Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

póki mam chwile czasu zasypie was zdjęciami - w środę wracam do pracy to i czasu znów będzie mniej ....

dzisiejszy spacer ..słonko, zielona trawa ...czego chcieć więcej?
IMG_8591.JPG


Niuniek chyba chciał lewitować^^
IMG_8592.JPG

i z piłeczką :)
IMG_8596.JPG

Holi czeka i podaje łapkę ..no rzuć mi piłkę....
IMG_8601.JPG

IMG_8602.JPG

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']
PS Bożenko ja wiem, że nie powinnam się przejmować tym co wypisują na wątku Kidy ...mnie z reguły mało obchodzi co o mnie myślą ludzie[B] którzy mnie znają[/B] - mogą wyciągać wnioski, coś się im podoba coś nie
ale ..nie cierpię jak ktoś mnie nie zna i jawnie obraża i mówi/pisze rzeczy o których nie ma pojęcia. w takich przypadkach naprawdę mam ochotę wszystko rzucić i zająć się tylko swoimi psami, swoją rodziną .. ale nie potrafię, bo wiem że schroniskowe (i nie tylko) psy na mnie liczą ..choć trochę jestem im potrzebna[/QUOTE]

Marzena nie denerwuj się!!! Forum nie jest najważniejsze... Rzadko kiedy psy znajdują dom na Dogomanii!!! Naprawdę nie przejmuj się... My Cię znamy i wiemy co robisz dla psów... i sądzę że mało kto z Nas podjął się takiej pracy jak [B]ewes, saphira, soboz i Ty!!! [/B](jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam!)

Link to comment
Share on other sites

Kamil dzięki za wsparcie ...jest nam wszystkim teraz potrzebne ...ale denerwować się będę i tak - z różnych względów, po prostu nie rozumiem niektórych ludzi i mnie dobijają ...mam inne poglądy - mam prawo, a jak za nie dostaje po uszach to mnie krew zalewa.

Sama nie wiem czy robię dużo czy mało ...czy tyle ile większość osób .. siedzę w tym już ponad dwa lata i nie pamiętam za bardzo życia sprzed "schroniska" ..wtedy tez pomagałam zwierzakom, ale o wiele mniej ... więc mój pogląd na to czy dużo robię jest strasznie niejasny :) wiem że wielu robi więcej ;)



Maciaszku ... Holi zawsze świetnie wygląda :diabloti: a tak serio ... czasem żałuje że nie mam lepszego aparatu ...ale i tak bym się z moim canonem nie potrafiła rozstać :D


dziś byłam na spacerze z Zuzią jeszcze ..poszłam do mamy, wzięłam Zuźke, poszliśmy się pobawić na łąkę a potem pod pracę mamy, żeby na nią poczekać ..wróciliśmy do domu ..i Holi była zmęczona!! w sumie się jej nie dziwie .... trochę kilometrów zrobiliśmy ^^ sama teraz padam ..


A w schronisku jest kot - spełnienie moich marzeń ...zaraz po Sol oczywiście ;) eh czemu ja nie mogę go zabrać?? potrzebuje własne mieszkanie ..wynajęte jest bezsensu :mad: zasugerowałam żeby nazwali go Nuray - ot taki kaprys ..ale spodobało się Małej :) szkoda że nie może być tym moim wymarzonym kolegą dla Sol ...

Link to comment
Share on other sites

a wstawię dzisiejsze zdjęcia ...póki mam czas :)

a najpierw opiszę wam jak Holi potrafi symulować by wyszło na jej i by ona dostała to co chce ...
Otóż ...kilka zdarzeń dla zobrazowania sytuacji ...

1. Holi biega po domu ...biegnie z kuchni, ślizga się na panelach - łapie równowagę i wskakuje na wersalkę (wyskakując 2 metry przed nią) a z siedzenia na oparcie, tam się zatrzymuje cała szczęśliwa ..po chwili zeskakuje i przynosi zabawkę - ona chce się bawić.

2. Holi biega po łące - hasa jak zająć, lata jak ptak nielot, wskakuje do rzeki, przeskakuje rzekę, wchodzi na drzewa ;)

3. Holi goni Sol - podobnie jak w sytuacji pierwszej biegnie bez zatrzymania, skacze po meblach z ta różnicą, że przed nią zwiewa Sol

4. ...Holi idzie bez smyczy chodnikiem, trawnikiem (w miejscach gdzie po uliczkach jeździ mało samochodów albo prawie wcale) - poniucha, pobiega, ale generalnie trzyma się nogi - idzie normalnie.

5. Holi idzie na smyczy - idzie?? wlecze się za mną ...nic ją nie interesuje ..a do tego UTYKA! na przednią prawą łapkę ....utyka ...zatrzymuje się, no to sprawdzam czy nic nie ma na poduszce itp ..ona stoi ..podnosi łapkę ...ale nic nie ma ...dotykać łapencję mogę jej bez problemu, nic ją nie boli ..idziemy dalej ...a ta utyka ...no to ja wyjmuję zabawkę/podnoszę patyk ..mówię - Holi zabawka! a ona co? biegnie bez problemu ..jest przede mną i jakoś nie utyka...

Moja mała symulantka^^'

a teraz zdjęcia ..pogoda dziś dopisała ..nie za zimno, nie za ciepło i słoneczko na niebie wraz z pięknymi chmurami :)
Holi destruktor^^
IMG_8734.JPG


IMG_8748.JPG

Masza jak zwykle na tropie :)
IMG_8752.JPG


^^'
IMG_8753.JPG

:)
IMG_8757.JPG

Link to comment
Share on other sites

razem z Holi mamy wielkiego pecha ... przez dwa tygodnie byłam z nią cały czas prawie ...i wszystko było ok ..a dziś gdy mam wrócić do pracy i Holi będzie sama 8 godzin (znaczy z Maszą i Sol) to ta sobie przecięła łapkę na spacerze oO ..niegroźne ...na razie obyło się bez weta ...ale opatrunek jej założyliśmy i teraz z uporem maniaka (czyli jak to zwykle u niej bywa) chce go ściągnąć ...i pewnie jej się to uda ...

no nic ...do 14 jestem w domu, zobaczę przed wyjściem do pracy jak tam jej łapka ..może zostawię wtedy Holi bez opatrunku ...

małpka dostała też wołowego ..no wiecie co ... a i tak gryzie bandaż zamiast zająć się gryzakiem ...:mad:

a zdjęcia ze spacerów (wczoraj i dziś) a także złej Holi jak będziecie chcieli to wstawię :)

zdjęcia ze spacerów może jutro ..teraz tylko pokaże wam złą Holi ..
IMG_9013.JPG

ale przecież ja nic nie robię ...
IMG_9014.JPG

i czyszczenie tylnej łapki ..skoro przedniej nie może...
IMG_9019.JPG

a teraz Holi się zmęczyła ...
IMG_9020.JPG


bandaż został zmieniony na taki elastyczny by Holi nitek nie wyrywała ...ale chyba zrezygnowała z gryzienia ... na razie ..a rana jest paskudna ..znaczy niewielka ale w takim miejscu co nawet jak by wet chciał nie mógłby nic zrobić ... bo Holusia przecięła sobie ta poduszeczkę nad stópką :( teraz ma to obmyte i zawinięte ..a wieczorem może uda mi się jej trochę sierści wyciąć dookoła ... chwilowo Holi burczy na mnie jak tylko zbliżam się do jej łapy ^^ ja tam wiem, że nic mi ie zrobi, ale nie chce jej denerwować - szczególnie że za niedługo wychodzę i potem ona w złym humorze ma nawroty lęku separacyjnego ..eh biedna moja Holusia :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...