Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

[quote name='Jagoodka']Hihi, jeżeli będziesz chciała coś poprawić to nie ma sprawy - ja cały sprzęt fryzjersi biorę na wystawę, więc będę mogła Tobie ( a raczej Magii ) coś niecos poprawić, przystrzyc, itp... :)[/quote]

W takim razie - na którym jesteście ringu?? Interesuje mnie niedziela, ale niczego nie obiecuje. Kurka, fajnie by tak poznać wszystkich naraz z Dogomani!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ok.
My jesteśmy ring 23 jakby co, numerek 2327.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goldek']W takim razie - na którym jesteście ringu?? Interesuje mnie niedziela, ale niczego nie obiecuje. Kurka, fajnie by tak poznać wszystkich naraz z Dogomani!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ok.
My jesteśmy ring 23 jakby co, numerek 2327.[/quote]
Ja jestem na 6 ze springer spanielami i też na 23 z goldenką :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Ja jestem na 6 ze springer spanielami i też na 23 z goldenką :)[/quote]

Jak ma na imię?? (nazwa i przydomek) Kurka, to się wszystko komplikuje.
A pogoda jest dziwna - najpierw ciepło, potem nagle ulewa (przed pół godziną)
i już słońce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_'] Wiem, że wygrała Akita Amerykańska, a kto zajął trzecie miejsce?
Siberian Husky?[/quote]Nie husky, ale...dokładnie nie pamiętam który :oops:wiem, że nie husky...jeśli nikt mi nie zasłonił komórki przy robieniu zdjęcia to powiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Jak ma na imię?? (nazwa i przydomek) Kurka, to się wszystko komplikuje.
A pogoda jest dziwna - najpierw ciepło, potem nagle ulewa (przed pół godziną)
i już słońce.[/quote]
Suńka, z którą będę to PERI z Zagłębia ( w klasie otwartej )

Link to comment
Share on other sites

Do justyś95:
Ja się spotkałam tylko z Wizą, więc reszty nie znam

Do reszty i Jagoodki:
Fajnie.Nie będzie trzeba się szukać po ringach!:):):):):):):):):):):)

Pogoda bardzo ładna, a ja jestem ciekawa wyników BIS'A.ALE BĘDZE FAJNIE!
Emocje mnie zżerają, ale cóż... ŻYĆ NIE UMIERAĆ!!! :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

My mamy doskonałą, drugą lokatę w weteranach. Cieszę się szczególnie z tego, że zobaczyliśmy się z hodowczynią Ajeczki, i bardzo się jej ona podobała. Będzie też na jej stronie jako przykład starej ale jarej :diabloti:
A u tego sędziego doskonała to też wiele. Biorąc pod uwagę wiek Ajeczki i jej problemy z łapami i ciężką dysplazją to w ogóle cud!!

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/5/8d00516dc801a25c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/5/a51300cc37bfd716.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Pogoda dopisze, na pewno!!! Bo jak nie dopisze, to...:angryy::angryy::angryy: :angryy::angryy::angryy: będzie miała ze mną doczynienia!!! !!![/quote]
Dziś było dobrze, więc jutro....;)

[SIZE=1]PS;Dobra...ja się nie odzywam już, bo znów sobie coś pomylę :oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Na BIS grupę VII wygrał seter irlandzki, ojciec naszej suni AMERICAN DOLLAR z Arislandu my tez jestesmy zadowoleni CWC w kl championow i res. Cacib dla naszej panny w dość silnej stawce jak na irlandy:-)

A pogoda jak zwykle w Krakowie dopisała, lekki wiaterek sprawial iż upał nie doskwierał i dało się wytrzymać, deszcz przyszedł juz po wystawie ale zapowiada się że jutro też bedzie słonecznie:-)

Gratulacje dla wszystkich pozostałych psiaków które dzielnie walczyły:-)

Link to comment
Share on other sites

"Urody ujmuje mu tylko zbyt wesoło noszony ogon" ;)
Wróciliśmy z brązowym medalem :)

Jak wchodziłam na wystawe to bylam zachwycona wielkością ringów. Jednak jak znalazłam ring seterów, schowany w jakimś kącie za budynkiem... To sie zalamalam :/ Polowa ringu jamników.
Gdyby nie te ringi to nie miałabym większych zastrzezen ;) Warto bylo jechac.

Na ring 2 wleciał zając :P Miał pecha... Wybrał sobie ring wyżłów... Przeleciał przed wszystkimi i trzeba bylo kazdego psiaka odwolywac ;) Genialna akcja i warto bylo zobaczyc miny psów :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...