Jump to content
Dogomania

Mufinek i Lili z Mysłowickiego schronu JUŻ W NOWYCH DOMKACH!


Mecka

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani pomóżcie mi, co tu wymyslić, żeby te kropeczki nie odeszły za TM. Pomóżcie znaleźć choć domki tymczsowe, proszę, może trzeba dać więcej ogłoszeń- jesli macie jakieś możliwości na innych forach to pomóżcie. One tam biedne chudzinki bardzo cierpią, to nie są psy do budy- jeszcze na taka pogodę.

Link to comment
Share on other sites

florida napisz ile, podeślę ci kaskę za to ogloszenie, daj mi namiary na pw.
PROSZE OGLASZAJCIE GDZIE SIĘ DA!
Kilka osób ze mna rozmawialo, wszyscy zainteresowani, ale nic z tego nie wyszło, nie widzieli nawet psów. To jakieś fatum, czy co?
Dziś rozmawialam i jest sto razy gorzej..... one muszą trafić na już choćby do domku tymczasowego, a do tego ta wczorajsza wichura, przerażenie. Jeszcze jedno, wet stwierdził, że piesek jest starszy, dużo, może mieć nawet koło 10 lat i wiecie co zalamałam się i cały czas rycze, bo to oznacza że nawet nikt wcześniej nie pytal, a teraz on jest w ogóle bez szans- albo sam odejdzie za TM albo z wycieńczenia trzeba będzie mu ulżyć. Boże jak mozna po tylu latach zgotować psu taki los?
P O M O C Y !

Link to comment
Share on other sites

Mecka jaki wet stwierdzil ze pies ma okolo 10 lat schroniskowy ???

kurcze jak mozna sie o tyle pomyslic nagle z mlodzieniaszka zrobil sie wiekowiec :shake:

ja juz nc nie moge zrobic mam zwieazne rece naprawde tylko podnosic moge a na 1 strone nie wchodze nie moge patzrec na ich mordki booozee pooomocy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mecka']florida napisz ile, podeślę ci kaskę za to ogloszenie, daj mi namiary na pw.
PROSZE OGLASZAJCIE GDZIE SIĘ DA![/quote]

Mecka :oops: to nie za jedno ogłoszenie, tylko za wszystkie, nabiłam tam już prawie 20 zł no i nie zapłaciłam - dlatego nowych nie moge wystawić... to grosiki, ale nie mam na koncie żeby przelać :/ Miałam nadzieję ze baranki sie sprzedadzą, ostatnio też 20 zł płaciłam z aniołkowych...

[url]http://www.gazeta.posrednik.pl/index.php?page=dodajo&[/url] tu są darmowe ogłoszenia na śląsku, czasem wpisuję też psy - te o których wiem wiecej - ludzie dzwonią ale jak sie dowiadują, że psina w schronisku to dziękują albo rzucają słuchawką... ale moze akurat? podaj do siebie telefon i napisz pare słow o psach... (oni i tak je skracają bardzo)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ pieski są w schronisku prosze o podawanie nr telefonu z pełnym adresem do schroniska. Ja nie jestem aż tak na bieżąco, a w schronisku odbieraja po godzinach pracy, tam przecież cały czas musi ktoś być. Wszystkie dane są na [URL="http://www.myslowice.schronisko.com"]www.myslowice.schronisko.com[/URL] stronka nie aktualizowana od zeszłego roku, ale dane kontaktowe sie nie zmienily. Dodatkowo wjazd do schroniska jest teraz tak utrudniony- nie ma oznakowania ze to tutaj właśnie nalezy skręcić, że prawie nikt tam nie zagląda, bo nawet nikomu by do głowy nie przyszło, a przeciez znajduje się naprzeciwko slynnej giełdy mysłowickiej, więc ludzi co weekend tam co niemiara. jeśli chodziłoby o dowoz pieska gdzieś w okolice to pomogę, ale tak do 20km, bo mnie przejściowo nie stać, pewnie niedługo jeszcze zostanę w ogóle bez samochodu. Telefon moge podac na pw.
Co do wieku to nie wiem jak wet sprawdzał bo wiek ten zaczął się wydłużacz co pytalam o pieska, zaczęło sie od ok2-3, potem 3-4, a teraz szok. Nie wiem czy w to wierzyć, najgorsze, że będzie taki wiek miał wpisany w zaświadczeniu o szczepieniu kiedy przyjdzie do wydania pieska ze schroniska. Ale dalmatyńczyki są nietypowe, ich wiek trudno jednak określić po zębach, przeciez wiadomo, że zęby moga byc zaniedbane i już ten wiek się zmienia. Równie dobrze może mieć tyle, bo one zawsze wygladają młodo. Ale aż mi się wierzyć nie chce. Tylko co teraz?
Florida to podaj mi na pw namiary -tą "moją " cegiełkę ci podeslę, zawsze mniej do uregulowania.

Link to comment
Share on other sites

Florida dziekuję ci bardzo, bardzo, mimo wszystko napisz mi ile, jakies 5 zł, nie ma sprawy, zawsze to coś, a najważniejsze żeby rezultat był.
DOM TYMCZASOWY dla pieska baaaardzo bardzo potrzebny, na już, bo jest źle, będzie jeszcze gorzej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...