Jump to content
Dogomania

Psy z Gorzyc -potrzebne wsparcie na hotel, leczenie i przy oglaszaniu!!


Soema

Recommended Posts

Psy gorzyckie sa pod opieką Fundacji Happy Garden, cały dług zostanie spłacony w grudniu, co nie znaczy jednak że trzeba o nich zapominać, bo niestety nie śpimy na pieniądzach a im szybciej taka kasa zostanie uzbierana tym, większej ilości psom będziemy w stanie pomóc, w tym gorzyckim bezdomniakom. Wszelkie bazarki są bardzo mile widziane i potrzebne wręcz, proszę także o wsparcie i oczywiście co najważniejsze o ogłaszanie ich. Ja niestety nie mogę jako osoba ogłaszająca ok 50 naszych zwierząt, wszystkich kontrolować na tyle aby co kilka dni je odświeżać...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dostanę zdjęcia rzeczy na bazarek - tak jak obiecałam wystawię, jeśli ktoś zajmie się wysyłką i resztą. Niestety nie jestem w stanie zabrać wszystkiego do Wawy z przyczyn oczywistych.
Rzeczy zebrane przez Ciebie Montano, są w Gorzycach. Jeśli zrobisz im zdjęcia, ja zrobię bazarek. Sama z braku czasu i znacznej odległości nie mogę się tym zająć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Jeśli dostanę zdjęcia rzeczy na bazarek - tak jak obiecałam wystawię, jeśli ktoś zajmie się wysyłką i resztą. Niestety nie jestem w stanie zabrać wszystkiego do Wawy z przyczyn oczywistych.
Rzeczy zebrane przez Ciebie Montano, są w Gorzycach. Jeśli zrobisz im zdjęcia, ja zrobię bazarek. Sama z braku czasu i znacznej odległości nie mogę się tym zająć.[/QUOTE]
Ja podobnie jak Marlena, wystawić bazarki mogę ale ktoś musi się zająć wysyłką tego.

Link to comment
Share on other sites

Montana co z tym bazarkiem? W pierwszym poście napisane jest, że Ty robisz zbiórki i zbierasz dary na gorzyckie psy.

Zaangażuj się bardziej, wykup im jakieś pakiety ogłoszeń bo tak to one będą siedzieć w hotelach do samej śmierci i nikt ich nie wypatrzy...Znaleźć psu miejsce w hotelu nie jest trudno, znacznie większy problem jest kiedy trzeba mu szukać domu, a jak na razie zdaje się że poza dogo to te psy nie są pokazywane nigdzie a jeśli już, to robią to osoby, które tak na prawdę nie są do tego zobowiązane a robią to grzecznościowo.

Link to comment
Share on other sites

Wujek Szaki i jego przedszkole :)

[IMG]http://images38.fotosik.pl/1883/f2dcc5f14bf196ad.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/1670/2582af3e4421545c.jpg[/IMG]

[IMG]http://images44.fotosik.pl/532/2339f854c114dee4.jpg[/IMG]

[video=youtube_share;4i7cbOITgTI]http://youtu.be/4i7cbOITgTI[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dług miał zostać uregulowany w grudniu, ale nie został...

[B][COLOR=#000000]Rozliczenie za wrzesień, październik i listopad wynosiło [/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][B]-3176,80 zł[/B][/COLOR] [/COLOR][/B][/SIZE]

Rozliczenie za [U]grudzień:[/U][/COLOR]
[/B]
[B]BEN[/B]
Koszty:
-240 zł hotelowanie (1-20.12)
-12 zł Fiprex
-80 zł transport do DS
Wpłaty:
+100 zł DS
[B]Razem: -232 zł[/B]

[B]SZAKI[/B]
Koszty:
-310 zł hotelowanie
-8 zł Fiprex
[COLOR=#000000][B]Razem: -318 zł[/B][/COLOR]

[B]CYPISEK[/B]
Koszty:
-4 zł Fiprex
[B]Razem: -4 zł[/B]

Ra_dunia wpłaciła [B]100 zł[/B] na "gwiazdkę" dla naszych psiaków, przekazałam tę kwotę na gorzyczaki.

[COLOR=#ff0000][B]RAZEM: -454 zł[/B][/COLOR]


[B]Całkowity stan konta gorzyczaków wynosi:[/B]
[B][COLOR=#ff0000][B][COLOR=#ff0000][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]-3176,8[SIZE=2]0[/SIZE] zł[/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR][/B] (wrzesień, październik, listopad) [/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][B]-454 zł [/B][/COLOR](grudzień) = [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]-3630,80 zł[/B][/SIZE][/COLOR]

Prócz hotelowania miała być zapewniona karma; dostaliśmy tylko 78 kg, co starczyło na niewiele ponad miesiąc. Od tamtej pory poszło już [B]ok. 130 kg karmy.[/B] To też jest dług.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Dług miał zostać uregulowany w grudniu, ale nie został...

[B][COLOR=#000000]Rozliczenie za wrzesień, październik i listopad wynosiło [/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][B]-3176,80 zł[/B][/COLOR] [/COLOR][/B][/SIZE]

Rozliczenie za [U]grudzień:[/U][/COLOR]
[/B]
[B]BEN[/B]
Koszty:
-240 zł hotelowanie (1-20.12)
-12 zł Fiprex
-80 zł transport do DS
Wpłaty:
+100 zł DS
[B]Razem: -232 zł[/B]

[B]SZAKI[/B]
Koszty:
-310 zł hotelowanie
-8 zł Fiprex
[COLOR=#000000][B]Razem: -318 zł[/B][/COLOR]

[B]CYPISEK[/B]
Koszty:
-4 zł Fiprex
[B]Razem: -4 zł[/B]

Ra_dunia wpłaciła [B]100 zł[/B] na "gwiazdkę" dla naszych psiaków, przekazałam tę kwotę na gorzyczaki.

[COLOR=#ff0000][B]RAZEM: -454 zł[/B][/COLOR]


[B]Całkowity stan konta gorzyczaków wynosi:[/B]
[B][COLOR=#ff0000][B][COLOR=#ff0000][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]-3176,8[SIZE=2]0[/SIZE] zł[/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR][/B] (wrzesień, październik, listopad) [/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][B]-454 zł [/B][/COLOR](grudzień) = [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]-3630,80 zł[/B][/SIZE][/COLOR]

Prócz hotelowania miała być zapewniona karma; dostaliśmy tylko 78 kg, co starczyło na niewiele ponad miesiąc. Od tamtej pory poszło już [B]ok. 130 kg karmy.[/B] To też jest dług.[/QUOTE]

[B][COLOR=#ff0000]Mimo wszystko jednak został uregulowany dług. [/COLOR][/B]
grudzień nie należało dopisywać do długu bo tak naprawde nie ma jeszcze faktury u nas. Należy wpisać koszty za miesiąc grudzień.
Tak, że dług był i go nie ma, a za miesiąc grudzień 2012 roku koszt hotelowania wynosi 454 zł - i wszystko jasne.
[SIZE=3][B]Teraz po raz kolejny [SIZE=3]proszę[/SIZE] osoby, które umieściły psiaki w hotelach o większe zaangażowanie w ogłoszenia, bazarki. Mimo naszych próśb nikt nie wyraża chęci[SIZE=3]. [/SIZE]

Co do karmy to tyle ile mieliśmy to przekazałam. Nie dam rady [SIZE=3]już[/SIZE] inaczej. Mamy 45 psów i ta liczba [SIZE=3]się[/SIZE] nie zm[SIZE=3]ni[SIZE=3]ejsza.
[/SIZE][/SIZE]

[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Korzystając z tego, że jestem parę dni uziemiona w domu (zapalenie oskrzeli) będę robić bazarek, ale we własnym zakresie... Mam trochę fantów od Basi, swoch i od ludzi. Więcej niestety ogarnąć nie dam rady.

Jeśli chodzi o karmę to wygląda to tak:
mały pies z karmą to koszt 300 zł, bez karmy 255 zł (czyli koszt karmy 45 zł)
średni pies z karmą 360 zł, bez karmy 300 zł (czyli koszt karmy 60 zł)
duży pies z karmą 450 zł, bez karmy 360 zł (czyli koszt karmy 90 zł)

A tak to się przedstawia od początku:
[B]wrzesień[/B]: karma zapewniona
[B]październik:[/B]
- Cypisek - karma zapewniona
- Czarek - karma zapewniona
- Szaki - 60 zł
- Magma - 60 zł
- Ben - 90 zł
[B]listopad:[/B]
- Cypisek - 45 zł
- Czarek - 30 zł (wybył do DS przed końcem miesiąca)
- Szaki - 60 zł
- Magma - 50 zł (wybyła do DS przed końcem miesiąca)
- Ben - 90 zł
[B]grudzień:[/B]
- Cypisek - 45 zł
- Szaki - 60 zł
- Ben - 80 zł (wybył do DS przed końcem miesiąca)

[B]Razem to wynosi 660 zł.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapraszam na bazarek m.in. na gorzyczaki:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238562-DLA-DZIECI-DOROS%C5%81YCH-PS%C3%93W-na-nasze-psiaki-KT-do-31-01"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238562-DLA-DZIECI-DOROS%C5%81YCH-PS%C3%93W-na-nasze-psiaki-KT-do-31-01[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...