Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jefta']
[B][SIZE=3][COLOR=darkorange][COLOR=darkred]I błagam o zdjęcia gończego fińskiego :modla::modla:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=darkorange]
[/COLOR][/quote]

Blagania trzeba było kierować do właścicieli :evil_lol: ale po to żeby przyjechali:evil_lol: . Na ringu się nie pojawił niestety :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeszcze ciepłe wieści z B-stoku.
"Nieoceniona Matagi biega z włosem rozwianym i aparatem i robi fotki chyba wszystkim napotkanym psiakom...".
A, i pogoda w B. bardzo ładna!
Czekamy na wieście z ringów...
Pzdr.[/quote]

Oceniona to ja będe jutro:evil_lol: jak nie dam rady człapać po ringu z OJO:diabloti: Nogi właża mi w ....domyślcie się gdzie!:diabloti: To,co mam na głowie to nawet nie rozwiane,to jakis kołtun:diabloti: .Zdjęciów narobiłam różnakich,kiedyś je tu wetknę:eviltong: -dopiero wrociłam z wystawy,musze jeszcze dziś wyprac Ojo,zapakowac wsio na jutro,pojechac na wystawe i rozstawic namiot na jutro,i muszę .....pobalować z gośćmi:eviltong: ;) .

[SIZE=4][COLOR=red]I WIELKIE GRATKI DLA DZISIEJSZYCH WYSTAWCÓW!!!!!!!!!!!I tych wygranych i dla tych mniej troszkę!!!!![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Jutro też ma być DOBRA pogoda dla wystawców!!!!:lol: [/COLOR]
Do zabaczenia jutro!!!!!:multi: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta'][B][SIZE=3][COLOR=darkorange]POWODZENIA !!! :multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=darkorange][COLOR=darkred]I błagam o zdjęcia gończego fińskiego :modla::modla:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=darkorange]


[/COLOR][/quote]
Specjalnie szukałam go,ale nie byłoooooooooo-nie dojechał!:shake: :shake: :shake:
A,że czekałam na niego to narobiłam full zdjęć moim ukochanym bassecikom!:eviltong: :eviltong: :eviltong: Pół aparatu to prawie moje kochane gluty!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Specjalnie szukałam go,ale nie byłoooooooooo-nie dojechał!:shake: :shake: :shake:
A,że czekałam na niego to narobiłam full zdjęć moim ukochanym bassecikom!:eviltong: :eviltong: :eviltong: Pół aparatu to prawie moje kochane gluty!:evil_lol:[/QUOTE]

ależ był! z taka panią spacerowała suczka, ale nie wystawili się ostatecznie... nie wiem dlaczego?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Zdobyliśmy, co chcieliśmy :multi: - i wielkie gratki dla organizatorów, bardzo miła atmosfera, świetne ringi na dworze (płaskie, obszerne i czyste - nie to co w Krakowie :angryy: ), bardzo estetyczne wyposażenie ringów, wszędzie torebki na kupy :eviltong: , super pokazy i ich prowadzenie (tez sie zaplątaliśmy na płytę :cool3: ), wszyscy bardzo mili i pomocni - dziękujemy! Zapisujemy przyszłoroczną międzynarodówkę w kalendarzu. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Organizacja była bardzo dobra, choć w echo w hali oszałamiał psiaki, ale było naprawdę SUPER! Podobało mi się jak nigdy :loveu: Matagi szkoda, że się niespotkałyśmy, nie zadzwoniłam, bo siedziałam w westach i szkotach i nie mogłam się napatrzeć...Taki mój mału odchył...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała_Tybetanka']No brawo a mozna spytac z czym?? :)[/quote]
Aaaaa, rzeczywiście nie napisałam. Z whipettką!

[quote name='Matagi']Oceniona to ja będe jutro:evil_lol: jak nie dam rady człapać po ringu z OJO:diabloti: Nogi właża mi w ....domyślcie się gdzie!:diabloti: To,co mam na głowie to nawet nie rozwiane,to jakis kołtun:diabloti: .Zdjęciów narobiłam różnakich,kiedyś je tu wetknę:eviltong: -dopiero wrociłam z wystawy,musze jeszcze dziś wyprac Ojo,zapakowac wsio na jutro,pojechac na wystawe i rozstawic namiot na jutro,i muszę .....pobalować z gośćmi:eviltong: ;) .

[SIZE=4][COLOR=red]I WIELKIE GRATKI DLA DZISIEJSZYCH WYSTAWCÓW!!!!!!!!!!!I tych wygranych i dla tych mniej troszkę!!!!![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Jutro też ma być DOBRA pogoda dla wystawców!!!!:lol: [/COLOR]
Do zabaczenia jutro!!!!!:multi: :lol:[/quote]
Dasz radę! A odpoczywać będziesz przez najbliższy tydzień!:lol:
Do zobaczenia!
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']my już też w domu z CWC i res. CACIB - opis tez doskonały :evil_lol:
kilkanaście naszych fotek i innych dalmatyńczyków jest [URL="http://www.dalmatynczyki.fora.pl/post12054.html#12054"]tu[/URL][/quote]
Miło mi było Cię poznać!:lol: Wiesz już czy ten cacibowiec jest interem?

[quote name='asia:)']ależ był! z taka panią spacerowała suczka, ale nie wystawili się ostatecznie... nie wiem dlaczego?:shake:[/quote]
Znaczy sie ja jestem ślepa komenda!:roll: :p A rozglądałam się,szukałam,towarzyszył mi w poszukiwaniach pewien znawca gończków...i nul,nie widzieliśmy:shake:

[quote name='jfn']Zdobyliśmy, co chcieliśmy :multi: - i wielkie gratki dla organizatorów, bardzo miła atmosfera, świetne ringi na dworze (płaskie, obszerne i czyste - nie to co w Krakowie :angryy: ), bardzo estetyczne wyposażenie ringów, wszędzie torebki na kupy :eviltong: , super pokazy i ich prowadzenie (tez sie zaplątaliśmy na płytę :cool3: ), wszyscy bardzo mili i pomocni - dziękujemy! Zapisujemy przyszłoroczną międzynarodówkę w kalendarzu. :razz:[/quote]

Miód na nasze serca!:loveu: Gratulujemy i dziękujemy!!!!:multi: :lol:

[quote name='kaskaSz']Organizacja była bardzo dobra, choć w echo w hali oszałamiał psiaki, ale było naprawdę SUPER! Podobało mi się jak nigdy :loveu: Matagi szkoda, że się niespotkałyśmy, nie zadzwoniłam, bo siedziałam w westach i szkotach i nie mogłam się napatrzeć...Taki mój mału odchył...:oops:[/quote]

Cieszę się,że sie podobało!:lol: :multi: A okazji do spotkań pewnie jeszcze będzie,nic straconego;)

[quote name='Asiaczek']Aaaaa, rzeczywiście nie napisałam. Z whipettką!


Dasz radę! A odpoczywać będziesz przez najbliższy tydzień!:lol:
Do zobaczenia!
pzdr.[/quote]

Ja wszystko "dam":eviltong: :evil_lol: Tydzień będe leżeć odłogiem!:evil_lol: :diabloti:
Do jutra!:multi: :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']My dostaliśmy[SIZE=5][COLOR=red] Zw.MŁ, NJwR, BOB [/COLOR][/SIZE]!!!
I w pięknym stylu skończyliśmy młodziezowy championat!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi:
WARTO BYLO JECHAC!!![/quote]


Wow! Gratulacje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']My dostaliśmy[SIZE=5][COLOR=Red] Zw.MŁ, NJwR, BOB [/COLOR][/SIZE]!!!
I w pięknym stylu skończyliśmy młodziezowy championat!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi:
WARTO BYLO JECHAC!!![/quote]


GRATULACJE :multi:
no i czekamy na fotki seterzastych :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Wróciliśmy nasze osiągnięcia to CWC i res. CACIB ale co najważniejsze:[/COLOR][/FONT]
[CENTER][B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=Magenta]Eryś został
w wieku 2 lat i 5 miesięcy
CHAMPIONEM POLSKI [/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=5][COLOR=Magenta]
[/COLOR][/SIZE][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=Magenta] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
[SIZE=3]ukończył go na wystawie w Białymstoku
jednak warto było jechać tyle kilometrów z Koszalinka
[COLOR=Red]Matagi[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][COLOR=Red][B][FONT=Courier New][SIZE=5][SIZE=3]:Rose:[/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=Magenta][SIZE=3][COLOR=Red] dziękuję bardzo za namiary na hotel
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=Magenta][SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Magenta]na wystawie było super możecie być dumni :razz:
nie jeden oddział marzy aby ich wystawa była tak dobrze zorganizowana [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=Magenta][SIZE=3][COLOR=Red]:cool1:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Miło mi było Cię poznać!:lol: Wiesz już czy ten cacibowiec jest interem?[/quote]

Nam również było bardzo miło poznać! :lol:
A odnośnie intera - pojęcia nie mam - wg mnie niestety nie jest.
Przeszukałem dziesiątki stron i żadnej wzmianki nie znalazłem.

Link to comment
Share on other sites

To i my sie poczwalimy

Moja Sheina [SIZE=4]NJwR[/SIZE] oraz [SIZE=6][COLOR=red][B]BIS JUNIOR !!!!:multi: :multi: :multi: [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]w wieku 9 miesięcy i tygodnia :multi: [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[SIZE=6][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2]Pytanie czy ktoś ma fotki ?? bo ja nie mam żadnej[/SIZE] [B]:-([/B][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Na poczatek chce [SIZE=5][COLOR=Red]BAAAAARDZO[/COLOR][/SIZE], ale to [SIZE=6][COLOR=Red]BAAAAARDZO[/COLOR][/SIZE] podziekwac [SIZE=6][COLOR=Red]MATAGI.
[SIZE=2][COLOR=Black]Bardzo miło bylo Ciebie poznac i porozmawiac. Dziekuje za pomoc, naprawde jestes swietna!! jak j Ci sie odwdziecze, procz tego ze moj "tatusiek" byl Twoja wizyta zacgwycony, miloby spedzic razem z Toba czas !!!
Zycze wam sukcesow!!!

Co do samej wysawy...ja bylam i jetsem zadowolona !!
Zapewne przyczynilo sie do tego tez [SIZE=5][COLOR=Red]1 lok,CAC, CACIB oraz BoB [COLOR=Black][SIZE=2]mojego Cescika.Jestem z niego bardzo dumna !!

Gratuluje wszystkim, Iwono Twoja "malolatka" spisala sie cudownie na BIS Junior...zycze dalszych sukcesow.

Chcialabym bardoz pogratulowac za wygranego BOGa AmStaffowi- Nemo REWELACJA on plynal a nie biegl...wybaczam ze "kuzyn" zajal nam miejsce na BoGu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I trzymam za Nemcia kciuki zeby wygral BISa...naprawde jestem nim za zachwycona :loveu::loveu::loveu:

pozdr.
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']To i my sie poczwalimy

Moja Sheina [SIZE=4]NJwR[/SIZE] oraz [SIZE=6][COLOR=red][B]BIS JUNIOR !!!!:multi: :multi: :multi: [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]w wieku 9 miesięcy i tygodnia :multi: [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[SIZE=6][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2]Pytanie czy ktoś ma fotki ?? bo ja nie mam żadnej[/SIZE] [B]:-([/B][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

GRATULACJE!!! Byliśmy razem w finałach ;) Widzialam tego ślicznego owczareczka !!!! CUDO!!! A aparat oczywiscie nam zdechł na finałach... :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...