Jump to content
Dogomania

Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !


Aquirre

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pan był miły i sympatyczny , ale chyba nie do końca przekonany , czy chce psa . ?!
Jutro zadzwonię i wszystko będzie wiadomo .
Gdyby jednak w Krakowie znalazł się jeszcze ktoś chętny do obejrzenia Soni , to Jola podjedzie .

W niedzielę wieczorem muszę zabrać Sonię z DT , a naprawdę nie mam gdzie ! :shake:

Link to comment
Share on other sites

Do wieczora Sonia jest jeszcze u Joli , potem muszę ją zabrać .
Nie zostaje mi nic innego jak postawić moich lub męża rodziców przed faktem dokonanym .
Wszyscy oni kochają zwierzaki , ale swoich mają pod dostatkiem , więc nie będą zachwyceni .
Nie mam jednak wyjścia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aquirre']Do wieczora Sonia jest jeszcze u Joli , potem muszę ją zabrać .
Nie zostaje mi nic innego jak postawić moich lub męża rodziców przed faktem dokonanym .
Wszyscy oni kochają zwierzaki , ale swoich mają pod dostatkiem , więc nie będą zachwyceni .
Nie mam jednak wyjścia .[/quote]
Soniu Szybciorem pchaj się do domku nowego ! Bo inaczej ciocia Aquirre zostanie wyklęta jeszcze przez Rodzinę ;)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Soniu Szybciorem pchaj się do domku nowego ! Bo inaczej ciocia Aquirre zostanie wyklęta jeszcze przez Rodzinę ;)![/quote]

No pewnie tak się to skończy . :evil_lol:
Sonia jest od dzisiaj u moich teściów .
Bałam się jak zareagują na nią psy , a właściwie jak będą się zachowywać w stosunku do siebie , bo to 3 samce .
Narazie panuje ogólne zamieszanie i podchody . Zobaczymy co z tego wyniknie .

Link to comment
Share on other sites

Sonia nie jest szczęśliwa w związku z całym tym zamieszaniem . Warczy na psy u teściów , choć te są nią pozytywnie zainteresowane . Pewnie stresuje się zmianą otoczenia i niepewnością co z nią będzie . Odbiera to pewnie tak , jakby ktoś kolejny raz się jej pozbył . :-(
Mimo wszystko dobrze zniosła noc . Spała spokojnie na swoim posłanku w sypialni teściów . Rano wyszła przed dom . Profilaktycznie na smyczy , choć posesja jest ogrodzona i niestety zaczęła piszczeć . 3 tygobnie u cioci Joli zrobiły swoje - Sonia tęskni . Uspokoiła się dopiero po powrocie do domu .
To bardzo źle , że Sonia tak wędruje . To już 4 miejsce w ciągu 1,5 miesiąca , a ona TYLKO bardzo chce mieć swojego człowieka i dom .
Na szczęście Sonieczka ma swojego anioła stróża czyli Jolę , która zobowiązała się pomagać dożywotnio w utrzymaniu suczki .
W związku z tym mam śmiały plan , ale narazie niech teściowie żyją w nieświadomości .

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=3506437"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Uwaga , uwaga !!![/B][/COLOR]
[B]Sonieczka zostaje u moich teściów na stałe . :multi: :multi: :multi: :multi: [/B]
Wystarczył jeden dzień i zawojowała ich serca . Mnie to nie dziwi , bo tak jak już pisałam to chodzący ideał . Dla nich to lekki szok , bo nie zamierzali brać jeszcze jednego psa . Nie potrafili się jej jednak oprzeć .
Sonieczka czuje się w nowym domu doskonale . Dokazuje z resztą sfory lub wyleguje się przed telewizorem . Sprawdziła też czy łóżko w sypialni jest wystarczająco wygodne . Co najciekawsze obszczekuje przechodniów za płotem i pilnuje podwórka lepiej niż pozostałe psy .

No to powiększyła się sznaucerkowa rodzinka ! :lol:

[COLOR=darkgreen]Wszystkim osobom , które pomagały Soni w poszukiwaniach domku bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach !!![/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aquirre'][COLOR=red][B]Uwaga , uwaga !!![/B][/COLOR]
[B]Sonieczka zostaje u moich teściów na stałe . :multi: :multi: :multi: :multi: [/B]
Wystarczył jeden dzień i zawojowała ich serca . Mnie to nie dziwi , bo tak jak już pisałam to chodzący ideał . Dla nich to lekki szok , bo nie zamierzali brać jeszcze jednego psa . Nie potrafili się jej jednak oprzeć .
Sonieczka czuje się w nowym domu doskonale . Dokazuje z resztą sfory lub wyleguje się przed telewizorem . Sprawdziła też czy łóżko w sypialni jest wystarczająco wygodne . Co najciekawsze obszczekuje przechodniów za płotem i pilnuje podwórka lepiej niż pozostałe psy .

No to powiększyła się sznaucerkowa rodzinka ! :lol:

[COLOR=darkgreen]Wszystkim osobom , które pomagały Soni w poszukiwaniach domku bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach !!![/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu::loveu:[/quote]

[SIZE=3]Aquirre- popłakałam się ze szczęścia!!!!:multi: :multi: :multi: :placz: :multi: :multi: :multi: [/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]to cudowna wiadomość!!!! [/SIZE]
[SIZE=3]Aquirre- ukłony dla Ciebie- za zaangażowanie, za siłę, za serce :loveu: [/SIZE]
[SIZE=3]- mnóstwo przytulaków dla Soni:lol: i ciepłych pozdrowień dla Twoich Teściów :loveu: :multi:[/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=magenta][B]HURRRRAAAAAAAA![COLOR=darkorchid]!!!!![COLOR=magenta]!![/COLOR]!!![/COLOR][COLOR=magenta]![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

:oops: :oops: :oops: :oops:
Tak naprawdę to zasługa wielu osób , dlatego podziękuję wam wszystkim jeszcze raz :


[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Wszystkim osobom , które pomagały Soni w poszukiwaniach domku bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach !!![/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...