Jump to content
Dogomania

~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

śledzę wątek z ukrycia;) i kibicuję chłopakowi w znalezieniu ds.
co do zdjęć do ogłoszeń, to mi jednak cały czas przed oczami stoi jego zdjęcie ze schronu (z banerka) obszczekiwanego i atakowanego przez psy. Na mnie zrobiło i nadal robi największe wrażenie i łzy wyciska. Proponuję zamieścić,łapie za serce.Aż za bardzo. Bo jak znów je zobaczę muszę wejść na wątek i znów się upewnić,że już bezpieczny;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']śledzę wątek z ukrycia;) i kibicuję chłopakowi w znalezieniu ds.
co do zdjęć do ogłoszeń, to mi jednak cały czas przed oczami stoi jego zdjęcie ze schronu (z banerka) obszczekiwanego i atakowanego przez psy. Na mnie zrobiło i nadal robi największe wrażenie i łzy wyciska. Proponuję zamieścić,łapie za serce.Aż za bardzo. Bo jak znów je zobaczę muszę wejść na wątek i znów się upewnić,że już bezpieczny;)[/QUOTE]

Gosia, to z banerka to Ben, a nie Pluto, ale Pluto tez ma takie smutne fotki ze schronu.


Cioteczki ,to ktora podesle info na bazarek ogloszeniowy.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Pluciak dzisiaj zdal egzamin ze spaceru bez smyczy, trzymal sie caly czas blisko. co prawda na poczatku udawal ze jest gluchy, ale pozniej juz ladnie przychodzil na wezwanie. Dzis znowu wywalil furtke dwa razy z zawiasow. Mielismy dwa razy burze, kolo 11 i wieczorem. Za kazdym razem dostal te angielskie tablety, ktore sie juz skonczyly. Po za tym zamieszkal znowu w domu. Rano walnal mi wielka kupe w pokoju. Pierwsza burza nie byla taka straszna, druga juz byla gorsza, Plutko siedzial z zapalonym swiatlem i wlaczonym radyjkiem. Chyba mu sie podobalo na lozeczku. Zreszta nadal tam jest. Zdjecia ze spaceru w katalogu.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3uOK1XwD3y8/Uf67C_o7zOI/AAAAAAAARno/yMxM-ZM7IEc/s512/IMG_7670.JPG[/IMG]







I ekipa

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vkWN2A414j8/Uf67nAW-qzI/AAAAAAAARoQ/nUaqSTDJ-po/s720/IMG_7719.JPG[/IMG][/QUOTE]

..... przystojniak bryluje .... SUPER ZDJĘCIA ;)))) -zazdroszczę ..... tyle szczęścia w jednym miejscu ;)))

Link to comment
Share on other sites

Och dziś była znowu burza. I jak zwykle chłopak się popisał. Kojec zamknięty i zabezpieczony a Pluto luźno hasał z Ramzesem po wybiegu. Nie wiem jak to zrobił ale wydostał się przez kraty kojca. W jednym miejscu jest jakby rozszerzone. Odległość między kratami to z 20 cm może. Gigańciasz. W domu pożegnałam sie z firanką. Ech, taka ładna była.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']monika083, nie wiem czy paula_t nie wzięła się za ogłoszenia, czy chcesz wykupić pakiet???[/QUOTE]

ja juz wykupilam , tylko trzeba dane podeslac na watek, a ja mam tableta i nie moge w nim kopiowac fotek ,a komp mi muli i nawet nie chce mi sie go odpalac..
A pakiecik wykupiony i pyrdka czeka na dane i leci z ogloszeniami,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']czy doszła wpłata stała ode mnie,bo mam ustawione na przelew stały,a nie dostałam na tel powiadomienia,że poszłą[/QUOTE]

wlasnie sprawdzilam , dosza 2.08, a perwsza 2.07. bardzo dziekuje! jutro bede robila przelew do hoteliku to zaktualizuje.

Link to comment
Share on other sites

Monika, to tylko zaaprobuj i podaj proszę maila i telefon;)

[COLOR=#000000]Pauluś, nie można mieć wszystkich talentów świata, ale Ty posiadasz większość, ja bym tylko kilka niuansów poprawiła:[/COLOR]

[COLOR=#000000]Pluto to 7-letni psiak, który [/COLOR][I]nie zaznał w życiu szczęścia. Kilka lat [I]spędził w schronisku, gdzie [I]z dnia na dzień tracił[I] chęć do życia i popadał w coraz głębszą depresję. Dzięki [I]Ludziom Dobrej WoliPluto dostał szansę na lepsze jutro i aktualnie przebywa w hoteliku, w którym odzyskał radość życia i czeka na prawdziwy dom, człowieka, który go pokocha, otoczy opieką i wynagrodzi wszystkie krzywdy.
Pluto za bramami schroniska, to bardzo wesoły pies, który uwielbia spacery, zabawę i aportowanie. Pluto zachowuje czystość[COLOR=#000000][FONT=sans-serif] w domu, spaceruje na smyczy, bardzo grzecznie zachowuje się w towarzystwie innych zwierząt oraz w obecności ludzi. O jednej rzeczy jednak nie wolno zapomnieć - drapanie i głaskanie to obowiązek przyszłego właściciela, przestrzegania którego Pluto potrafi dopilnować ;-)
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Psiak może mieszkać zarówno w mieszkaniu, jaki i w domu, a ten powinien on być dobrze zabezpieczony, gdyż Pluto bardzo lubi zwiedzać.

Pluto jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Nie wydajemy psów na łańcuch ani do budy.

[/FONT][/COLOR][/I][/I][/I][/I][/I][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6278/6y7x.jpg[/IMG][COLOR=#000000][I]

[/I][/COLOR][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YjyLph-sKEE/Uf67q1BUWFI/AAAAAAAARoc/S2mgMbC0rVY/s512/IMG_7722.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3uOK1XwD3y8/Uf67C_o7zOI/AAAAAAAARno/yMxM-ZM7IEc/s512/IMG_7670.JPG[/IMG]

[IMG]http://i43.tinypic.com/51vcyx.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']znajdzie się ten właściwy dom na pewno !!
A być może że okaże się nim właśnie ten .....
Tutaj nie bywam ,w ogóle bardzo,bardzo rzadko teraz bywam na dogo ale śledzę losy Pluta na FB[/QUOTE]

niestety ja nawet nie dostalam odpowiedzi na tego maila w sprawie Plutka...napisalam o wizytach PA...moze dlatego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']niestety ja nawet nie dostalam odpowiedzi na tego maila w sprawie Plutka...napisalam o wizytach PA...moze dlatego.[/QUOTE]

Jak ludzie nie są w stanie przejść godzinnej rozmowy i nie są w stanie zrozumieć, że my też musimy się jakoś zabezpieczyć, mieć prawdopodobieństwo, że to będzie dobry dom, to znaczy, że to nie CI ludzie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jak ludzie nie są w stanie przejść godzinnej rozmowy i nie są w stanie zrozumieć, że my też musimy się jakoś zabezpieczyć, mieć prawdopodobieństwo, że to będzie dobry dom, to znaczy, że to nie CI ludzie:shake:[/QUOTE]

Nic dodac nic ujac .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jak ludzie nie są w stanie przejść godzinnej rozmowy i nie są w stanie zrozumieć, że my też musimy się jakoś zabezpieczyć, mieć prawdopodobieństwo, że to będzie dobry dom, to znaczy, że to nie CI ludzie:shake:[/QUOTE]

Tak,dlatego pisze.Poza tym dom Plutka musi byc sprawdzony i najlepszy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...