Jump to content
Dogomania

Pers Polar za TM [']


shanti

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alina71']Dzięki Iwa
własnie miałam do ciebie pisać o to
można by zamknąć już wątek?[/QUOTE]

Alinko tak można go zamknąć, myślę że jak coś się stanie to ja napiszę na ogólnym ale ruszyło mną dziś trochę, możesz do admina napisać o zamknięcie wątka Polara.

jesli chodzi o weta to jeszcze nie został zmieniony czego nie mogę wykluczyć Mona chce spróbować w Wodzisławiu, nasz jest dobry wet ale w kwesti polara jest bezradny wiec chcemy zawalczyć o tego biednego kota, i spróbować w Wodzisławiu. Bo babcia oli i sama ola nie przeżyje tego gdy nic nie zrobi a polar zdechnie, za dużo babcia Mony ostatnio przeżyła.

Edited by DT Iwa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DT Iwa']
kajk@- Na dogo możesz wszytko napisać dlaczego nie zapytasz Mony na schronisku ostatnio się widziałyscie i ani słowem sie nie odezwałaś co u Polara[/QUOTE]
Monę widziałam wcześniej raz w życiu, i jej po prostu nie poznałam. Po jakimś czasie jak wpadłam na to że to moze być ona zapytałam Ulę i mi potwierdziła. Uznałam ze skoro sie nie przywitała to nie będę się narzucać.(a ja tego też nie usłyszałam) A o Polara nawet mi się nie wspomniało że mam zapytać - po prostu nie skojażyłam sytuacji.Nawet nie pamiętam dziś czy to było wtedy jak miałam dziecko ze sobą, co też pewnie spowodowało moje rozkojarzenie. Dla mnie wszystko tu jest nowe. Co rusz poznaję kogoś nowego. Dla mnie wszystkie psy są nowe, znam może 10. Prowadzę teraz bardzo intensywne życie zawodowe, moja szuflandia zaczyna szwankować i zanim zatrybię minie trochę czasu.
Napisałam tu ze rozmawiałam z Tobą o kocie i napisałam też że mimo wszystko nie rozumiem tej sytuacji.
Podobnie jak nie rozumiem wielu rzeczy zwiazanych z schroniskiem i dogo, napisałam o tym w tym niewinnym tonie.
I dzięki temu się dowiedziałam kilka rzeczy po za forum.


Wzajemnie się niszczycie, ale ja się nie dam. Mam gdzieś co kto o mnie myśli. Skoro mnie tak oceniasz to powiedz mi to osobiście i nie mieszaj na forum. ADWOKACIE

Link to comment
Share on other sites

Adwokacie?
kajk@- chyba za dużo sobie pozwalasz,ile masz lat aby tak sobie pozwalać, z tego co zauważyłam niszczysz ty i to wątki nie zakładane przez ciebie polara nawet nie znałaś a tak bardzo zainteresowana jesteś, jak nie wiesz i nie rozumiesz to się nie wypowiadaj bo nawet w temacie nie jesteś a na dogo to ty rozpętałaś burzę, ja osobiście nawet nie wiesz jak potrafię powiedzieć co myslę, rób to co potrafisz najlepiej. Mona rozmawiała z tobą przy mnie tak pyskata to ty nie byłaś jak tu na dogo to jak Ola ci powiedziała to jest nic w porównaniu jak ja potrafię rozmawiać. No i troszkę się pogubiłaś skoro ja ci mówiłam że jest ok, to ty dowodów potrzebujesz? jak już Mony nie poznałaś to trzeba było zapytać krokiecika czy polar ma się dobrze!

Dużo nie rozumiesz i dużo jeszcze nie wiesz. Ja cię w żadnym wypadku nie oceniam ale chętnie bym pogadała z tobą oko w oko.

Ps. Alinko Mona rozmawiała z Shanti przez tel ten wątek można śmiało usunąć.

Edited by DT Iwa
Link to comment
Share on other sites

Skoro wiadomo, że Polar żyje ma opieke i jest adoptowany to uważam sprawę za zamkniętą. Prosiłam adminke o zamknięcie wątku ale nie wiem czy nie musi się skontaktować z Shanti. A ona chyba ma problem z netem.

Jedności nam trzeba, nie sporów. 130 psów czeka na domy. Zdjęć ogłoszeń spacerów rozmów z ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumie wszystko emocje , nerwy wiem że chcecie wiedzieć wszyscy byliście za polarem. Więc tak jak na razie mona chce spróbować na dniach jechać do Wodzisławia spróbować u innego weta go leczyć coś musi zacząć robić w tym kierunku, nasz wet jest wspaniałą lecznicą, jak zdążę to napiszę co u niego po wizycie u weta. Jeśli nie zdążę tu na jego wątku napiszę na wątku Inez. Tam zaglądajcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dla Polarka ["]...

Szkoda, że dopiero te ostatnie wydarzenia spowodowały odzew na nasze pytania.

pzdr.[/QUOTE]
Odzew na pytania?????
Przepraszam że to napiszę ale od pisania nic by to nie dało nikt ale to nikt w inny sposób nie pomógł. Domy tymczasowe zostały pozostawione same sobie!:-( Od pytania co u polara jego stan nic by nie zmienił gdybać każdy może, ale nikt ale to nikt nie zapytał czy potrzebne wsparcie finansowe a dobrze wszyscy wiedzieli że jest potrzebne ( udawali lub też nie chcieli pomóc) nie tylko u polara Inez na tymczasie też została osrana, brak zainteresowania dlatego też ją adoptuję . A nie takie były zapewnienia!!!!!!!!! najlepiej !!!!!!!!!! Mona zapłaciła 200 zł + beznzyna. I też każdy powie co mnie to obchodzi!!!!!!!!! Po co domy tymczasowe po co? jak i tak nikt nimi sie nie interesuje tylko w tedy gdy coś się dzieje to wielce wszyscy pretensje mają, jeśli chodzi o to czemu wcześniej nie pojechaliśmy tak mogliśmy ale za wszy i pare much do tego były potrzebne pieniądze ale nikt nie napisał nie zaproponował. Przepraszam ale to już druga strata naszych podopiecznych.

Link to comment
Share on other sites

Przykra wiadomość. Żegnaj Polar.

Z tą pomocą to tak nie do końca. Mona powiedziała mi że Polar jest jej i nikomu nic do niego.Zwierzakom, które mają dom stały pomaga właściciel. Gdyby Mona powiedziała że trzeba pomóc to na pewno byśmy pomogły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...