Jump to content
Dogomania

Ka-Vangowe sznaucerki :)


Ka-Vanga

Recommended Posts

[quote name='LeCoyotte']brry

wlasnie przeczytalem - niektorych pogielo :roll:[/quote]

[quote name='anetta']No dogo o tym też jest [/quote]

[quote name='Junka']hejka Ja już dawono czytałam ten artykuł. Tylko współczuje wam jak jakiś nalot straż miejska na wasze psiaki zrobi :angryy:[/quote]

[quote name='gassira']tam codziennie jest straż i chyba ma ten artykuł tam gdzie my[/quote]

siem na razie nie przejmujemy, tylko tak sobie czytam to co na dogo pisza i hmmm zastanawia mnie fakt, ze ludzie po prostu lubia generalizowac i wszystkich wrzucac do jednego worka :shake:.

[quote name='Justa']Ola - czas spojrzeć prawdzie w oczy - Bangitosa w kaganiec ubierz, na kolczatkę i na łańcuch :diabloti:[/quote]

haha wlasnie, jeszcze jej oboze elektryczna zakupie :evil_lol:, o Nafencji nie wspomne :diabloti: :lol:

[quote name='weszka']To i tak długo mieliście spokój. W Krakowie od lat jest nagonka na psy Nigdzie nie można iść normalnie. Robili naloty na najbardziej znanie psie miejsca i wlepiali mandaty. Sama mam wyrok w imieniu RP za "prowadzenie psów bez kontroli" :eviltong: bo awantura w parku skończyła się w sądzie :diabloti: Może teraz trochę SM odpuściła bo niewiele wskórała - psy chodzą w miejscach gdzie od lat chodzą i do cholery muszą w mieście być takie miejsca, a nie wszystko dla dzieciorów :mad:[/quote]

Weszko, oni sie co jakis czas nasz czepiaja (od kilku lat tam jezdze co jakis czas), a najsmieszniejsze jest to, ze najglosniej krzycza ludzie, ktorzy tam nie bywaja i nie widza, ze sprzatamy po swoich psach i ze te nasze potffffory gleboko maja obcych ludzi, bo sie zajmuja same soba :diabloti:.

[quote name='Mudik']A Ole wcięło czy co? Tak sie dopinała spotkania a na Polach jej nie było :mad:[/quote]

[quote name='gassira']Olcia w szkole:roll:[/quote]

[quote name='Mudik']A to dalego po nocach pisze ,ale na Polach miała byc no pół godzinki sie spóżniłam ale z tego co pisała to prosiła ,żeby nie rano. Nie było rano[/quote]

[quote name='gassira']dziś jej w ogóle nie było jej zajęcia przesuneli i na 14 musiała pojechać:roll:[/quote]

[quote name='Mudik']Ok to zmieniam kierunek kijkowania na tych co zmienili zajęcia:mad:[/quote]

Magda BARDZO BARDZO Cie przepraszam, ale tak jak Gass pisze, pozmieniali mi nagle :placz::placz::placz:, wsciekla bylam jak nie wiem co i przez to wszystko wyszlo mi z glowy, zeby Ci o tym napisac :oops: - PRZEPRASZAM!!!!!!!!!

[quote name='eria']dobry wieczór !!
może by tak jakieś foty?[/quote]

BRY :multi: -beda :cool3:

[quote name='malawaszka']hahaha obejrzałam filmiki - rewelacja!!! :loveu::loveu::loveu: taka mała pchła Banditka szaleje i wyrywa Nafci brodę :evil_lol:[/quote]

Oj tak tak, po tych zabawach Nafencjusz nie dosc ze brody nie miala, to jeszcze Bangitos pozbawila ja grzywki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[quote name='Doginka']Cześć Olcia:hand:
Przyszłam się przywitać po powrocie - ale dopiero jutro będę nadrabiać zaległości, bom śpiąca
Dobranoc:hand:[/quote]
Doginko, super ze juz jestes - opowiadaj jak bylo!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]gdzie mordki moich czarnych łapek wszytkich[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS]oczywiście?![/FONT][/CENTER]
[/quote]
som :cool3: :evil_lol:

[IMG]http://images31.fotosik.pl/157/c8cdaec3eac297ab.jpg[/IMG]

[IMG]http://images29.fotosik.pl/165/635cab59b14a89a9.jpg[/IMG] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]cudowne trio :loveu:[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS]ujęcie pt:...w pogoni za szczęściem[/FONT][/CENTER]
[/quote]

nio a teraz czekam na slicznego czarnego braciszka :multi:

[quote name='LeCoyotte'][URL]http://images31.fotosik.pl/157/c8cdaec3eac297ab.jpg[/URL] haha a Bangitos najodwazniejszy, chce dorownac reszcie stajac na 2 lapkach;)[/quote]

bo Ty nic nie wiesz, ona cale zycie mysli, ze jest gigantem :evil_lol:

[quote name='eria']zazdraszczam ogrodu :loveu::loveu:[/quote]
z tym ogrodem to ciekawa sprawa jest :evil_lol:, jak ja jestem w nim to i czarna banda tez, ale niech no tylko pojde do domu to one za mna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte'][URL]http://images31.fotosik.pl/157/c8cdaec3eac297ab.jpg[/URL] haha a Bangitos najodwazniejszy, chce dorownac reszcie stajac na 2 lapkach;)[/quote]
[CENTER]
[FONT=Comic Sans MS]aj ten trik mamy opanowany i wnaszym duecie
zaczynamy z każdym a później chowamy się za większym :eviltong:[/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Bo Sky to szczyl ,miotowy brat Deliego jest u Magdy we Wrocławiu.Magda biega ze szkotką a teraz będzie z nim też.[/quote]
No i wszystko jasne dlaczego go nie znam :lol:, ale szczotki tez nie kojarze zupelnie :-o, chyba ze byla na zawodach, na ktorych ja akurat nie bylam :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']

z tym ogrodem to ciekawa sprawa jest :evil_lol:, jak ja jestem w nim to i czarna banda tez, ale niech no tylko pojde do domu to one za mna :evil_lol:[/quote]

A bo to sznaucery są właśnie :loveu: Tzw. "pańcine cyce" :loveu::diabloti: Jak ja gdzieś jadę z moimi i jest ogród to też w nim siedzą jak i ja siedzę. Same nie ma mowy. No Dirki to może jeszcze by posiedziała ale Bunia by weszła z drzwiami za mną :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...