Jump to content
Dogomania

SZNAUCERY(ŚREDNIE)


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja juz pogratuluje Nikosnowi ale czego to sie Ewa sama pochwali :-)

My tym razem podobnie jak zawsze czyli: Lacky piekny, ale bez lokaty z powodu zachowania... tym razem juz niue zdenerwowal sie na sedzine lecz wczesniej wytraszyl huku plyt ktore byly na ringu, a jak doszlo do oceny to nie dalo sie go opanowac... i zdolal pokazac tylko zeby, ae sedzian macala wszytko bardzo dokaldnie i pomimo szczerych checi nie mogla przyznac Lu nic wiecej nic opis ( z reszta bardzo ladny i oceny doskonalej). sedzian po pokazie poprosila mnie i dala kilka rad jak postepowac z Lu, bo jak sama powiedziala szkoda aby taki pies sie "marnowal" a w opisie zyczyla nam : Mam nadzieje ze wkrotce odzyska pewnosc siebie" :-)

Ale przynajmniej reproduktor zakonczony, a my bedziemy walczyc dalej...

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za gratulacje. Jeszcze jesteśmy w szoku....

Nikson - nasz mały lesny piesek biegajacy za sarnami i zającami, dzis pokonał naprawdę ładną i utytułowana Fionę. Nasz Niksonek wygrał klasę pośrednią i dostał CWC. Szok ale jestesmy naprawdę zadowoleni.

Olgo jak masz jakies zdjęcia awystawy to przeslij mi prosze. Bede bardzo wdzieczna, bo my z przejęcia zapomnielismy aparatu...

Link to comment
Share on other sites

Wielkie gratulacje Ewo . to faktycznie niezłe osiagnięcie .

Czy macie może jakieś fotki ?

A my spędzilismy wekend rekraacyjnie trochę na rowerach a trochę na normalnych spacerach .

Widzielismy Zefira . Zwariował ze szczęścia na widok Bianki i Aury równocześnie .Fajnie się prezentuje tylko szkoda że nie ma uszu tzn ma takie ^^ .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje za gratulacje.

Zdjęcia mam tylko robione przez Olgę i ne wiem czy moge je wysyłać. Tzn pewnie bym wysłała gdybym miała Twojego emila. :lol:

Teraz czekam na cieczkę Niksona bo wybieramy się jeszcze do Łodzi, więc im szybciej ją dostanie tym większe szanse, ze na Ł.ódź się skończy.

Z tą cieczka u suk to jednak kłopot jest.....

Link to comment
Share on other sites

Ola czy dajesz Amidze wysokoenergetyczną karmę? w lecznicach są diety dla psów wychudzonych są one smaczne rewelacyjnie przyswajalne i zaw. duuuużo białka i tłuszczu ale są drogie.

Marysiu już myślałam że coś z moim komputerem jest nie tak ale wreszcie doszły. Wreszcie wiosna a ja jestem jakaś śnięta i wogóle nie chce mi się chodzić na spacery., psy są zdziwione jakoś na mnie się dziwnie patrzą że nie idziemy na spacer co się ruszę to się zrywają a tu tylko ogród. wszyscy się budzą do zycia a ja właśnie idę spać. :sleep2: zegar biologiczny mi sie poprzestawiał.

Oczywiście wielkie gratulacje dla NIksona no i trzeba wznieść za sukces toast :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich w ten świąteczny wczesny wieczór. Własnie wróciłam z wojaży i może wreszcie będę miała trochę spokojniejszy czas niż przed Świętami.

Ewo, nie pamiętam, czy już składałam gratulacje Tobie i Niki z powodu wspaniałych osiągnięć :klacz:

Wtedy, kiedy wszyscy walczyli w Warszawie my z Amigą zaliczałysmy pierwszą w życiu kąpiel w rzece (tzn oczywiście Amiga zaliczała tę kąpiel). Najpierw weszła do rzeki jak do wielkiej michy z wodą, bo była okrutnie zmachana bieganiem za zającem i innymi atrakcjami. Ale potem ta micha z wodą jej się niesamowicie spodobała i już się nie mogła od niej oderwać!!

Marysiu, no nie wiem, czy zdołam wytłumaczyć Amidze, żeby nie była zazdrosna!!! No bo jak to może być, że Basterek podrywa jakieś inne babki???

Tak Basiu, Amiga je (ostatnio naprawdę nieźle) Bento Kronen Premium, może przestanie wreszcie przypominać chińskiego grzywacza, jak ja niektórzy określają :lol:

Pozdrawiam Wszystkich - Ola z Amigą

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy wczoraj na długim spacerze parę kilometrów od mojego miejsca zamieszkania a krajobraz istnie "wiosenny" jak na Boze Narodzenie śniegu po kolana , szkoda ze nie mogę zamieścić fotek z tego wiosennego spaceru, ale prześlę Tobie Marysiu i Olu , szkoda zeby zamieścić fotki to muszą one być w internecie. spacer był długi 4- ry godz. a Bossowi jeszcze było mało i zamiast odpoczywać jak przystało na statuszka w domu on jeszcze szukał atrakcji na ogrodzie.

W który dzień są sznaucery w Opolu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...