Jump to content
Dogomania

Spanielek 5 letni Bruno juz we wspanialym DS


Justyna Jaśńska

Recommended Posts

Ta sierść taka jaśniejsza i dłuższa jest do wyczesania/wyskubania. To młody psiak i widać, że jeszcze nigdy nie był trymowany. Sierść pod spodem jest tą właściwą.
Na sierść dobry jest olej z ogórecznika albo z pestek winogron, ewentualnie OMEGAN/Flawitol, ale nie wiem ile te specyfiki kosztują. Poszukam w necie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaaaaaaaa, ale smiesznie ma te klaczki, jak wiesniak ;ppppp A Dlugie-uszy juz by go skubac chciala hihi.

dziékujé Stello za przyjécie dzieciaka do domu, jak ja sié cieszé dla Brunonka!! Nauczy sié zycia w rodzinie hihi. Ale ma maniery wyjácy dziadu. A jest mily dla psiaków?

Super ze wet napisal ze mozna go szczepic. Bardzo proszé Cié Stello, zaszczep dziecko, kup mu odzywké u weta, moze jakies witaminy? Trzeba go wzmocnic po tych chorobach. Jako ze Ty szczéscie nie uzywasz konta a a ja nie chcé Eluni prosic o wystawanie przy okienku pocztowym, to czy mozna tak zrobic, ze Ty u weta wezmiesz wszystko co Brunonkowi potrzeba najlepszego a ja przeleje wetowi na konto?

Link to comment
Share on other sites

Dla psiaków jest bardzo miły i bardzo miły jest dla kotów, co mnie bardzo ucieszyło, bo u mnie między psami pętają się 3 koty. Odpadło mi uczenie Brunonka dobrych manier w stosunku do nich - bo te maniery już ma. W ogóle pies jest świetny gdyby nie to wycie.
Jeśli chodzi o rozliczanie się z wetem to myślę, że Twoje rozwiązanie problemu będzie możliwe. Zapytam go i poproszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

U nas wszystko OK. Wyjec wyje tak jak wył. W nocy, co sobie przypomniał jaki jest biedny, to zaczynał od nowa. Zobaczymy jak minie dzisiejsza noc.
Mam jeszcze jedno spostrzeżenie. Brunon ma bardzo dużo kołtunów - takich przy samych skórze. Przy jego ruchliwości ja nie będę mogła samo zrobić z nimi porządek. Część kołtunów (takich oddalonych od skóry) mogę ew. sama wyciąć. Czy może jak będę na szczepieniu dać go do takiego punktu, gdzie doprowadzą go do porządku. Nie mam nawet pojęcia ile to kosztuje i czy pokryłabyś takie koszty. Czy po prostu zostawić to w spokoju?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']... Czy może jak będę na szczepieniu dać go do takiego punktu, gdzie doprowadzą go do porządku. Nie mam nawet pojęcia ile to kosztuje i czy pokryłabyś takie koszty. Czy po prostu zostawić to w spokoju?[/QUOTE]

I to koniecznie. Takie dredy nie dość, że ściągają skórę, co na pewno stwarza dyskomfort dla psiaka, to jeszcze są siedliskiem brudu, insektów i różnego dziadostwa.

Link to comment
Share on other sites

Tak Stello, to trzeba mu ogolic maszynká, ale w kagancu, bo pogryzie weta. No ale wtedy koniecznie musi miec ubranko hihi. Eluniu, zamówilabys mu kurteczké? ja Ci oddam.

A on wyje w nocy bo spi sam czy z kim? moja jako dziecko jak wyla w nocy, to mama mi powiedziala zeby przy lózku stal jej koszyk i jak zaczynala plakac, to ja spuszczalam réké do kosza i já glaskalam, tak sié uspokajala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Tak Stello, to trzeba mu ogolic maszynká, ale w kagancu, bo pogryzie weta. No ale wtedy koniecznie musi miec ubranko hihi. Eluniu, zamówilabys mu kurteczké? ja Ci oddam...[/QUOTE]
Jasna sprawa, tylko wymiary potrzebuję: długość od karku do nasady ogonka o objętość klatki pierwsiowej :) zmierzone zaraz za przednimi łapkami./

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Dziékujé Eluniu. JAk wygláda taki fraczek-kubraczek? hihi...[/QUOTE]
Zaglądnij Emi na watek spanusi. Są tam jej zdjęcia w kubraczku. Pewnie taki sam będzie miał Bruno, bo zamówiłam w tym samym miejscu :)
Adres wysyłki podałam oczywiście na hotelik.
Zgodnie z życzeniem doliczyłam Ci należność za oba kubraczki.

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaahaha, Elu, wszytkie majá w stylu moro? czy jest wybór pod kolor pieska? tu Czokusia, babcia w militarnym stroju hihi, dla Brunonka to jeszcze bym zrozumiala, ale babinie, kobiecie TAAAKIE moro walnác? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[IMG]http://img809.imageshack.us/img809/5818/dsc0100wb.jpg[/IMG]

[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3331/dsc0099rg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Domek jest sprawdzony pod Łodzia. Panstwo mieli juz spaniela którego odziedziczyli po dziadku ale psiak niedawno odszedł w wieku 12-13 lat. Tesknia za nim i postanowili adoptowac. Szukaja psiaka do 6 lat. Maja 3,5 roczne dziecko . Mieszkaja w bloku na 2 pietrze, maja blisko łąki i parki, to aktywna rodzina. Szukaja psiaka po zabiegu i nieagresywnego inne rzeczy typu szczekanie niewazne. Nie maja innych zwierzaków. Czekaja na odpowiednia propozycje :) jestem pewa ze psiak ktory tam trafi bedzie wiódł szczesliwe życie. Niestety nie maja auta i trzeba bedzie szukac ewentualnego transportu . To młode małżenstwo do 30 r życia. Z jednym dzieciaczkiem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...