Jump to content
Dogomania

Spadek po Rudym - bezdomne Brenda i Brandon!!!


Noemi1

Recommended Posts

Domu niestety nie znam.Panią tylko ze szkoły i ręczyc za nia nie mogę. .To prosta kobieta i nie wiem jakie ma poglady ale mysle że wszyscy nie mogą być źli.Trzeba sprawdzić!!!!!Leczenie u lokalnego weta- podstawowe sprawy Widze że biega pod szkołą czarny trochę niższy od Brendona psiak i nawet deka jedzenia nikt mu nie dał a napewno Pani z kuchni też go widzi.Rano zawsze mu daje jeść i pić.Szkoda mi go ale pomysłu nie mam co z nim zrobić.Boje się żeby go nie wywieźli do ....... Ja nie jestem z tych stron więc jestem inna w psich sprawach i tu nie pasuje.MRU DZIĘKI ZA TĄ PODEJRZANĄ-). Jakie plany co do Brendona? Kilka dni dzieli mnie od szpitala(-

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nukujek']kurczę nie oglądałam pytania na śniadanie...jak było?można to gdzieś dorwać?:-)[/QUOTE]

W poście #32 jest link właśnie do reportażu o Rudym :) Trzeba tylko przeczekać reklamy i tytuł jest mylący, bo o psie, który wykrywa cukrzycę, ale na początku jest o Rudym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Ja napiszę tylko tyle, że Brenda po sterylce czuje się świetnie, a co najważniejsze (ledwo ją poznałam) zarosły rany (?), na uszach i po prawe stronie pyszczka !!![/QUOTE]

To super wiadomość :)
Abra Ty lepiej napisz co słychać u Morgana, bo to w końcu także jego wątek :)
Może jakieś nowe fotki?

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] Przepraszam,ale pilnie poszukujemy osoby do wizyty p/a w Łomiankach. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218859-Flipper-g%C5%82adkow%C5%82osy-jamni%C5%9B-mo%C5%BCe-nie-prze%C5%BCy%C4%87-w-schronisku%21%21%21%21-Prosimy-o-pomoc%21?p=18130612#post18130612"]http://www.dogomania.pl/threads/2188...2#post18130612[/URL] Bardzo proszę o pomoc! Pilna sprawa.Prosze o kontakt na pw lub e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel699 682 482 [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...