Jump to content
Dogomania

Lena, urocza staruszka... za TM


KWL

Recommended Posts

  • Replies 491
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Sytuacja finansowa Lenki.[/B]

[B]deklaracje [/B]stałe:
20 – ANETTA
20 –agata51
____
[B]40 zł [/B]/ miesiąc

[B]Wpłaty [/B]na Lenkę:
20 - Awit
30 - Mysza2
120 - Skarpeta im. Talcott
50 - gos
20 - Apsa
50 - Koszyczek Niechcianych Staruszków
30 - Bea100
30 - tinula
20 - migdalena
200 – Alekssandra
20 –agata51
50 – Bea100
_____
[B]640 zł[/B]

[B]Wydatki[/B]:
60 - badanie krwi
90 - diagnostyka serca u dr Garncarz (Lena dostała 50% rabatu)
130 – transport Wawa-Poznań-Wawa
130 – transport Wrocław-Poznań-Wrocław
____
[B]410 zł[/B]

[B]Stan konta na 19.01.12. : 230 zł[/B]

Lenka w ramach wyprawki dostała:
20 kg Royal Canin High Energy
Cestal 4 tabl (żeby powtórzyć po 2 tyg)
Karsivan 1 opakowanie (starczy na 10 dni)
Arthroblock, suplement na stawy (dostaliśmy od ds Ernesta)
3 x preparat od kleszczy (od Aleksandry)

Link to comment
Share on other sites

Cena będzie niestety niemała, prawdopodobnie ok 800 zł. RTG zrobimy tuż przed operacją, ze względu na to, żeby nie podawać dwa razy znieczulenia, a niezależnie od jego wyniku i tak trzeba operować, guz sprawia Lenie taki dyskomfort, że nawet gdyby cos się pokazało na rtg, to i tak lepiej go usunąć. No chyba, żeby tfu, tfu płuca były bardzo mocno zaatakowane, lub ujawniły się liczne guzy wewnątrz, wtedy niestety zostałaby opieka paliatywna. Jednak należy byc optymistą, Lena jest w coraz lepszej kondycji, przybiera na wadze i nie wyglada na psa ciężko chorego.
Poza dużym guzem do usunięcia jest właściwie cała listwa mleczna i jeden guzek z drugiej. Sterylka koniecznie, chyba, żeby przeciagnięcie się operacji było przeciwwskazaniem- cysta, czy nie cysta, guzy sutka są hormonozależne i sterylizacja jest zawsze wskazana, jesli sie je usuwa.

A teraz o Lenie.
Lena jest coraz weselsza :) Zaanektowała posłanie pod szafą, ignorujac to które miało byc dla niej- w związku z tym Kra śpi mi na futrze pod łózkiem, co ją tylko cieszy, bo nie mam jak jej wyprosić na posłanie, jeśli chrapie ;)
Dzisiaj beniula dostała - jak wszyscy- smaczka- suszone ścięgno, chyba pierwszy raz jadła takie coś, bo najpierw badała starannie, co to za dziwo....
Wyczesujeę z niej tony martwej sierści i powoli zaczyna przypominać porządnego psa, a nie kupę kłaków ;)


Fotki będą jak się przejadę z karta pamięci do kogoś, komp mi się zbuntował i powiedział, że więcj mu fotek nie wgram i basta.

Link to comment
Share on other sites

Warto było czekać nawet do tak późnej pory, by o Lence podczytać... spokojnej nocki psiaki!

I czekam teraz na termin zabiegu... niestety nie małego zabiegu. I oby udało się wszystko "wyczyścić" od razu...
Cóż... koszt rzeczywiście nie będzie mały, ale i zabieg bardzo rozległy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']To teraz na pewno nastąpi WIELKA MOBILIZACJA i zostaną zebrane pieniądze na operację .[/QUOTE]

[B]Potrzeby pomocy psiakowi powodują potrzebę mobilizacji... [/B]niestety pieniądz rzadzi i ratowaniem psiaków...
Dobrze byłoby jak najszybciej wykonać zabieg, a szybkie zebranie pieniążków i uregulowanie zobowiązań za operację, to nic innego jak szansa dla następnego psiaka... a następnych nigdy nie zbraknie.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak słyszałam- widziałam- chyba byłam na wątku.

Swoją drogą- jeżeli masz być złośliwa i wprowadzać zły nastrój na wątku- po prostu powstrzymaj się od ZBĘDNYCH tekstów.

Lena jest na bdt u Ulv - czy Ci się to podoba czy nie.

Poza tym- nie wciskaj wszystkich do jednego worka. My tu jesteśmy, żeby pomagać a nie klepać w klawiaturę.
Pieniądze będą uzbierane. Nie wiem czy szybciej czy później- wróżką nie jestem.
Kwl zrobił mega bazar dla Lenki- myślę, że co nieco się uzbiera. A z tego co wiem- to nie koniec bazarków.

Link to comment
Share on other sites

Nikaragua, [COLOR=gray]usiądź spokojnie i pomyśl krytycznie raz w życiu o sobie a nie o innych. Co pozytywnego wniosłaś na ten wątek? Ile pieniędzy na Lenę dzięki Tobie zostało uzbieranych? Czy zniechęcając ludzi do wątku Leny (takie są skutki kłótliwych, złośliwych wpisów - ludzie mają tego dość na dogo) pomagasz Ulv?
Nikt nie oczekuje tu od Ciebie pomocy, prosimy jedynie: nie przeszkadzaj...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przelałam Ulv 130 zł zwrot za benzynę.

Na koncie Lenki jest 230 zł, z bazarku zuzlikowej będzie 140 zł, czyli w sumie 370 zł. Trochę mniej niż połowa ceny zabiegu.
Proszę o podnoszenie aktualnego bazarku na Lenkę:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220961-Lena-s-Boutique-Bi%C5%BCu-Drogeria-Ciuchy-do-29.01[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Wyczuwam tu nutkę złośliwości.
Tak, pieniądze szybciej czy później zostaną uzbierane.

Ulv- kiedy dokładniej operacja? Za m-c? tydzień?[/QUOTE]
Dokładnie to jutro będę wiedziała. Niestety miałam mieć wolne od dzis, a szefowi się remont przeciaga i jutro tez siedzę w pracy. Więc- jutro będę wiedziała kiedy mam wolne, dzwonię do weta i się umawiam. I na pewno będzie to albo w tym tygodniu, albo najdalej na początku przyszłego, nie ma na co czekać...

Nie kłóćcie sie, proszę....

Link to comment
Share on other sites

A ja wrzuciłam na konto morisowej 30 zł dla Lenki i jak mi przypomnicie po 1 lutego, to też coś dorzucę.
Z forsą krucho, więc kwota niewielka, ale ziarnko do ziarnka... :)
Najważniejsze, żeby Lenka dobrze zniosła zabieg i szybko wracała do zdrowia.Z całego serca tego życzę naszej staruszeczce i dla ulv podziękowania, że zaopiekowała się bernardynką.
Grupa wsparcia Lenki czuwa i na pewno pieniążki zostaną zebrane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...