Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JinnyAl']A Rozalka moja Zwycięstwo Młodzieży przywiozła. Czy ktoś może ma fotkę z parady polskich ras z konkurencji finałowych albo gończych polskich?[/quote]
Gratuluję!

[quote name='simbik']My niestety jak zwykle byliśmy lekko późnawo i do tego wnikliwie poszukiwaliśmy parkingu :mad: . W związku z tym potem gnaliśmy żeby zdąrzyć na 11 na ring. Na ringu generalnie się smażyliśmy, Tofi jak dotarł do oceny to był zupełnie ugotowany (szedł do opisu jako siódmy). Łapki mu się rozjeżdżały. Ocenę mamy może nie rewelacyjną IV/7 dosk ale w mocnej stawce i przy tym upale to i tak jestem z niego zadowolona :lol: .
Dlatego bardzo nam głupio, że pod ring 13 do Ciebie nie dotarliśmy :oops: , ale niestety o ile Tofi specjalnie nie odchorował przegrzania w Krakowie i przepięknie się zaprezentował w Brnie, o tyle ja jak zwykle miałam lekki udar słoneczny i musieliśmy szybko ewakuować się w jakieś bardziej cieniste miejsce, żebym staneła na nogi przed trasą do Brna :lol: . W Parnu się na pewno poprawimy i odmeldujemy :lol: .[/quote]
O, matko, ale przeboje... A teraz jak się czujesz? I jak Tofik?

[quote name='Igi^MBE']A ja ze swojej suni dumny jestem - Ocena doskonała, złoty medal, Zw. Młodzieży...... Warto było pojechać do grodu kraka. A - no i jeszcze w sobotę urządziliśmy sobie I Krakowski Marsz Wilczaków :)[/quote]
Gratulacje!

[quote name='filonek_bezogonek']Bo ty Michal D U P A jestes - latasz po wystawach gdzie mnie nie ma a tam gdzie jestem to Ty nie dojezdzasz....

Marek mowil ze lubi miedzyanrowdki bo jest konkurencja - taka byla konkurencja ze on nie mial zadnej wiec w waszym przypadku to sie tak milo na wystawy jezdzi ze ty Michal powinienes wszedzie jezdzic :P :P :diabloti:


A ja jestem D U P A druga bo jak tak sierota siedzialam przy 13 ringu i panikowalam i nie szukalam Asiaczka co by sie na to ciasto zalapac :)[/quote]
Michał, i co Ty na to?:lol:

[quote name='aleb']My wczoraj wróciliśmy z oceną wybitnie obiecującą :)
[/quote]
Gratulacje!

[quote name='panienkabubu']Asiaczek gratuluję :loveu:
pyszne ciasto miałaś :loveu:
[/quote]
Dzięx. Ciesze się, że smakowało i że udało nam się z, no wiesz, z czym...;)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osiem'][quote name='Wiza']ktoś do dogomani kto wystawiał goldenkę pytał sie mojego taty czy moj pies to wiza.
Przyznawać się !! xD

Aga chyba cie widziałam, mieliście taki parasol niebieski w kwiatki?[/quote ]

to byłam ja:oops:
widziałąm zdjęcia Twojej Kiary na forum i obstawiałam że weźmie złoto:D:D:D

my byliśmy z czwartą Dallas :p
pozdr[/quote]

Haha, ty byłaś z Dallas. No to gratuluję 4 lokaty :cool3: Mam Cie na zdjęciu razem z Dallas xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Asiaczek,
ja tez się cieszę :)

[B]A teraz proszę, uratujcie mnie.[/B]
[B]Na wystawie było stoisko z "Tanimi kojcami". Prawdopodobnie była to firma z pudlem w nazwie.
Czy ktoś może mnie poratować ich numerem telefonu albo stroną internetową?[/B]
[B]Błagam :modla:[/B][/quote]
to było coś takiego jak biały pudel chyba, poczekaj poszukam, bo też to widziałam.
EDIT: "Biały Pudel" - sklep "Wszystko Dla Zwierząt". Wrocław, ul. Sienkiewicza 31, kontakt: 50-333 Wrocław, ul. Matejki 13/29, tel. +48 (071) 22 75 92
Może to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza'][quote name='osiem']
tu
Haha, ty byłaś z Dallas. No to gratuluję 4 lokaty :cool3: Mam Cie na zdjęciu razem z Dallas xD[/quote]

nie, nie to nie byłam ja-to była pani handler (;, my kibicowaliśmy z boku. tez mam zdjęcia Twoje i Kiary, ale nie mam przy sobie aparatu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']to było coś takiego jak biały pudel chyba, poczekaj poszukam, bo też to widziałam.
EDIT: "Biały Pudel" - sklep "Wszystko Dla Zwierząt". Wrocław, ul. Sienkiewicza 31, kontakt: 50-333 Wrocław, ul. Matejki 13/29, tel. +48 (071) 22 75 92
Może to?[/quote]

Mam nadzieje, że to to.... Szkoda, ze nie mają strony www :placz: ale i tak dziekuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wow!!! Doszliśmy do setnej strony!!!:crazyeye::-o:-o:multi:;):loveu::lol::cool3::p:evil_lol::razz:;)
Jeszcze tylko 10x tyle i będziemy mieć 1000!!!!:eviltong:
A co do wystawy... To muszę przyzanc że były niezłe psy...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Asiaczek,
ja tez się cieszę :)

[B]A teraz proszę, uratujcie mnie.[/B]
[B]Na wystawie było stoisko z "Tanimi kojcami". Prawdopodobnie była to firma z pudlem w nazwie. [/B]
[B]Czy ktoś może mnie poratować ich numerem telefonu albo stroną internetową?[/B]
[B]Błagam :modla:[/B][/quote]

To firma "Biały Pudel" z Wrocławia. Tel. do szefowej: 601 536 045

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...