Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

Haha... mówiłam Ci już, że Twoja ferajna wymiata, rozbraja mnie na każdym kroku :loveu: ?

Uśmiałam się do łez... ten mały wielki trzpiot Holi znów jest winny moich łez! :D

Oj, Maszeńko... widzę, że dbasz o swoją skórę jak na kobitkę przystało - co rusz maseczki błotne masz ;]

Link to comment
Share on other sites

hehe mnie tez zawsze Holi rozbraja ...nie ważne jak zła wrócę z pracy patrze na te dwie mordki i od razu mi lepiej :D

A Masza dba o skórę to fakt ..i zadziwiające jest to że po takim brudnym psie nie ma śladu kiedy przychodzi się do domu^^ Maszy wystarczy 30 minut spaceru po chaszczach by znów być czystą :D

Link to comment
Share on other sites

I znów cisza u potworzaków ...

Ale w sumie u nas nic się nie dzieje....dni mijają na spacerach i lenistwie ...lenistwie tak wielkim ,że nawet zdjęć nie chciało mi się robić przez weekend ..(pomijając schroniskowy spacer, a w nim nową podopieczna Kidę....) wolne miałam od piątku godziny 10.00 ...chyba do jutra ..jutro znów praca ..chyba ...
Ale przynajmniej na tym psiaki skorzystały:)

A dziś ..rano ..godzina ..hmm...9.30 może? trochę wcześniej .. poszliśmy z Patrykiem i psami do lasu. Chłodno było jeszcze. słońce jakoś nie nadążyło za nocnym przymrozkiem, ale potworzakom to nie przeszkadzało ..latały po lesie jak nawiedzone :D

I dobiegły ...tam gdzie od początku chciały...
IMG_6985.JPG

IMG_6986.JPG

Holi wodzie nie odpuści no nie? co z tego że temperatura nie przekracza 10 stopni ..
IMG_6987.JPG

patyczki z brzegu :)
IMG_6988.JPG

i nie tylko ... :D
IMG_6990.JPG

Link to comment
Share on other sites

nawiedzona jest, co?
IMG_7057.JPG


IMG_7060.JPG

A w między czasie gdy robiłam zdjęcia Holi, a Patryk rzucał jej patyk, usłyszeliśmy głośne CHLUP, rozglądamy się dookoła ...nasłuchujemy ..i nagle chlupotanie ciągłe dobiegające z szuwarów ..myślimy..jakaś kaczka? ale gdzie jest Masza?? własnie Masza ... Masza wpadła do wody przy szuwarach i miała problem z wyjściem....ale w końcu wylazła na brzeg (myśmy już biegli by jej pomóc)
ale nic się jej nie stało ..
IMG_7061.JPg

biedny zmokły pies^^
IMG_7062.JPG

potem latała jak szalona :D
IMG_7064.JPG

Link to comment
Share on other sites

zmokła kura ;)
IMG_7070.JPG

bieg z przeszkodami
IMG_7076.JPG

IMG_7078.JPG



A potem powrót do domu ...Masi troche zadek zmarzł, więc szukała miejsca gdzie by się położyć ..ale na łóżku jej nie chcą, legowisko? niee...no to Holusia wyciągnęła z szafy koc (jej ulubiony) zaciągnęła na podłoge do słoneczka i zostawiła dla Masi :-o ->szafa ta różowa z materiału
IMG_7086.JPG

a za parę chwil zbieramy się i idziemy do mamy :)

Link to comment
Share on other sites

a ja po dzisiejszym spacerze porannym ścięłam Holi sierść na zadku ..miałam dość tego, ze po każdej jej nieprogramowej kąpieli (błotnej) w domu czeka ją druga .. ... taaaak ...psim fryzjerem nigdy nie będę :evil_lol:

na szczęście Holi szybko zarasta :D

Link to comment
Share on other sites

do fryzjera to myślałam ja zabrać ...nawet mama by mi zapłaciła ..ale ...nie wyobrażam sobie zostawić Holi w obcym miejscu ..gdziekolwiek ,jej nie mogę nawet na chwilę zostawić poza domem a co dopiero u groomera oO zjadła by go ..albo by doprowadziła do tego, że biedny pan/pani fryzjer mieli by wieeeelkiiii ból głowy :D a ja bym trafiła na jakąś czarna listę klientów :p

Link to comment
Share on other sites

no dobra .. zdjęcia z dzisiejszego spacerku nad Ślepiotkę :)..Holi po porannym cięciu się na mnie obraziła ^^ i chyba pierwszy raz od wielu miesięcy zdarzyło się jej oddalić ode mnie na kilkanaście metrów a do tego w takim miejscu, ze straciłyśmy się wzajemnie z oczu :mad: ale na szczęście zaraz zmiarkła co zrobiła i pognała do mnie jakby ją sam diabeł gonił :D

nie mam zdjęć jej zadka ...ale są z profilu ;)
IMG_7090.JPG

ogon jak szczotka do kurzu został nietknięty ;)
IMG_7093.JPG


a tu jak siusia Masza ... czasem jeszcze bardziej nogę podnosi oO -->podchodzi do słupa .. podnosi nogę i siusia jak pies...
IMG_7094.JPG


Holi musiała sprawdzić...
IMG_7095.JPG

i poprawić :D
IMG_7096.JPG

Link to comment
Share on other sites

kochana Masia przybiegła na zawołanie :D (co z tego, że wołałam ja z 5 minut ...)
IMG_7098.JPG


a tu jestem dumna ...udało mi się strzelić portrecik Holi :D
IMG_7101.JPG


a nawet dwa ;)
IMG_7102.JPG


a tu gałązka ..coś mało krzaczków ma zielone pąki jeszcze
IMG_7103.JPG

ah ten różowy jęzorek ^^
IMG_7106.JPG

Link to comment
Share on other sites

a tu wszyscy mieszkańcy łąki usłyszeli moje zniecierpliwione - Holi siadaj na tyłku i ZOSTAŃ ^^
IMG_7108.JPG


kilka sekund później ...
IMG_7109.JPG


a tak zadek Holi wygląda z profilu^^
IMG_7110.JPG

Masia w tym czasie rozmawiała z rodzina myszy ...
IMG_7116.JPG

Masza - zły pies :diabloti:
IMG_7121.JPG


cdn

Link to comment
Share on other sites

a tak Holi czasem siada ...nigdy nie ciągnie zadka po ziemi ...tylko tak siada i siedzi ..ja do niej mówię ..a ona siedzi ...
zauważyłam że w domu tak siada jak baki puszcza ...serio ..puści bąka i siada na zadku rozglądając się dookoła czy ktoś czasem zauważył :D
IMG_7129.JPG

a tu miało być ładne zdjęcie Masi na tle drzewka ..a wyszło ..zdjęcie drzewka na tle Masi ^^
IMG_7131.JPG

Masza niuchacz pospolity
IMG_7137.JPG


a na koniec Solusia i duża miska na wodę ;)
IMG_7144.JPG

ona ma strasznie duże oczy no nie?^^
IMG_7145.JPG

i tyle .. następne zdjęcia nie wiem kiedy bo mam do kitu do pracy do końca tygodnia :(
moje psiaki będą musiały zadowolić się jednym dłuższym spacerem tylko ..i to takim krótkim dłuższym czyli koło godziny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...