Jump to content
Dogomania

SZNAUCERY(ŚREDNIE)


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

więt tak w młodzieży psów wygrał Satir znad Ilanki , bardzo jeszcze młodziutki ale naprawde ładny piesek po Pimpku Ali :D drugi był Zeus Wesoły brodacz no i trzeci Morus(Atari Szczesliwa Aura)

w klasie pośredniej był jeden piesek Umberto Max Sentyment naprawde bardzo fajny :D

w klasie otwartej wygrał bardzo ładnie zbudowany Uno chatka brodacza, drugi był Lacky Luk Imir , trzeci Mohners Pepermill i czwarty Aramis dolina rosomaka.

w klasie championów wygrał Szwagier Kolaska Z Jamna , naprawde śliczny pies...następnie kolejność była dla mnie zupełnie niezrozumiała ...drugi był Lancelot , trzeci Batman zródlana dolina i czwarty ( nie wiem dlaczego moim zdaniem powinien być drugi!!)Bajern Big bend

w suczkach młodzieży wygrała Doxa Ajoland z racji tego że była starsza...druga była Zorba Wesoły brodacz

klase pośrednią wygrała Tolerant tessie ze zahrabske , druga była Omega żródlana dolina

w klasie otwartej złoto wywalczyła Ulissa sentyment( bardzo ładna suczka)druga była Santa dona z grabowa

w championach była sarabanda z jamna , a w klasie honorowej Ramona zbójecka saga.

całą rase wygrała ta Tolerant tessie ze zahrabske

mam nadzieje że po części zdałam wam relacje :wink:

Link to comment
Share on other sites

Marysiu, jak to po części ?? Powiedziałaś nam wszystko dokładnie jak trzeba.

A ja protestuję!! Dlaczego dwa moje posty mają nr 40? napisałam jeden, potem drugi i oba są jako 40-te!!! To jak ja mam dobić do setki, jeśli mi tak głupio liczy??? :( :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich po dłuuugiej przerwie spowodowanej strajkiem mojego komputera. Jaka byłam nieszczęśliwa bez niego!!! Ale juz wszystko jest znowu ok.

Amisia wyskubana wygląda jeszcze chudziej niż zwykle, ale szczęsliwa, bo jej chłodniej. Pozdrawia wszystkich i ja też :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale tu niesamowita cisza! Myslę, że powodem jest to, że albo wszyscy "szaleją" po wystawach, albo hasają z pociechami po łąkach i polach!!! My wczoraj hasałiśmy z Basterem!!! I chociaz przeszkodziła nam w końcu pogoda, to i tak zabawa była przednia. Dziękujemy Marysiu i Elu, Ola z Amigą

Link to comment
Share on other sites

Taaa... Hasaja po łąkach... Baaardzo bym chciała! A ja siem uczę do examinu, który pojutrze piszę!!! Ale będzie dobrze;)

Ale fajnie, że możecie się spotykać! Z wawki to nie ma żadnego sznauceromaniaka (oprócz mnie of course) :(

JusT@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Justa: Co się przejmujesz, że nie masz obok siebie żadnego sznauceromaniaka, ale masz mnóstwo dogomaniaków (widziałam ilu Was jest w topicu "dla wszystkich, którzy kochają fotaski..."), a to przecież też rewelacyjnie. Jak ja bym tak chciała :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Jest jeden warszawski sznauceromaniak ale ukryty..... choszczówkowski.

Tylko na razie nie spotykamy się z nikim bo Nikson jest w najgorszej fazie zacieczkowania. Nie można z nią wyjść spokojnie na spacer bo amant Heniek siedzi pod furtka i chce mieć z Niksonem dzieciaki. Co gorsza Nikson też chce mieć z nim dzieciaki więc jest ogólna masakra....

Link to comment
Share on other sites

Tylko na razie nie spotykamy się z nikim bo Nikson jest w najgorszej fazie zacieczkowania. Nie można z nią wyjść spokojnie na spacer

Taaa i skąd ja to znam...?! To jest naprawdę tragedia... trzeba suńki pilnować i mało co ejszcze pilnować AMANTÓW! A końca cieczki nie widać...

JusT@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Ewo, współczuję!! Narazie przeżyłam jedną cieczkę Amigi, ale faktycznie wydawało się, że końca nie było widac! Było paru takich Heniów, ale jakoś ona na szczęście zachowywała się "przyzwoicie". Ale może to dlatego, że to jej pierwsza cieczka. Ze strachem czekam, co bedzie i kiedy będzie ta druga! Ja jakos byłam dość bezradna w odganianiu takich Heniów i ciągnęłam te ogony za sobą an każdym spacerze. Następny raz będę chyba wychodzić z jakąś witką!!! :oops:

Link to comment
Share on other sites

No to co ja mam powiedzieć...ja mieszkam w Wyszkowie (ok. Wawy) i tam nie ma ŻADNYCH dogomaniaków co dopiero mówić o sznauceromaniakach(przynajmniej tak mi sie zdjae ze nie ma) Wogóle mało jest tu osób co się interesuja psami :( Ale przynajmniej ktos wymyślił DOGOMANIĘ i moge z wami gadać :D

Link to comment
Share on other sites

A próbowaliście takich sprayów neutralizujących zapach cieczki? One naprawdę działają tylko trzeba je stosować od samiutkiego początku i regularnie. Jak Lunka miała cieczkę to był spokój przez większy czas, dopiero jak jakiś psior podbiegł przypadkiem i się dowiedział co tu się święci to się zaczęła walka z wiatrakami. Psy to sobie chyba rozpowiadają po osiedlu która suka ma cieczkę, bo jak ten jeden się kapnął to zaraz chyba wszystkie wiedziały.

Link to comment
Share on other sites

Ja nawet wiem, który pies jest takim informatorem. U mnie w bloku jest kilka suczek i taki mały psiak zawsze wartuje przed blokiem. Biedak, nie je, nie śpi, nie pije. Wychodze wieczorem - siedzi, wychodzę rano - siedzi!! Juz mu litosciwi sąsiedzi podają w miseczkach picie. Jest po prostu nie do zdarcia i zawsze wie, kiedy ma rozpocząć wartę. To napewno on rozszczekuje po osiedlu - plotkarz jeden :wink: No ale tak na powaznie - faktycznie nie próbowałam takich środków używać. Ktoś mi mówił, że nie warto kupować takich drogich środków, że wystarczy odświeżacz miętowy w sprayu do ust. Ale ja się jakos obawiam, żeby Amidze nie podrażnić pupki. Tam i bez tego już jest w czasie cieczki tak napuchniete!!! Ale coś trzeba będzie chyba stosować, bo amanci robią się coraz bardziej natarczywi!! Pozdrawiam Wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Amanci rzeczywiście sśą nie do zdarcia. A w szczególności Heniek....

Na szczęście Niksonowi już przechodzi ochota na amory, już przy płocie się nie nadstawia... Co przwda Heniek i tak ja łapą smyrga przez kraty ale to już przynajmniej jednostronna miłość...

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie wruciłam zOpola Porobiłam Fotki ale było zimno lał deszcz ,ręce mi kostniały i fotki nie są takie jak powinny być bo jak by była lepsza pogoda to i fotki byłu by lepsze i z opisami a tak są bez opisów i mało bo było zimno i do tego się rozchorowałam, przez tą beznadziejną pogodę nawet z Marysią żeśmy malo się widziały.

Macie problem z cieczkami? a to ci numer, ja też ale odwrotny wyczekuję cieczki u amstafki już od 10 miesięcy a tu nic!! :modla: , dzisiaj jadę na krycie z wilczurem :iloveyou: a ta jej cieczka to też dziwna albo będzie miała płodne dni w18 dzień albo jest coś nie tak. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Nie pamiętam ile dokładnie kosztuje - ja płaciłam chyba trochę ponad 20 zł (ale wiadomo cena zależy też od firmy preparatu) - a starczyło mi to na trzy cieczki - zostało jeszcze ale się przeterminowało. Więc przy zakupie warto sprawdzić datę ważności żeby była na powiedzmy dwa lata. Ale Justa teraz to nic Ci już nie da, bo tym trzeba psikać sunię od pierwszych dni cieczki, a nawet jak Ci się uda rozpoznać trochę wcześniej. Bo teraz to już piechy w Twojej okolicy wiedzą że jest tu taka jedna pannica i nic ich nie zmyli :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nio ja veta mam zaufanego... ale i tak się boję... Tych wszystkich powikłań nio i tego, że znowu będzie taka słaba... Wtedy niemogłam na to patrzeć tam mi jej było żal... Normalnie płakałam... Więc boję się..

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

mój komp jest od kilku dni zupełnie popsuty :( dlatego tez nie zagladam tutaj...teraz mam informatyke...ale juz na dniach bede mieć ,,nowy,,komputer!! :D

Aleksandro my równiez dziekujemy wam za wspoaniałe spotkanie :D baster podobno jak pojechałysmy do Ciebie bardzo płakał... :wink:

Basiu zgłaszasz Bossa do krakowa?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...