Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

Masia w promieniach słońca
IMG_6383.JPG

i Holusia troszkę się zadyszała po tym lataniem góra - dół po zboczu pagórka
IMG_6387.JPG

i Holusia brodząca (znowu) w rzeczce ...ona chyba nowofunlandem miała się urodzić ^^
IMG_6397.JPG

koniec ...

a i wiecie , co ...mogłam spokojnie pojechać do schronu dzisiaj :( ale za późnio mi napisali (bo po 10) że mam przyjść do pracy na ...16 ..i będę tam do 22 ...żyć nie umierać :shake:

Za to przynajmniej umyłam okna ..bo już słońca nie było przez nie widać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

kalendarz dotarł i wisi w widocznym miejscu ;)

adresówki ..na allegro ..one są z grubszego plastiku ale wytrzymałe :D tą Holi ma już jakiś czas (od lipca) a stara która miała prawie 1.5 roku jest ciągle dobra, ale ma nieaktualny adres:)
a koszt to było jakieś 6 zł plus przesyłka - ale to listem, więc tanio wychodziło .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']kalendarz dotarł i wisi w widocznym miejscu ;)

adresówki ..na allegro ..one są z grubszego plastiku ale wytrzymałe :D tą Holi ma już jakiś czas (od lipca) a stara która miała prawie 1.5 roku jest ciągle dobra, ale ma nieaktualny adres:)
a koszt to było jakieś 6 zł plus przesyłka - ale to listem, więc tanio wychodziło .[/QUOTE]

a masz może jeszcze tę stronę?
Podaje się adres a oni go grawerują?

Link to comment
Share on other sites

zaraz poszukam, a co do do danych to się im posyła przy zamówieniu (ja zawsze podawałam Imię psa, adres i telefon)

edit: ja stąd zamawiałam [url]http://allegro.pl/wzmocniony-identyfikator-adresowka-dla-psa-i-kota-i2190242453.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']zaraz poszukam, a co do do danych to się im posyła przy zamówieniu (ja zawsze podawałam Imię psa, adres i telefon)

edit: ja stąd zamawiałam [URL]http://allegro.pl/wzmocniony-identyfikator-adresowka-dla-psa-i-kota-i2190242453.html[/URL][/QUOTE]

Dziękuję, to będziemy wieczorem wybierać, może mają model z owieczką:lol:

Link to comment
Share on other sites

a my dziś mieliśmy dzień na słoneczku :) pogoda super .. cały rok mogłaby taka być ..

byliśmy na spacerze cała ferajną ...a tylko kuzynka była ze mną , wiec wszyscy przechodnie się na nas patrzyli - dwie dziewczyny i 5 psów :D uśmiech na 5-ciu mordkach - widok bezcenny!! zdjęcia mam - ale wstawię jutro wieczorem (praca od 6 do 14...)

A po spacerze były porządki wiosenne w ogródku ..Masza i Niuniek się lenili, a Zuzia i Holi pomagały nam przycinać krzaczki ...zębami :D a potem Holi mówiła Patrykowi jak ma przesadzić krzaka ...znaczy patrzyła jak przesadza - pogłębiała mu dołek a potem jak już krzaczek w dołku lądował i był zalewany wodą to mrukała i burczała jakby chciała mu powiedzieć - no co ty dołek za mały, popatrz tak to się robi ..i ta dalej :D...Holi to prawdziwy ogrodnik :D

Link to comment
Share on other sites

no dobra ..to wstawię ...bo jak nie wstawię dzisiaj to znów mi się zdjęcia nagromadzą :D a tak jest tylko koło 80 ...ekhm

Holi - to moja łapa?? tak brudna i futrzata? ->i widać dzieło Sol...
IMG_6401.JPG

akuku -->i znów dzieło zniszczenia..
IMG_6403.JPG

no i co, zrobiłeś fotkę?
IMG_6404.JPG

A teraz przejdźmy do niedzielnego spaceru - temperatura idealna - 20 stopni, zaraz po zimie więc brak robali (oprócz biedronek) więc wszystko idealne :D

szczęśliwy Niuniek
IMG_6414.JPG

i razem z Maszą :)
IMG_6418.JPG



cdn

Link to comment
Share on other sites

No zooostaw
IMG_6447.JPg

Mamo zabierz jej! tylko uważaj bo Cię ugryzie!
IMG_6449.JPG

NEEEEEEWTOOON gdzie biegniesz! zaczekaj na mnie!!
IMG_6450.JPG


hej! a wy dokąd beze mnie?
IMG_6454.JPG

zawsze mnie zostawiają ...już ja im kiedyś pokaże <mamrocze pod nosem>
IMG_6455.JPG

Ale teraz idę na podbój mysich nor ..
IMG_6456.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...