Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tinka:)']Ja się wybieram z moim Jack Russellem(pierwsza wystawa :D). Niestety nikt nie udziela informacji na temat kto sędziuje tę rasę, może ktoś coś wie?[/QUOTE]
Za kilka dni będzie wiadomo,a skoro to Twoja pierwsza wystawa z tą rasą,to sędzia Ci się nie powtórzy...Ja życzę Ci porwania ringówki!!! Wszystkiego Naj!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Za kilka dni będzie wiadomo,a skoro to Twoja pierwsza wystawa z tą rasą,to sędzia Ci się nie powtórzy...Ja życzę Ci porwania ringówki!!! Wszystkiego Naj!!!![/quote]

Nie chodzi o mnie ale o innych Russellomaniaków, których przyjazd od tego zależy. Jednak jeżeli dopiero za parę dni będzie wiadomo to populacja Russelli będzie pewnie malutka :(
A poza tym dziękuję bardzo i postaram się żeby było jak najlepiej :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']Nie chodzi o mnie ale o innych Russellomaniaków, których przyjazd od tego zależy. Jednak jeżeli dopiero za parę dni będzie wiadomo to populacja Russelli będzie pewnie malutka :(
A poza tym dziękuję bardzo i postaram się żeby było jak najlepiej :D[/quote]

Hmmmm...nie wiedziałam,że właściciele russelli jeżdżą tylko pod sędziego:cool1: Mnie się wydaje,że obsada sędziowska na III gr.w Białymstoku,to dobrzy fachowcy i znawcy terrierow,że warto mieć od nich ocenę i opis:roll: .
Coś mi się zdaje,że ta populacja russelli sporo straci nieprzyjeżdżając na białostocka wystawę.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]INFO:[/SIZE][/B]
[COLOR=blue]wszyscy,ktorzy zgłoszą psy do [/COLOR][COLOR=red][B]20.07.07[/B][COLOR=blue][B] mogą zapłacic do 31.07 [/B]TANIEJ-czyli za jednego psa 90 zł.!!!!![/COLOR][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=green]NIE WYSYŁAJCIE POCZTĄ -DŁUGO IDZIE!!!![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Jeżeli zgłaszacie po 20.07-płacicie 150 zł!!!! Tak,że zgłaszać do 20.07,a płacic tak,żeby kasa dotarła do 31.07.07.!!!!Płaćcie w bankach-szybko idzie!:lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona'][SIZE=5]Nocleg:[/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=indigo][SIZE=4]może ktoś poleci dobry nocleg na weekend wystawowy w Białymstoku ( niekoniecznie przy wystawie :razz: ):sleep2: oczywiście nocleg z psami:Dog_run::Dog_run:[/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][/quote]

Zajrzyj tu:

[URL]http://www.bialystokonline.pl/katalog.php?gid=04&catid=10[/URL]

Ja polecam hotel MOSiR-u na ul.Wołodyjowskiego albo 11-Listopada albo na ul.Zwierzynieckiej/nigdy nie pamiętam ,przy której jest hotel:oops: :evil_lol: /ewentualnie hotel na Transportowej/i tu i tu można z ogonami:lol: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']My tez sie wybieramy i mam nadzeje , ze sie z Wami spotkam ;-)[/quote]
Florka - zapraszam pod ring basków! Na pewno będzie wesoło...:lol:

[quote name='Dog Handler']A mnie nie bedzie :(
Ale bede na 2xcacib Debreczyn :D:D Ha ![/quote]
A ja wolałaby, abyś była z nami w B-stoku... No, ale trudno! Zdobywaj Węgry! Trzymam za Ciebie kciuki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Zajrzyj tu:

[URL]http://www.bialystokonline.pl/katalog.php?gid=04&catid=10[/URL]

Ja polecam hotel MOSiR-u na ul.Wołodyjowskiego albo 11-Listopada albo na ul.Zwierzynieckiej/nigdy nie pamiętam ,przy której jest hotel:oops: :evil_lol: /ewentualnie hotel na Transportowej/i tu i tu można z ogonami:lol: /



[/quote]
Do usług!;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...