Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

[quote name='basenjifiona'][SIZE=3][B]Wieści z Krakowa: XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych ( CACIB )- sędzia Paweł Szemraj - 3 baski

Psy:
klasa pośrednia: [COLOR=SeaGreen]JAZZY BOY Asiaczek -
[COLOR=Magenta]DOSK.1, CAC, CACIB, NDPwR,BOB :multi:
[COLOR=Black]klasa otwarta : [COLOR=SeaGreen]BARUBARU Loango -
[COLOR=Magenta]DOSK.2, CAC, res. CACIB

[COLOR=Black]Suki:
klasa pośrednia: [COLOR=SeaGreen]JELLY JOSHREEN Asiaczek-
[COLOR=Magenta]DOSK.1, CAC, CACIB, NDSwR :multi:

[COLOR=Teal]Czekamy na wyniki na grupie oraz w dniu dzisiejszym nasza koleżanka Ala Nowak bierze udział w młodym prezenterze z [COLOR=SeaGreen]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek :multi: trzymamy kciuki :multi:


[COLOR=Indigo][SIZE=5]Brawo Asiaczki!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/quote]
Basenjifiona - dzięki za wstawienie wyników. Dodatkowo: JAZZY BOY Asiaczek - BOG2!!!
Ala NOwak z Felką - Zwycięzca gr. starszej i II miejsce w Zwycięstwie Dnia. Alu - jeszcze raz - piękne podziękowania za zaprezentowanie Felki w tak efektowny sposób. BRAWO!!!

[quote name='JinnyAl']No i sprawdzają te zaświadczenia czy nie...?[/quote]
Nie, nie i jeszcze raz nie...

[quote name='Agasia']Brawo Asiaczki!!!![/quote]
Dzięki!

[quote name='cuciola']Brawo!!! :)[/quote]
Dzięki!

[quote name='goldenka245']
Asiaczkowe brawoo!!:multi::multi::multi:[/quote]
Dzięki.

[quote name='Jagoodka']Przyłączamy sie do gratulacji dla [B]Asiaczków - [/B]dla moich ulubionych Dżezika i Żelki :)[/quote]
Dzięki!
[quote name='Florka_xyz'][SIZE=3][B]BRAWO [/B][COLOR=red][B]ASIACZKI[/B] :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR][/quote]
Dzięki!

[quote name='Goldek']Grauluję Asiaczek:) [/quote]
Dzięki!

[quote name='efra-husky']
BRAWO DLA ASIACZKA :)
[/quote]
Dzięki! I wzajemnie!:lol:

[quote name='bety']Znacie może wyniki i BOG V?
Pzdr[/quote]
BOG V gr.:
1. SH
2. Basenji
3. AA

[quote name='YaBear-CubCammy']a ma ktoś może z Jh fotencje?[/quote]
Ja mam, ale wstawię je dzisiaj (niedziela) ppłd.

[quote name='aga616']mój Tonik - seter szkocki - zwycięstwo młodzieży, najlepszy junior w rasie, piękny opis i zakończyliśmy młodzieżowy championat Polski!!!!!!:multi: :multi: jutron walczy golden:p[/quote]
BRAWO!!!

[quote name='basenjifiona'][SIZE=3][B] Psy:
klasa pośrednia: [COLOR=SeaGreen]JAZZY BOY Asiaczek -
[COLOR=Magenta]DOSK.1, CAC, CACIB, NDPwR,BOB :multi: 2 MIEJSCE BOG[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/quote]
Jeszcze raz dzięki za szybką reakcję!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]Dziękuję za miło spędzony czas, za pomoc przy zaprezentowaniu moich Basiaczków, za robienie fotek i za to, że byliście z nami:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][COLOR=Magenta][B]Cavallo
Anecioreczek
ZonkOne
Narisowa
Nugatowa
Madzia20sosnowiec
bety
NigdyNigdy
Nitor Nivalis
Ala Nowak
Pangea
panienkabubu
Ka-Vanga[/B][/COLOR][/SIZE]

Jeżeli kogoś nie wymieniłam - przepraszam, ale łóżko już mi się kłania i oczy się zamykają...

Aaaaa, dlaczego [B]SIMBIK[/B] nie dotarł na ciasto, pytam się? Kasiu, obiecałaś...

Mocno trzymam kciuki za dzisiejszych DGM-niaków i za ... pogodę! Na pewno bedzie super!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

TRUTUTU-TU!!!
Wczorajszy szczęśliwy dzień - moje lhasaczki jak juz niektórzy wiedzą wygrały Kraków:multi:
Carmelek - CWC, CACIB:cool3:
HONDA - kolejny CACIBek do klekcji:evil_lol:
Ciumelka - najlepszy weteran oraz BIS WETERANÓW:multi:

Sędzina ostro oceniała - zwracała uwagę na wiele istotnych cech - wielkość - preferowała lhasa o standardowej wielkości, o ładnym , prostym włosie, o doskonałym ruchu, obmacywała bardzo dokładnie calutkiego psiaka - od noska po czubek ogona;-), liczył sie kształt oka, proporcje głowy, RUCH, kątowania kończyn, zwracala uwage także na zbyt obfite owlosienie u niektórych psów jak i na ksztalt oczu czy za szeroka głowe- bardzo lubie takie sędziowanie.
Tym bardziej jestem szczęśliwa, że moje psy postawiła na I miejscach.

Wystawiane były rówież wnuki mojej Ciumy - i tu z pięknym ruchem, długą szyją i świetnym włosem zaprezentowala sie, zbobywając srebro - ALFA CENTAURI PROCION - córeczka QUEEN ELEGANCE OF ELAMI i TALISMANA Dar Tibetu.
Spędziłam dzis miłe chwile w świetnym towarzystwei Roberta i przyjaciół.
Wróciłam szczęśliwa...

Katalog, gdzie mialam wyniki, gdzieś posialam, podaje wiec z głowy:
[B][U]PSY:[/U][/B]

[B]szczeniaki:[/B]
WEST END ARMOND - Gierczak Katarzyna - WO I
SECRET LOVER z Czańca- Kacprzyk -Straszak Agnieszka - WO II
SUPRICE BY LOVE z Czańca - Wiśniewska Magdalena - III

[IMG]http://www.lhasaapso.neostrada.pl/foto/Carmel/zw%20szczenieta%20psy.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.lhasaapso.neostrada.pl/foto/Carmel/psy%20szczenieta.jpg[/IMG]

[B]młodzież:[/B]
ANTARES Priocion- Kokosińska Emilia - II
HEART BREACKER Lamco Laco- Kopańska Ewa - I
[B]pośrednia:[/B]
MUNDSCHAKE CARMEL Mały Budda- Zawadzak Lucyna - [B]CWC, CACIB[/B]

[B][IMG]http://www.lhasaapso.neostrada.pl/foto/Carmel/carmel2.jpg[/IMG][/B]

[B]otwarta:[/B]
URANOS Dar Tibetu - Kacprzyk-Straszak Agnieszka - CWC

[U][B]SUKI[/B][/U]

[B]młodzież:[/B]
JETA Magnum Sal - Klimczuk Magdalena dosk I Zw.Mlodz
JENIFER Magnum Sal- Niemczyk Joanna - dosk III
ADHORA PROCION - Olszewska Barbara - IV ??
ALFA CENTAURI PROCION- Olszewska Barbara - dosk II
[B]otwarta:[/B]
Lajla Magnum Sal - Robert Czekaj - dosk II

[IMG]http://www.lhasaapso.neostrada.pl/foto/Carmel/laila2.jpg[/IMG]

YASSI Agata Lux- Kralik Albert - CWC, Res.CACIB

[IMG]http://www.lhasaapso.neostrada.pl/foto/Carmel/Yassi%20Agata%20Lux.jpg[/IMG]

[B]championy :[/B]
PRIMA NERA Mały Budda - Barbara Długosz -[B] CWC, CACIB, BOB[/B]

[IMG]http://www.lhasaapso.neostrada.pl/foto/Honda/CiH.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.lhasaapso.neostrada.pl/foto/Honda/honda.jpg[/IMG]


[B]weterani :[/B]
TANKA Sundara - Barbara Długosz - [B]BIS WETERANÓW[/B]

[IMG]http://www.lhasaapso.neostrada.pl/foto/ciuma/Ciumka%20i%20sedzia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Dziękuję za miło spędzony czas, za pomoc przy zaprezentowaniu moich Basiaczków, za robienie fotek i za to, że byliście z nami:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][COLOR=blue][B]Cavallo[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=magenta]..........[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=blue]bety[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=magenta].........[/COLOR][/SIZE][/B]

Jeżeli kogoś nie wymieniłam - przepraszam, ale łóżko już mi się kłania i oczy się zamykają...

Aaaaa, dlaczego [B]SIMBIK[/B] nie dotarł na ciasto, pytam się? Kasiu, obiecałaś...

Mocno trzymam kciuki za dzisiejszych DGM-niaków i za ... pogodę! Na pewno bedzie super!!!
Pzdr.[/quote]


[B]Asiaczek[/B] - nasze [SIZE=4][B][I][COLOR=red]GRATULACJE[/COLOR][/I][/B] [/SIZE]- oj poszalałaś kobietko na BOG :loveu: :cool3: :lol: :loveu:
Nam też było miło pogadać z Tobą i podjeść Twojego przepysznego ciasta :lol:
Widzę że [B][I]Cavallo[/I][/B] była, a czemu nie przyszła integrować się z akitami amerykańskimi - a obiecała :angryy: :mad:
No i oczywiście [COLOR=red][B]GRATKI[/B][/COLOR] dla pozostałych wczorajszych zwycięzców!!!!!!!!
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Kraków jest miastem uroczym, ale...

- Przepraszam gdzie mogę zaparkować?
- W lewo.
- Dziękuję.

- Gdzie Pan staje?
- Tu mnie skierowano...
- Źle Panu powiedziano. Proszę pojechać w prawo.
- Ale tam już byłem.
- Nie obchodzi mnie to. Tu nie wolno.

Po 30 minutach motania się po okolicach Ronda Czyżyńskiego znajdujemy miejsce parkingowe...

- Gdzie Pan staje?
- Na wyznaczonym miejscu parkingowym, Proszę Pani.
- Tu nie wolno.
- Dlaczego?
- Bo rodzina ma do mnie przyjechać i nie będzie miała gdzie zaparkować!!!

... (obelgi pod naszym adresem pomijam)

Jednym słowem Kraków stolicą goscinności z okazji 750-lecia lokacji :angryy:

Korkosmok był II doskonały - w efekcie czego zwolniliśmy miejsce parkingowe szybko.

Dziękujemy Koreczku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety'][B]Asiaczek[/B] - nasze [SIZE=4][B][I][COLOR=red]GRATULACJE[/COLOR][/I][/B] [/SIZE]- oj poszalałaś kobietko na BOG :loveu: :cool3: :lol: :loveu:
Nam też było miło pogadać z Tobą i podjeść Twojego przepysznego ciasta :lol:
Widzę że [B][I]Cavallo[/I][/B] była, a czemu nie przyszła integrować się z akitami amerykańskimi - a obiecała :angryy: :mad:
No i oczywiście [COLOR=red][B]GRATKI[/B][/COLOR] dla pozostałych wczorajszych zwycięzców!!!!!!!!
Pzdr[/quote]
Bety - przecież Cavallo była przy AA! Potem, niestety, musiała pojechac do domu. Nie wiem, co się stało; mam nadzieję, że już wszystko jest OK.
Dzięki za gratki. I (hihihi...) to nie ja zaszalałam, top. sędzia J. Matyas...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Bety - [B]przecież Cavallo była przy AA[/B]! Potem, niestety, musiała pojechac do domu. Nie wiem, co się stało; mam nadzieję, że już wszystko jest OK.
Dzięki za gratki. I (hihihi...) to nie ja zaszalałam, top. sędzia J. Matyas...
Pzdr.[/quote]

Gdzie? :crazyeye: No ja jej nie zauważyłam a do nas nie podeszła (całej "bandy" się wystraszyła czy co?:evil_lol:) - stąd się dziwię że była :roll: Ja też mam nadzieję że u niej wszystko OK.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Kraków jest miastem uroczym, ale...

- Przepraszam gdzie mogę zaparkować?
- W lewo.
- Dziękuję.

- Gdzie Pan staje?
- Tu mnie skierowano...
- Źle Panu powiedziano. Proszę pojechać w prawo.
- Ale tam już byłem.
- Nie obchodzi mnie to. Tu nie wolno.

Po 30 minutach motania się po okolicach Ronda Czyżyńskiego znajdujemy miejsce parkingowe...

- Gdzie Pan staje?
- Na wyznaczonym miejscu parkingowym, Proszę Pani.
- Tu nie wolno.
- Dlaczego?
- Bo rodzina ma do mnie przyjechać i nie będzie miała gdzie zaparkować!!!

... (obelgi pod naszym adresem pomijam)

Jednym słowem Kraków stolicą goscinności z okazji 750-lecia lokacji :angryy:

Korkosmok był II doskonały - w efekcie czego zwolniliśmy miejsce parkingowe szybko.

Dziękujemy Koreczku.[/QUOTE]
My też nie mieliśmy gdzie zaparkować...o mały włos a by nam samochód odcholowali :evil_lol: ale po oczekiwaniach znalazło się jedno miejsce, choć długo go szukaliśmy :D

Link to comment
Share on other sites

No to nie wiem jak my bez problemu zaparkowaliśmy.... Mimo iż wjechaliśmy około 10!! Skierowali nas na ten parking koło ringu owczarków niemieckich i tam było miejsce... Zupełnie bezproblemowo... Ale ja zawsze mam z Krakowa miłe wspomnienia. Chociaż... NIE DALI MI MEDALU!! Nawet dziś sprawdziłam czy na pewno mam doskonałą. Niestety wczoraj w zabieganiu i robieniu 100 rzeczy na raz zapomniałam nawet zaglądnąć do teczki z kartą ocen... Byłam święcie przekonana że medal tam jest. Ot, wpadka:mad:
Ale i tak kocham wystawy Krakowskie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No to się chwalę :p

[B]sznaucer olbrzym pieprz i sól[/B]
[B]suki - kl. młodzieży[/B]
[B]sędzia:. J. Jabłońska[/B]
[B]Silver Senator DIRKEE - Zw. Mł., Najl. Junior w Rasie, BOB[/B]

:multi: :multi: :multi:

No i opis jak marzenie:
pięknie przygotowana do wystawy, piękny włos, idealny kolor, odpowiednio rozwinięta do wieku, prawidłowa w ruchu i postawie, kątowanie kończyn dosć dobre, wysoka czarna maska, oko ciemne

Moja kochana Dirki :loveu: :loveu: :loveu: - wspaniały debiut. Niedługo powinnam mieć zdjęcia to wstawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']No to się chwalę :p

[B]sznaucer olbrzym pieprz i sól[/B]
[B]suki - kl. młodzieży[/B]
[B]sędzia:. J. Jabłońska[/B]
[B]Silver Senator DIRKEE - Zw. Mł., Najl. Junior w Rasie, BOB[/B]

:multi: :multi: :multi:

No i opis jak marzenie:
pięknie przygotowana do wystawy, piękny włos, idealny kolor, odpowiednio rozwinięta do wieku, prawidłowa w ruchu i postawie, kątowanie kończyn dosć dobre, wysoka czarna maska, oko ciemne

Moja kochana Dirki :loveu: :loveu: :loveu: - wspaniały debiut. Niedługo powinnam mieć zdjęcia to wstawię.[/quote]
Jeeee, brawo sztucerka Dirkee!!! Kochane sznaucerki!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

:multi:Gratulacje dla wszystkich. Ja wróciłam w doskonalym nastroju, bo w Krakowie panowała super atmosfera. Dodatkowo moja suczka, występując drugi raz w klasie pośredniej zdobyła swój pierwszy CACIB. Kraków jest dla mnie wyjątkowy, bo rok temu debiutowałam tam jako wystawca....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gratulacje!!! Pierwszy CACIB to już otwarta droga do Intera!!!
Pzdr.[/quote]
Asiaczku gratuluję. Dziś żałuję, że żadnej ze swoich nie zgłosiłem ( przynajmniej na Twoje ciacho bym się załapał :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::diabloti:).
W końcu weterankę mogłem chociaż pokazać :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
Michał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...