Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
czarna00

przydomek dla hodowli goldenów lub owczarków niemieckich

Recommended Posts

to może najpierw kup rodowodowe szczenie danej rasy, odchowaj, pojeździj po wystawach i poznaj rasę na tyle dobrze, żeby mieć pewność że jesteś gotowy na zakładanie hodowli, a dopiero potem wymyślaj nazwę, bo to najmniej istotna rzecz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='czarna00']Witam.
chciałabym mieć hodowle albo goldenków albo owczarków. jeszcze myślę (do końca miesiąca) mam czas..... może macie jakieś pomysły??:razz:[/QUOTE]

Interesujące, ostatnio były na tapecie yorki. Co za rozrzut zainteresowań, szkoda tylko że ograniczony jedynie do wymyślenia nazwy. Mam nadzieję, że to trol, lub jakaś małolata, bo jeśli w ten sposób do założenia hodowli przygotowuje się dorosła osoba, to jest to lekko przerażające.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ach, to zapewne wygląda tak, że zkładasz hodowle, a jeśli jesteś niepełnoletnia, to rodzice dają ci czas na wybóra rasy, tak ? TYl;ko kto teraz bije rkordy popularności ? Yorki, Onki, czy goldeny ?
Bursztynowy Półwysep FCI

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mam jedno pytanie. Skad u was- dogomaniakow bierze sie brak zaufania? To tak samo jak w dziale poszukuje psa/ adoptuje od razu jest nagonka. Dajcie sie spokojnie wypowiedziec zanim zlinczujecie;) Ot taka dobra rada ciotki ktora posiada i goldena i burka i inne stworzenia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×