Jump to content
Dogomania

II Otwarte Zimowe Zawody Agility - 25.02.07


Davie

Recommended Posts

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Guttierrez']To ja chciałbym przyłączyć się do chóru donosów: Ola Rosiak z Klubu Fort sędziowała IAL we Wrocławiu 19 marca 2006 roku (kiedyś biegała w Alternatywie wiec warto dać po łbie też temu klubowi) :diabloti: .[/quote]

no przecież się sama przyznałam :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Więc po przemyśleniu ja się zapytuję- czy jest to Pismo wystosowane przez całą Podkomisję, czy jednak tylko przez Pana Przewodniczącego?[/QUOTE]
Obawiam się że pismo jest w imieniu całego środowiska agility reprezentowanego przez podkomisje.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']no przecież się sama przyznałam :bigcool:[/quote]

Ola, to wsyp i koleżanki ze starego klubu- Ula u nas sędziowała a Justyna IAL w Pęcicach 2 lata temu :megagrin:

A ponieważ nic jeszcze o tym klubie nie było- bearded z Psiego Rancza ze Szczecina biega z gumką we włosach:scream_3:

Link to comment
Share on other sites

Wy się nabijacie, a ja tak sobie myślę... Bo jeżeli to jest prawdą:[quote name='LALUNA']Obawiam się że pismo jest w imieniu całego środowiska agility reprezentowanego przez podkomisje.:p[/quote]
to może warto by napisać cos, so wyprowadziłoby z błędu adresatów tego listu?

Konkretnie myślę na przykład o tym stwierdzeniu:
[quote][B]Zachowanie wymienionych sędziów jest precedensem, który może spowodować zmniejszenie zainteresowania zawodami organizowanymi przez ZKwP[/b][/quote]

Bo dla mnie jest jasne, że nieoficjalne zawody ZWIĘKSZAJĄ, a nie ZMNIEJSZAJĄ i zainteresowanie, i - bardziej bezpośrednio - członkostwo w Związku... I może należy to napisać i udowodnić?

Mam więc do Was pytanie: ile osób zapisało się do Związku żeby móc startować w związkowych zawodach, po tym, jak złapali bakcyla startowaniem w zawodach nieoficjalnych? Myślę, że takich osób jest całkiem sporo... Odezwijcie się! Natomiast myślę, że nie ma ani jednej osoby, która - jak sugeruje to pismo - wystąpiła ze Związku, bo uznała, że wystarczą jej nieofcjalne zawody. Mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą, która tę sugestię uważa za absurd...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']ile osób zapisało się do Związku żeby móc startować w związkowych zawodach, po tym, jak złapali bakcyla startowaniem w zawodach nieoficjalnych? [/quote]
Ja na przykład.
Jak napiszesz pisemko, to ja mogę podpisać. Pisania się nie podejmę. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Flair, pewnie dlatego, że widzimy w tym absurd, to tak się z tego nabijamy.

A na poważnie- ja myślę, że należy ustalić fakty, czy pod pismem przytoczonym podpisała się cała Komisja, czy też jest to pismo w rzekomym imieniu Komisji a wystosowane tylko przez przewodniczącego i wtedy należy działać. po ustaleniu faktów, myślę, że warto byłoby napisać pismo, ale i zastanowić się co dalej począć, bo jak dla mnie to drugi poważny 'zgrzyt' pomiędzy Podkomisją a 'środowiskiem agilitowym' (zasady kwalifikacji do MS i to pismo), a ponieważ jest to jedyna działalność jaką widzimy ze strony Podkomisji, boję się myśleć o kolejnych pomysłach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Nie na siebie, bo domagamy się jedynie aby ukarac Pana Słoniewicza i Pania Ryl.[/quote]

Jeśli oni sędziowali nielegalnie, to znaczy że wszyscy uczestnicy-członkowie ZKwP brali udział nielegalnie czyli napisali tym samym donos na siebie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Tylko ze pismo wskazuje imiennie dwie osoby.[/quote]

No wiesz - ja tylko pociągnęłam dalej ten tok myślenia i co z niego wynika ;)

Ale mam nadzieję, że członkowie podkomisji wyjaśnią nam (już bez żadnych domysłów) w czyim imieniu napisany był ten list. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']
Ale mam nadzieję, że członkowie podkomisji wyjaśnią nam (już bez żadnych domysłów) w czyim imieniu napisany był ten list. :cool3:[/quote]

A napisalas do Przewodniczacego oficjalna prosbe o wyjasnienia? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ale mam nadzieję, że członkowie podkomisji wyjaśnią nam (już bez żadnych domysłów) w czyim imieniu napisany był ten list. :cool3:[/QUOTE]
Raczej nie wyjasnia na nieoficjalnym dogo, bo jak podkreslają wszelkie odpowiedzi moga byc tylko jedna droga, oficjalna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']A napisalas do Przewodniczacego oficjalna prosbe o wyjasnienia? :evil_lol:[/quote]

O dobrze, że przypomniałaś - już ponad tydzień czekam na bardzo skomplikowaną i wymagającą długich konsultacji odpowiedź "czy odbędą się zawody w Łodzi"? Chociaż fakt - do Przewodniczącego nie pisałam, tylko na adres GKSP... Myślisz, że dlatego nikt mi nie odpowiada? :hmmmm: :niewiem:

W każdym razie jak tylko dostanę odpowiedź, to niewątpliwie zachęcona tym sukcesem napiszę kolejny list z kolejnym pytaniem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Raczej nie wyjasnia na nieoficjalnym dogo, bo jak podkreslają wszelkie odpowiedzi moga byc tylko jedna droga, oficjalna.[/quote]

oficjalnie też nie spieszą się
ja napisałam maila na oficjalny (podany przez Robulla) adres , tydzień temu miałam potwierdzenie przeczytania i cisza...
swoją drogą zaintrygowana pytałam miedzy innymi o to oficjalne stanowisko...
[quote name='Robull'] i nie zadawaj pytań o to, co podkomisja ma zamiar zrobić w tej czy innej kwestii.[/quote]
[quote name='Robull']Prywatne opinie każdego z osobna człoków podkomisji [B]są prywatnymi opiniami tych osób, a nie oficjalnym stanowiskiem podkomisji.[/B][/quote]
...chyba nie muszę czekać na odpowiedź :shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] już ponad tydzień czekam na bardzo skomplikowaną i wymagającą długich konsultacji odpowiedź "czy odbędą się zawody w Łodzi"? [/QUOTE]

Dorota, bo ZKwP w ten sposob stara sie zwiekszyc zainteresowanie organizowanymi przez siebie zawodami... Poza tym one sa tak prestiżowe ze trzeba sie o info o nich (nie mowiac o wystartowaniu w nich) ubiegac tygodniami, i wcale to nie gwarantuje ze taki "byle ktos" jak Ty dostanie akces od reki ;-). Zwiazek buduje klimat niepewnosci i oczekiwania, zeby tylko zwiekszyc zainteresowanie swoimi przedsiewzieciami :-) - na wzor "hollywoodzkich" producentow filmowych ktorzy zapowiadaja hity filmowe na kilka miesiecy przed premiera zeby ostrzyc apetyty potencjalnej klienteli ;-). No i niestety standardów hollywoodzkich sie tak kurczowo trzymaja ze czesto produkcja okazuje sie lipą...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A co było niby nielegalnego w postępowaniu p. Słoniewicza i p. Ryl? Zacznijmy może od tego, że zawody w Pruszkowie były imprezą nieoficjalną czyli wg ZKwP nie były to nawet zawody agility podobnie jak pies nierodowodowy nie jest wg ZKwP psem rasowym. Czy gdybym poprosiła powyższych państwa o posędziowanie konkurencji skoku przez kanapę w moim mieszkaniu na którą to przyjedzie 70 "zawodników" to też mieliby z tego tytułu nieprzyjemności? Przecież nawet jeśli impreza jest organizowana pod patronatem Wszechwładnej Góry to i tak organizacją zajmują się w 90% osoby z danego klubu, Ci sami co organizują zawody nieoficjalne czyli jak kto woli nielegalne. Bez tych ludzi nie byłoby nawet mowy o jakichkolwiek zawodach nie mówiąc już o prestiżu. Jak na razie wyrazem "prestiżu" jest moja wyświechtana karta pracy z którą wstyd się gdziekolwiek pokazać bo od 2 lat nie mogę się doprosić o porządną książeczkę.
Nie wiem dlaczego niektórym zalezy żebyśmy mieli tylko jednego polskiego sędziego. Monopol i centralizacja nigdy nie przynosi nic dobrego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guttierrez']Dorota, bo ZKwP w ten sposob stara sie zwiekszyc zainteresowanie organizowanymi przez siebie zawodami... [/quote]

Wiesz, że od tej strony nie próbowałam tego rozpatrywać... :evil_lol: No, ale faktycznie, teraz być może zaleje ich lawina korespondencji, napięcie sięgnie zenitu i... Ale to zobaczymy dopiero w kinie - bo przecież nie ma nic gorszego niż za wcześnie zdradzić puentę :lol:

[quote name='Anulka']Nie wiem dlaczego niektórym zalezy żebyśmy mieli tylko jednego polskiego sędziego.[/quote]

Nie wiem, czy nie doszłaś do sedna sprawy... :razz:

Link to comment
Share on other sites

"Czy gdybym poprosiła powyższych państwa o posędziowanie konkurencji skoku przez kanapę w moim mieszkaniu na którą to przyjedzie 70 "zawodników" to też mieliby z tego tytułu nieprzyjemności? "

Wygląda na to, że tak...

BTW mnie najbardziej podoba się ten kawałek o "surowych konsekwencjach". :evil_lol:

Jak to było u Sienkiewicza...? "SZYJĘ IM UREZAĆ!"
:lol: :evil_lol: :diabloti:

No dobra, proponuję zacząć od dwunastu lat w lochu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...