Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

O rany! Furorę medialną robimy :D Miło nam bardzo to czytać :)

Więc tak - nie zaczyna się zdania od "więc" :P
Banda Rexa to:
Rosja Rewelacja Krasny Młyn - suczka rasy rhodesian ridgeback
Noemi Puma*Pl - kotka rasy rosyjski niebieski
Don Vito Corleone of Annpassion - nasz fundacyjny terapeuta, najbardziej bezczelny kot na świecie
Fiona off Annpassion - pasiasty cień Vito
Edward - szynszyla, która kocha szczury (pod warunkiem, że są tej samej płci co on)
Kuba Junior - szczur, który mieszka z Edwardem

Link to comment
Share on other sites

Krzysiu na szczęście tego nie czyta :)
Trochę aż się zawstydziłam czytając tyle miłych słów :oops: to niesamowite, ilu ten pies ma przyjaciół! Postaram się tutaj coś skrobnąć od czasu do czasu, a teraz wracam do działań remontowo-budowlano-porządkowych, bo zaległości po wylegiwaniu się w łóżku mam ogromne!

Pozdrawiamy Was serdecznie z Wrocka!

Link to comment
Share on other sites

Tia... ten wspominany "ryjek" to kawałek paszczy Rosji :) którą zapach szczura doprowadza do totalnej ekstazy, która mija jak szczur przestanie "pachnieć obcym" :)

Rex "zauważył" na dobre klatkę z gryzoniami właściwie wczoraj :) i to tylko dlatego, że klatka została przeniesiona do mojego gabinetu (który ma zdecydowanie mniejszą powierzchnię niż salon), a z powodu braku Krzysia, Rex przeniósł się również (w sensie łazi za mną jak cień). Dzisiaj zawisł z nochalem na klatce zdegustowany totalną olewką ze strony małych ogonków :)

Tak jak wspominałam na FB - z tą głuchotą to przynajmniej od czasu do czasu pan Rex na ściemnia :P dzisiaj tak zawinął tyłkiem, że stłukł wazonik, na bank tego nie zauważył, ale jakoś podejrzanie dziwnie szybko czmychnął z gabinetu na korytarz... coś tam więc chyba słyszy :D

Ciekawa jestem jak nasze futra zareagują na nowego lokatora. Pisaliśmy dzisiaj do pani Zosi, że możemy przyjąć na tymczas Bezimiennego. Tak sobie pomyślałam, że może ogłosić zbiórkę publiczną i połączyć z jakimś konkursem (może dla firm), które chciałyby dać imię psu? Tylko co powie pies, jak największy datek wpłaci ktoś, kto będzie chciał dać mu na imię Pimpuś??? :D

Pisałam też do pani Zosi, jakbyśmy jeszcze mogli Wam pomóc w walce z polepszeniem żywota psich bidul. Robimy akcje dla kotów, możemy bliźniacze zrobić dla psów. Ale dotyczyłoby to tylko psów nie będących pod opieką organizacji, tylko grup niezrzeszonych, wolontariuszy będących wolnymi strzelcami. Potrzebne by było jednak wsparcie ze strony Dogomaniaków - Internet to jednak potęga :)

p.s. Pewnie nikt nie zauważył, ale na wszelki wypadek... - zmieniłam pisownię imienia z Reks na Rex - jakoś mnie totalnie rozwala, jak na psa z metką agresora mówią nasi goście Reksiu :D no więc niech ma odrobinę poważniejsze imię chociaż w necie :P

Pozdrawiamy Was całą naszą Bandą (Edward gapi się we mnie czarując pod hasłem "daj coś dobrego", Noemi przykleiła się do kaloryfera a Rex robi sobie toaletę mlaskając przy tym niemiłosiernie...)

Link to comment
Share on other sites

Czy są tutaj jakieś ludzie z Wrocławia (oczywiście oprócz tych, których znam osobiście :))? Bo jeśli tak to można by było wdrożyć jakieś działanie w realu na rzecz przynajmniej tych dwóch psów pani Zosi.
Jakieś warsztaty na przykład mogę zrobić z odpłatnością na rzecz ... lub kantor wymiany ubrań / książek... ale potrzebne by było również wsparcie na miejscu. Niestety moja doba nie chce się rozciągać, a ze zdrowiem kiepsko, więc nieco muszę zbastować...

Link to comment
Share on other sites

Szefem Bandy (szczególnie Rexa) to chyba jednak jest Krzyś :P ja robię za sekretarkę :P a zdjęcia (obiecuję) będą. Ale ze mnie taki fotograf jak nie powiem co z czego :) cyknęłam kilka fotek, które wrzucałam na FB, telefonem, ale chwilowo nie mam jak z niego korzystać (tzn. z tego aparatu w telefonie). Ale coś wymyślę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...