Jump to content
Dogomania

BUDRYS - w nowym super domku!!! :)


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gapka']Jakby zmiksował Rhodesiana i Tosa Inu i może jeszcze troszeczkę "czegoś" i wyszedł BUDRYS:) Cudny jest[/QUOTE]

Gapka, ależ Ty znasz sie na rasach. :klacz:

Karolciasz, tak się nim zachwyciła, że od jutra będzie go ogłaszać ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na dzień dobry odruchowo oberwał po nosie za próbę skoczenia na mnie, potem zasugerowałem mu (poprzez kilkukrotne delikatne przycięcie nochala w bramce) żeby się odsunął i mnie pierwszego przepuścił i ... spacer należał dzisiaj naprawdę do przyjemności. Ani jedno ścięgienko żadnej ręki nie zostało mi dzisiaj nawet naciągnięte. Kumaty stwór :-) Dzisiaj nawet się zapytał jak ma postapić - podszedł do nogi i patrzył co robię jak przechodziliśmy koło psa będącego za płotem. Przeszliśmy bardzo kulturalnie bez awantury :-) Sonia też daje się już ładnie korygować i słucha. Jedyny jak na razie niereformowalny to Pakuś - ale na szczęście mały i jak trzymam rękę w kieszeni z końcówką smyczy to mi jeszcze jej nie urwał. Jak urwie to się za niego wezmę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozio'] Jedyny jak na razie niereformowalny to Pakuś - ale na szczęście mały i jak trzymam rękę w kieszeni z końcówką smyczy to mi jeszcze jej nie urwał. Jak urwie to się za niego wezmę :-)[/QUOTE]

Cytuję z pierwszego postu ....[B]grzeczny, ślicznie spaceruje na smyczy [/B]. Tak go ogłaszamy ...

Link to comment
Share on other sites

Fajne psisko, tylko nie można mu pozwolić na rozbrykanie się i zabawy siłowe bo jest za duży i silny i chyba trochę nieobyty. Jak widzę, że coś zaczyna kombinować i się rozbrykuje to biorę smycz pod buta i lekko naciagam, żeby mu ruchy ograniczyć. Wystarczy kilkanaście sekund z głową na poziomie tułowia i głupawka mu przechodzi - nie próbuje skakać i można spokojnie dalej chodzić. Jest kompletnie nieagresywny, chociaż podlewa każdy skrawek ziemi na jaki mu się pozwoli. Ma ewidentnie za mało ruchu. Kiedyś go wezmę na dłużej na rozwijanej smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Behawioryzm mam we krwi (z tym się urodziłem po prostu) :-). Małą wypuściłem na chwilkę, merdała ogonem, podchodziła ale nie za blisko. Nie zmuszałem jej do bliższych kontaktów. Ładniutka jest i widać, że przyjaźnie nastawiona ale jeszcze nieufna. Za michą wlazła ze mną do kojca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Pakuś ze mną chodzi ładnie na smyczy, taka prawda, ja nie narzekam!!![/QUOTE]

Do dobra :-) Tak naprawdę to złego słowa na Pako nie mozna powiedzieć - jest grzeczny i nie ma z nim problemu na spacerze :-). Mały jest to nie sprawia problemu, Kajka też. Koksika jak nie ma ruchu samochodów i za dużo pieszych (bo podbiega i skacze) to puszczam luzem i trzyma się blisko, nie ucieka i przychodzi na wołanie. Świetnie się wczoraj bawił z Pako w przeciąganie pluszaka - szkoda ze nie miałem aparatu. Ale Budrysa i Sonie to trochę trzebaby wychować i ułożyć, bo inaczej spacer to męczarnia a nie przyjemność. 15 minut to można jeszcze przemęczyć, ale tak pójść z nimi na dłużej jak będą ciągnęły to człowiek wróci urypany jak koń po westernie. No i to skakanie. Jak na dzień dobry opaprają człowieka łapami to w sobotę czy niedzielę kiedy jest czas na dłuzsze spacery to wyjście między ludzi z obłoconą kurtką i spodniami to tak trochę nie bardzo.

Link to comment
Share on other sites

No to Ty rozio to jeszcze mało w życiu widziałeś!!! Mieliśmy takie gadziny w przytulisku że wracałam do domu jakbym się taplała w błocie jak świnka, a to nie raz była sobota, święto jakieś, Boże Narodzenie itp, raz mnie nawet ksiądz spotkał, to dobrze że miałam parasolkę i schowałam twarz bo reszty się nie dało he he he, ludzie też się nieraz gapią, bo od tego mają oczy, a ja idę na spacer i już! ogólnie się już nie przejmuje takimi bzdurami, takie życie! Zawsze sobie żartuje w rozmowie ze znajomymi, że najelegantsza kobieta na wiosce to JA!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurde- a ja nie mogę tego imienia Budrys zapamietać i ciągle mi Brutus się po głowie pałęta :-) Księżmi to akurat wogóle się nie przejmuję. Teraz to my miastowi jesteśmy to przydałoby się nie robić wiochy i psy wychowane wyprowadzać :-). Idę pospacerować to pewnie zaglądnę do towarzystwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']No to po karmieniu!!!! :)[/QUOTE]

Po karmieniu jest pranie i prasowanie śpiochów :))) A TY Agula się bój, bo ja już niedługo też będę należeć do gminy Boguchwała i będę piękniejsza od Ciebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dobra, lecę porobić porządki w pierwszym poście boguchwalskimm póki dziecię drzemie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska'] A TY Agula się bój, bo ja już niedługo też będę należeć do gminy Boguchwała i będę piękniejsza od Ciebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE]

Najpiękniejsza to będzie Becia jak przyjdą do niej próbki z Vikuniowego bazarku.;)

Moze nawet będzie tak interesująca dla Brutusa jak Agula. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Po karmieniu jest pranie i prasowanie śpiochów :))) A TY Agula się bój, bo ja już niedługo też będę należeć do gminy Boguchwała i będę piękniejsza od Ciebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dobra, lecę porobić porządki w pierwszym poście boguchwalskimm póki dziecię drzemie.[/QUOTE]
Nie ma takiej opcji majuska, nikt mnie nie pobije w chodzeniu uświnionym od czubka głowy aż po czubki butów po Boguchwale!! he heeee jestem pierwsza i ostatnia, będziesz musiała baaardzo się starać ;)
Ale dzięki za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, jak zwykle zresztą~!!! to miłego prasowania~!!! ucałuj małą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...