Jump to content
Dogomania

BUDRYS - w nowym super domku!!! :)


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj był na spacerku. Zaczał bardzo nieładnie, na starcie próbował mnie zdominować i troszkę zaczął rozrabiać, to zrobiłem mu spacerek w 80% na krótkiej smyczy przy nodze (bez puszczania go przodem) i wrócił już grzeczny jak baranek i pięknie przepuszczał mnie pierwszego przez bramki :-) Po drodze spotkaliśmy ludzi, pogadaliśmy (standardowo micha mu się cieszyła i ogon latał), a pieski za ogrodzeniami po takim szkolonku ignorował i się wogóle nie wyrywał :evil_lol:. Ponoć Magda mu jakiś domek wyszukała i ktoś ma w jego sprawie zaglądnąć do przytuliska. Oby się chłopak pokazał z jak najlepszej strony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozio']Dzisiaj był na spacerku. Zaczał bardzo nieładnie, na starcie próbował mnie zdominować i troszkę zaczął rozrabiać, to zrobiłem mu spacerek w 80% na krótkiej smyczy przy nodze (bez puszczania go przodem) i wrócił już grzeczny jak baranek i pięknie przepuszczał mnie pierwszego przez bramki :-) Po drodze spotkaliśmy ludzi, pogadaliśmy (standardowo micha mu się cieszyła i ogon latał), a pieski za ogrodzeniami po takim szkolonku ignorował i się wogóle nie wyrywał :evil_lol:. Ponoć Magda mu jakiś domek wyszukała i ktoś ma w jego sprawie zaglądnąć do przytuliska. Oby się chłopak pokazał z jak najlepszej strony.[/QUOTE]
Udało Ci się okiełznać wariatuńcia:lol::loveu:
Trzymam bardzo mocno kciuki! Oby mu się udało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']oj to trzymam kciuki za chłopaka ! niech się chłopak spodoba ! :lol:[/QUOTE]

tylko że my ten dom z Agulą musimy jeszcze sprawdzić w razie czego bo póki co nic więcej nie wiemy ponad to, co napisał Rozi.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Z małym dzieckiem??? I oni nie boją się Budrysa??? Ciekawe ;) To najlepiej niech przyjdą w sobotę!!! Widziałam dziś Magdę, ale nic mi nie mówiła.[/QUOTE]

No właśnie ,czy Budrys będzie odpowiednim towarzyszem dla małego dziecka ?
Ale w sobotę już coś może się wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Czy oni przyjdą w sobotę, to nie wiadomo, ale też mnie zdziwiło to małe dziecko i taki pies. To gdzie oni chcą go trzymać???[/QUOTE]

Nawet na dogo jest sporo przykladow duzych psow, ktore sa dzieciolubne. Slicznie wygladaja foty takich olbrzmow z maluchami. Tylko, czy Budrys nie jest zbyt żywiolowy i zbyt pelen energii do malucha?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...