Jump to content
Dogomania

Świat wg Staffików i Yorki czyli perypetie Dżezika, Berty i Maleńkiej Gabinki :)


dzasta

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja mam w domu często takiego focha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak musi zostać na miejscu
[/I][/B][/quote]

Lalka takie fochy strzela za każdym razem jak się jej powie że NIE WOLNO :evil_lol:
bo przecież pieskowi wszystko wolno :p

Jejć to nie wesoło masz z kolankiem :-( pociesze cię :cool3: ja mam stope w rozsypce :evil_lol: to kiedy idziemy na spacer ? :cool3: pieski polatają , a my ponarzekamy i pokulejemy :diabloti: ;)

Bohemot jak Cię następnym razem wypatrze to Cię zaczepie :eviltong: tylko za jakiś czas bo ja teraz mam urlop macierzyński ;) i na mokotów się nie wybieram :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja tez zostalam zwabiona przez cioteczke Ale :p Ciesze sie, ze Czesiek juz prawie zdrowy :multi: Tobie zycze duzo wytwalosci w dochodzeniu do sprawnosci :kciuki:

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/829/minidscn2731xg7.jpg[/IMG]
Cudna mordzia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']A Dżezik robi taka mine sam z siebie :loveu: Ale mnie wtedy śmieszy i raczej jest to mina znudzona będąca oznaką znużenia :roll:
Oj jesteś Alu bardzo przekonująca jesteś nie powiem że nie :cool3: Ale dobrze mieć taka dobrą Ciocie co wabi do galeryjki :loveu:[/quote][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:podstępna wabiąca cioteczka :razz:
Najlepszy zestaw min ma Ozzy jak siedzi pod drzwiami i łypie okiem do kuchni czekając na korytko;)
Zresztą staffiki mają chyba weselszy wyraz pysia:p
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Oj wytwałości w dochodzeniu do zdroofka zabrakło mi chyba po 6 operacji ale wtedy kupiłam staffika i nie było czasu myśleć o nodze :cool3:
Paula_Z witamy i zapraszamy częściej a ta Twoja mordka w Avatarze boska :loveu: uwielbiam to umaszczenie hmmm miodzio i nawet taki staffik mi się marzy w tym odcieniu :loveu:
Wieczorne pozdrowienia dla Cioteczki Ali, której zazdroszcze psa dopominającego się o miche bo Dżez to wogóle się nie dopomina a wręcz omija a terapia polegajaca na zabieraniu miski po 15 minutach utwierdza go w przekonaniu ze mozna wyżyć bez jedzenia skoro Pancia sama zabiera :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
Bohemot jak Cię następnym razem wypatrze to Cię zaczepie :eviltong: tylko za jakiś czas bo ja teraz mam urlop macierzyński ;) i na mokotów się nie wybieram :p[/quote]

Dobrze, tylko nie wyskocz z jakichś krzaczorów, bo zawału dostanę :evil_lol:
Ale gdzie Ty konkretnie mogłaś mnie widzieć???? Gdzieś koło Mariny? Ja sobie Ciebie (a raczej Twoich psów) nie mogę jakoś skojarzyć, ale może byłaś sama?

Link to comment
Share on other sites

Oj bidaki wy moje :placz:

Justynko, dopiero przed chwilką przeczytałam o tych waszych nieszczęściach: i ten wypadek i chorobsko Dżezowatego :shake: , w dodatku prawie w urodzinki! mam nadzieję, że jemu już przeszło a i Ty jakoś sie pskładasz i pozbierasz szybciutko - miałaś wpaść obejrzeć nasze sysaki! Spiesz się, bo rosną kluski :crazyeye: w oczach!

Życze Wam duuużo zdrówka, wycałuj Dżeziątko i wymiziaj Kizię :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']A my na przeciwległym biegunie na Bródnie :cool3: Ale za to ciutke bliżej bo na Saskiej Kępie już niebawem będziemy na stałe mieszkać :razz:[/quote]

Uuuu, to rzeczywiście drugi koniec Warszawy...
A Saską Kępę bardzo lubię, zwł. te urocze uliczki na tyłach Francuskiej, gdzie jest dużo modernistycznych willii :loveu:
My w tym roku też się przenosimy, ale na Stary Mokotów :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMFI']pskładasz i pozbierasz szybciutko - miałaś wpaść obejrzeć nasze sysaki! Spiesz się, bo rosną kluski :crazyeye: w oczach!
[/quote]
Witaj Moniczko :loveu:
Nie no kluchy wpadne zobaczyć jak będzie taka potrzeba to się nawet przyczołgam :eviltong: ale zobaczyć zobacze bo musze moją ulubienice wymiziać :loveu: Już się wstępnie umówiłam z Justynkami i Jackami na atak na Bullerbyn :eviltong: Jutro zdejmują mi gips i pakują staw skokowy w specjalną orteze to już będzie o niebo lepiej.
Zwierzole już wymiziane

Link to comment
Share on other sites

Bohemot ja tam pracuje niedaleko ;) a żem psiarz to wsyskie wypatruje i zapamiętuje ;)
z psami mogłaś mnie nie widzieć bo one tam bardzo rzadko są ;)

Jak Franek będzie jadał tak jak Czesiek ,Ozzy i Lala to będzie głodował :evil_lol:
będe twarda i nie dam sobą manipulować :evil_lol:
kłopot w tym że Franek już jest wybredny i mam 2 wybredne psy i jednego któremu trzeba wydzielac racje żywieniowe bo pożarł by wszystko , każdą ilosć.

Link to comment
Share on other sites

No no nie daj się Vectra manipulować bo Dżez i dosmaczanej nie zje często gęsto :placz: Gotowane odpada, BARF też bo poza wołowinką nie tknie niczego innego ale i ją też potrafić przetrzymać w misce prawie do zmiany koloru :cool3: Więc życze wytrwałości bo ja bardzo tęsknię za czasami kiedy Czesław wyliwywał miseczki ale niestety się rozbestwiło to się ma :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Bohemot ja tam pracuje niedaleko ;) a żem psiarz to wsyskie wypatruje i zapamiętuje ;)
[/quote]

No i wciąż nie wiem, w którym miejscu mnie widziałaś :cool3:
Dzasta, sorry, że w Twojej galerii tak się lustrujemy z Vectrą, ale normalnie aż pękam z ciekawości :lol:

Link to comment
Share on other sites

Spoko lustrujcie się bo i ja jestem ciekawa gdzie Cie Vectra widziała :evil_lol:
Ale ja Ci mówie w krzakach siedziała i obserwowała albo przez okienko w pracce :crazyeye: albo Lale wysłała na przeszpiegi :evil_lol:
Dobranoc :sleeping: :sleeping: :sleeping: i życzę Wam miłego lustrowania :razz:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam bardzo ,ale on JUŻ jest rozbestwiony :mad: JUZ wydziwia
surowe - bleeeee
serek biały - bleeeee
sucha karma - bleeeeee
ryż - bleeee
makaron - bleeeeee-
owoce warzywa - bleeeeeee
wołowina gotowana - mniam
kurczak gotowany - prawie mniam
:mad::mad::mad::mad::mad:

nie pytaj co musze dodać Lalce do żarcia by raczyła zjeść :mad:

Link to comment
Share on other sites

Vectra, ja tylko proszę:
- nie z krzaczorów
- i nie po zmroku
bo mnie niedawno pod moim własnym blokiem menel napadł i bić chciał :diabloti:

Zaraz... zaraz... czy masz ok. 190 cm wzrostu, rozchełstaną kurtkę, mętny wzrok, parodniowy zarost (na twarzy :cool3:) i używasz słów powszechnie uważanych za obraźliwe? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj nie pytam ale pewnie bym się nie zdziwiła bo ja już przeróżne różniaste produkty w przeróżnej postaci dodaje ale przeważnie kończy się to wymownym spojrzeniem Dżezika i ciskający się słowami CHYBA ŻARTUJESZ :evil_lol: ALE JEŚLI CHCESZ ZJEDZ SAMA :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']No i wciąż nie wiem, w którym miejscu mnie widziałaś :cool3:
Dzasta, sorry, że w Twojej galerii tak się lustrujemy z Vectrą, ale normalnie aż pękam z ciekawości :lol:[/quote]
matko kochana - ja ci napisałam że najprawdopodobnie to Ty :diabloti:
uchyle ci rabką tajemnicy - pracuje na wołoskiej , niedaleko racławickiej.
Żwirkami jeżdze do pracy , po etiudy i tych tam uliczkach też grasuje.odyńca .... itd
Moja droga ja na mokotowie mieszkałam dwadziścia kilka lat ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']matko kochana - ja ci napisałam że najprawdopodobnie to Ty :diabloti:
uchyle ci rabką tajemnicy - pracuje na wołoskiej , niedaleko racławickiej.
Żwirkami jeżdze do pracy , po etiudy i tych tam uliczkach też grasuje.odyńca .... itd
Moja droga ja na mokotowie mieszkałam dwadziścia kilka lat ;)[/quote]

Aha, aha, aha... to by się zgadzało, bo ja przy Etiudy mieszkam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Vectra, ja tylko proszę:
- nie z krzaczorów
- i nie po zmroku
bo mnie niedawno pod moim własnym blokiem menel napadł i bić chciał :diabloti:

Zaraz... zaraz... czy masz ok. 190 cm wzrostu, rozchełstaną kurtkę, mętny wzrok, parodniowy zarost (na twarzy :cool3:) i używasz słów powszechnie uważanych za obraźliwe? :evil_lol:[/quote]

TAK TAK to JA :diabloti:

[quote name='dzasta']Oj nie pytam ale pewnie bym się nie zdziwiła bo ja już przeróżne różniaste produkty w przeróżnej postaci dodaje ale przeważnie kończy się to wymownym spojrzeniem Dżezika i ciskający się słowami CHYBA ŻARTUJESZ :evil_lol: ALE JEŚLI CHCESZ ZJEDZ SAMA :mad:[/quote]

o to to :evil_lol: tak włąśnie to wygląda.
znaczy ten typ tak ma :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Ale dlaczego chciałaś wtedy mnie bić? :placz: I zwyzywałaś od pań lekkich obyczajów? :placz: Co ja Ci zrobiłam? :placz:[/quote]

:evil_lol::evil_lol: a kto zaczoł :mad: :mad: najpierw zaczepiasz ,a potem ryczysz :mad: :evil_lol::evil_lol:

matko , Dzasta nas poszczuje kotem za tego offa :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']:evil_lol::evil_lol: a kto zaczoł :mad: :mad: najpierw zaczepiasz ,a potem ryczysz :mad: :evil_lol::evil_lol:

[/quote]

JA CIĘ ZACZEPIAŁAM??? :mad: A kto na mnie wpadł po pijanemu??? :mad:
I kto mnie potem gonił przez pół osiedla??? :mad:

:evil_lol::evil_lol:[SIZE=1] Dzasta, sorry, ale to takie śmieszne :evil_lol::evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...