Jump to content
Dogomania

Tofik miesiące na ulicy, pobity, pogryziony Już w hotelu DŁUG ponad 1000zł co dalej??


anett

Recommended Posts

na razie rozmawiałam telefonicznie z domkiem Roxy, dalej czekam na zdjęcia. Podobno sunia czystość w domu dalej zachowuje, stopniowo zapoznaje się z członkami rodziny, poznała m.in. 4 letnie dziecko i zachowuje sie bardzo grzecznie, w relacjach z kotem- chyba nawiązuje się nić porozumienia- więc ten kociak musiał jej cos tam nagadać ale pozytywnego bo go nie goni:evil_lol:. Roxy nie che spać na posłaniu, woli na dywanie w centralnej części mieszkania. Ma dobry apetyt, zaczęła sie przymilać i tulić :lol:. Ma zapewnione częste spacery. Państwo są szczęśliwi, że ją adoptowali- usłyszałam ponownie dla nas wielkie podziękowania, głównie oczywiści w stronę anetki :loveu:za wyratowanie Roxy i elizki :loveu:, która dała mi namiary na ten domek, pierwotnie z zamysłem dla suni Tosi znalezionej przy torach kolejowych, która u nas została do wyjaśnienia spraw zdrowotnych a teraz na stałe. Skorzystały na tym 2 bezdomne sunie, porzucone i samotnie koczujące, które teraz grzeją się w mroźne dni w swoich domkach. To sie nazywa upiec 2 pieczenie przy jednym ogniu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam Dogomaniaków , jestem tu dzięki Anett , ... i dzięki Roxi . Cieszę się z Wami , że Roxi ma juz swój cieplutki domek , że nie musi siedzieć na tym zimnym , zasypanym teraz śniegiem polu i czekać . Dzięki Anett i Wam ma swój domek i swojego człowieka. Dzięki w imieniu Roxi Wam wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tess27']Witam Dogomaniaków , jestem tu dzięki Anett , ... i dzięki Roxi . Cieszę się z Wami , że Roxi ma juz swój cieplutki domek , że nie musi siedzieć na tym zimnym , zasypanym teraz śniegiem polu i czekać . Dzięki Anett i Wam ma swój domek i swojego człowieka. Dzięki w imieniu Roxi Wam wszystkim.[/QUOTE]

To my serdecznie dziękujemy za okazane serce i wrażliwość. Jesteśmy szczęśliwi, że Roxi ma wspaniały domek:loveu: Życzymy wielu cudownych chwil spędzonych razem:lol:

a poza tym

[SIZE=5][COLOR=purple]Witamy w Świecie Dogomanii![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jessii']To my serdecznie dziękujemy za okazane serce i wrażliwość. Jesteśmy szczęśliwi, że Roxi ma wspaniały domek:loveu: Życzymy wielu cudownych chwil spędzonych razem:lol:

a poza tym

[SIZE=5][COLOR=purple]Witamy w Świecie Dogomanii![/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Witamy i dziękujemy [B]tess27[/B] :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przybywam szybciutko ze świeżymi jak bułeczki wieściami :) poniżej mail z domku Roxy:

"witam!
Przepraszam za zwłokę z przesłaniem zdjęć "mojej córuni",ale nie miałam zrzuconych zdjęć na komputer.Roxy nazywa sie teraz "Brendi" bardzo ładnie reaguje na wołanie,jest nadzwyczajnym psem :łagodnym, posłusznym, zaczyna być wesoła (biega zataczajac kregi, interesuje się kotem "Rudolfem")
Powoli zaczynamy się uczyć co znaczy słowo "siad", reaguje na słowo "spacerek"i nie kładzie się na podłodze kiedy zakładamy smycz.W pierwszych dniach nie reagowała na nas kiedy wracaliśmy do domu, teraz kiedy usłyszy klucz w zamku czeka na nas pod drzwiami i merda ogonkiem.Myślę że z każdym dniem będzie lepiej.My ją bardzo kochamy i cieszymy się że jest z nami.Byliśmy u weterynarza , waży 32 kg i jest w dobrej formie, jeszcze raz dziękujemy , że nam "Roxy" zarekomendowałaś, wszystko to co zamieściła na stronie internetowej p.Anetka charaktyzując nasza "Roxy - Brendi", jest najprawdziwszą prawdą.Sąsiedzi bardzo się cieszą , że mamy po stracie Maxa nową "córeczkę".Mamy dużo zdjęć naszej "panienki",przesyłamy niektóre, ale obiecuję że wyślemy płytę ze wszystkimi zdjęciami.
Pozdrawiamy i całujemy gorąco z zimowego Krakowa Małgorzata i Marek B."

Roxy- Brendi z Pańcią
[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404461_322004624503092_100000806723184_836437_2073852200_n.jpg[/IMG]

sunia z rodzinką - 3 pokoleniową :)
[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425857_322004691169752_100000806723184_836439_935971902_n.jpg[/IMG]

i jeszcze trochę pysia ...
[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431136_322004747836413_100000806723184_836440_1879649421_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

sunieczka z przyjaciółmi

[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/409253_322004591169762_100000806723184_836436_643328050_n.jpg[/IMG]

na ulubionym dywanie z kotem Rudolfem w tle ( niezłe miejscówki :evil_lol:)
[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425882_322004651169756_100000806723184_836438_114905189_n.jpg[/IMG]

nareszcie w swoim ukochanym domku :loveu:

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428260_322004844503070_100000806723184_836441_12585329_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cudownie widzieć Roxi /Brendi w nowym domku , w ciepełku , na dywanie , wsród swoich bliskich ludzi ....łza się w oku kręci . Tyle się nacierpiała na tym polu czekając, nalezy Jej się duzo miłości i ciepła. A dla wyjasnienia wyzej - nie jestem odłamem rodzinki z Krakowa . Pewnego upalnego dnia jadąc na działkę za Myszków spotkaliśmy biednego glodnego wilczura czekającego na polu . Szukaliśmy wlasciciela , ogloszenia w necie , w rejonie , ew .nowego wlasciciela . Nikt się nie zgłaszał , a czas mijał ,szła zima Potem okazalo się , ze ktoś ją wyrzucił z auta w tym miejscu i tam czekała ….nie wiedząc , ze pan po nią nie wróci… .Nie mieliśmy Jej gdzie zabrać/mamy sunię -nie toleruje innych psów/ , a biedna , glodna , poobijana , wystraszona , przeganiana przez kułady i ludzi chowała się na polach przed zimnem , razem z przyjacielem kundelkiem . Nie jezdzilismy juz na dzialkę , jedynie 2 razy w tyg specjalnie nakarmić pieski . Pokochalismy ich bardzo i bardzo martwił nas ich los.. Wtedy pojawila się Anett i pieskom pomogła . To tyle , BARDZO się cieszymy , ze dobrze trafiła , moze kiedyś jeszcze Ją usciskamy....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]I jeszcze -dzięki WAM za powitanie na DOGOMANII - tez się cieszę , ze tu jestem [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Anett- 200zl od Teresy z Sosnowca dla Roxi to od nas , jesli nie będą juz dla Niej potrzebne niech pomogą innemu potrzebującemu pieskowi . I jeszcze -Mona tryska energią - przywitaliśmy się z Nią w czwartek bedąc u [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]P.Kamili .Mam nadzieję , ze tez znajdzie dobry domek jak Roxi.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tess27'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cudownie widzieć Roxi /Brendi w nowym domku , w ciepełku , na dywanie , wsród swoich bliskich ludzi ....łza się w oku kręci . Tyle się nacierpiała na tym polu czekając, nalezy Jej się duzo miłości i ciepła. A dla wyjasnienia wyzej - nie jestem odłamem rodzinki z Krakowa . Pewnego upalnego dnia jadąc na działkę za Myszków spotkaliśmy biednego glodnego wilczura czekającego na polu . Szukaliśmy wlasciciela , ogloszenia w necie , w rejonie , ew .nowego wlasciciela . Nikt się nie zgłaszał , a czas mijał ,szła zima Potem okazalo się , ze ktoś ją wyrzucił z auta w tym miejscu i tam czekała ….nie wiedząc , ze pan po nią nie wróci… .Nie mieliśmy Jej gdzie zabrać/mamy sunię -nie toleruje innych psów/ , a biedna , glodna , poobijana , wystraszona , przeganiana przez kułady i ludzi chowała się na polach przed zimnem , razem z przyjacielem kundelkiem . Nie jezdzilismy juz na dzialkę , jedynie 2 razy w tyg specjalnie nakarmić pieski . Pokochalismy ich bardzo i bardzo martwił nas ich los.. Wtedy pojawila się Anett i pieskom pomogła . To tyle , BARDZO się cieszymy , ze dobrze trafiła , moze kiedyś jeszcze Ją usciskamy....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]I jeszcze -dzięki WAM za powitanie na DOGOMANII - tez się cieszę , ze tu jestem [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Anett- 200zl od Teresy z Sosnowca dla Roxi to od nas , jesli nie będą juz dla Niej potrzebne niech pomogą innemu potrzebującemu pieskowi . I jeszcze -Mona tryska energią - przywitaliśmy się z Nią w czwartek bedąc u [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]P.Kamili .Mam nadzieję , ze tez znajdzie dobry domek jak Roxi.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/QUOTE]

No to już jestem w domu ;)
Połapałam się, kim jesteś [B]tess27[/B] :):):)
Bardzo Ci dziękuję, że zgodziłaś się zawieźć Torę do hoteliku u p. Kamili :modla: :modla: :modla:
Strasznie mi zależało a anett nie mogła jechać :shake:

A patrząc na Roxy rzeczywiście łza się w oku kręci :loveu:
Nareszcie jest szczęśliwa :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Tess27, bardzo Ci dziękujemy za to co zrobiłaś dla Roxy :loveu::buzi: , to dzięki Tobie sunia żyje i jak po łańcuszku serc mamy dziś taki najwspanialszy najsłodszy widok na świecie, Roxy dostała od losu bardzo dobry, wrażliwy i ciepły domek- teraz ma to na co w pełni zasługuje :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Tess27 witamy na dogo!!:loveu::loveu:
To dzięki Tess Roxi i jej towarzysz przetrwały tyle miesięcy!! Maniuś/Tofik - wierny towarzysz Roxi, ktory koczował z nią tyle czasu nadal szuka domu!!

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1304/8ae769ccbf968e05med.jpg[/IMG][/URL]

ma ok. roku, jest przekochanym przylepą, bardzo potrzebuje człowieka, grzeczny, miły, dogaduje się z innymi psiakami; obecnie przebywa w DT za karmę i weta k/Kluczborka woj. opolskie

A Roxi czekała właśnie na ten domek!!! Joteska ogromnie dziękuję za zaproponowanie Roxi pani Małgosi!!:loveu::loveu: ona idealnie pasuje do Rodzinki - Brendunia-córunia:loveu: Rozmawiałam z p. Małgosią w poniedzialek - Brenda już wesoło szalała w parku na spacerze z sunią z sąsiedztwa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']wplatay na OTOZ na Roxi narazie od 10.01-31.01
Teresa S.K Sosnowiec - 200zl[/QUOTE]

Tess27 bardzo dziękuję!!:loveu:


[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]R o z l i c z e n i e:[/COLOR]

Wydatki[/SIZE][/B]

[B]220 zł sterylka
60 zł dojazdy 2x do weta, kołnierz, ogrzewany boks po sterylce[/B]
[B]80 zl odrobaczenie, szczepienia, odpchlenie
156 zł pobyt 13 dni w hoteliku x 12 zł / dobę (pobyt opłacony do 15.12.)
[/B][B]180zł za pobyt 16.12.-31.12[/B].
[B]180zł za pobyt 01.01.-15.01.
96zł za pobyt 16.01.-24.01.

[/B][B][SIZE=3] [COLOR=darkred]razem 972 zł
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3]
Wpłaty

[SIZE=2]40zł joteska 19.12.
135zł allegro Małego
[/SIZE][/SIZE]50zl weimaromaniaczka 21.12 -
20zł ania shirley 27.12
20zł Jessi 30.12
140zł bazarek Ironiii i Zosi123
247zł od Reksa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216653-Reks-ju%C5%BC-MA-WSPANIA%C5%81Y-DOM-%29-%29-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2166...OM-%29-%29-%29[/URL]
96zł DONnka bazarek
200zl Teresa S.K Sosnowiec tess27[/B]
[B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=darkred]razem 948 zł [/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR=black][B][SIZE=3]stan minus 24 zł[/SIZE][/B][/COLOR]

Bardzo Wszystkim dziękuję!!!!! za wszelką pomoc, wsparcie, obecność:loveu::loveu:

Edited by anett
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...