Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asia40']Pojade od strony Zawiercie - Klucze - Olkusz. :) i co w Krakowie mam zrobić? Znajde sie na takim sporym rondzie (jeśli jeszcze tam jest) dawno nie byłam w Krakowie :([/quote]

Jadąc od strony Olkusza wjedziesz na rondo Kraka (nadal rondo istnieje ;) ) Na rondzie musisz ustawić się na lewym pasie; przejeżdżasz dwa świata, a na trzecich wyjeżdżasz z ronda

[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6696/tnkrakwwq5.jpg[/IMG]

Kierujesz się cały czas prosto na Sandomierz. Dobra informacja dla kierowców bo skończyli w Krakowie budowę ronda POLSADu i można w końcu normalnie przejechać bez korków ;)

Link to comment
Share on other sites

Dalej po przejechaniu ronda POLSADu (asia40 Ty w ogóle na rondo nie wjedziesz tylko przejedziesz wiaduktem przez nie ;) )

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9853/tnawfgo4.jpg[/IMG]

Kierujesz się cały czas na Sandomierz natomiast jak już wiejdziesz na wiadukt musisz skręcić w prawo i na pierwszej nawrotce nawrócić bo AWF jest po przeciwnej stronie (na drugim pasie). Tam też jest parking (nie wielki i radziła bym szukać miejsca w okolicznych osiedlach) i wejście na wystawę ;)

Mam nadzieję, że niczego nie pomyliłam i traficie ;) :evil_lol:
A tak na serio to nie powinno być problemem z dojazdem bo droga prosta, bardziej martwiła bym się o parking bo przy samym parku AWFu nie ma żadnego parkingu a parking wystawowy to tylko kilkadziesiąt miejsc płatnych na osiedlowym parkingu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Aga może sie spodkamy? Twój Raptus to kuzyn Kiary :D[/quote]
no bardzo chętnie:p my będziemy z goldenem i seterem szkockim - to nas poznasz :lol: albo się gdzieś umówimy..
kuzyn?? ale jaja...po kim ona jest?

Link to comment
Share on other sites

Efra ma racje, ja dosyć często jezdze z Olkusza (tu mieszkam) na park AWF ;) Na pierwszym rondzie skręcic w lewo, jechać prosto jak leci, sporo prostej trasy, gdy zaczynają sie tablice pochłaniające dzwiek trzeba odbic w prawo i na kolejnym duzym skrzyzowaniu swietlnym znów w prawo i jest sie po stronie od AWF (nie od strony fontanny tylko po drugiej stronie drogi). Tak jest chyba najprosciej dojechać.

W tamtym roku od strony Olkusza były tablice informacyjne, choć sie troche pogubiłysmy, ale dojechałysmy w koncu ;)

Link to comment
Share on other sites

Przy okazji ostrzegam, ze rondo mogilskie jest w totalnej przebudowie i na wystawe najlepiej jechac przez hute (nowohucka/stella) - tak jak bardzo ladnie narysowała to na wcześniejszej stronie efra-husky:p .

Warto rowniez wziac poprawke na remont obwodnicy Krakowskiej na odcinku wezel zakopianski - wezel balicki (a wlasciwie prawie az do samych bramek). Na tej trasie odbywa sie ruch dwukierunkowy, po 1 nitce dla 1 kierunku. Nieraz bywa i tak, ze stoi cala obwodnica. Sytuacja duzo gorsza w kierunku do balic. Niekiedy przejechanie tego prawie 20-to kilometrowego odcinka zajmuje jakieś ... 3 godziny :razz:

Pozdrawiam serdecznie
(jak dobrze mieć wystawę w swoim mieście :cool3: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...