Jump to content
Dogomania

Bity, wyrzucony z domu, obrzucony petardami ! Szukamy DOMU dla Czarnego vel. Aresa!


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podniosę Areska i zaproszę wszystkich zaglądających na wątek zaginionego Stefana, który tak jak Ares uciekł w kagańcu (możliwe, że już go zdjął) i nie ma go już tydzień !!!

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209595-Stefanek-uciek%C5%82-z-DS%21%21-Zagin%C4%85%C5%82-w-Katowicach-Bogucicach%21%21-Ostatnio-widziany-Bryn%C3%B3w%21%21%21/page46"]http://www.dogomania.pl/threads/209595-Stefanek-uciek%C5%82-z-DS!!-Zagin%C4%85%C5%82-w-Katowicach-Bogucicach!!-Ostatnio-widziany-Bryn%C3%B3w!!!/page46[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Widziałam dzisiaj Areska ;)
Tak szybko przeszłam przez boksy, że nawet nie bardzo go zauważyłam i nie zwróciłam na niego uwagi :D
Ale Ares jak to Ares stał sobie razem z Odysem (wiem, wcześnie pisałam, że to Tytus :P ale pomyliłam psy. Ares siedzi w boksie oczywiście z Odysem, nie Tytusem) stali przy kratach i już patrzeli co? i kto ? :)
W środę może będziemy robić mu zdjęcia, jak wyjdzie, a jak nie to może koło 20-ego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']czyli juz bardziej ciekawski sie Chlopak zrobil???[/QUOTE]

No w sumie to on od początku stał przy kratach, tylko jak pierwszy raz go widziałam to stał raczej dalej i dopiero powoli podchodził, w sobotę od razu stał z dzióbek przy kratach i "paczał" :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...