Jump to content
Dogomania

Sportowa galeria agilitowo-frisbowa


Victoria

Recommended Posts

[quote name='Illusion']Kradnij, kradnij :grins:.
Super, że Nana robi takie postępy! :)[/QUOTE]
super ze te postepy dzisiaj mało co nie zostały popsute..
na agi pani z psem podeszła do przywiązanej do drzewa nany (ktora sie oczywiscie pluła na psa, ale w sumie jej sie nie dziwie, bo była sama na smyczy i nawet nie miała jak uciec) twierdząc, że ona chce zeby jej piesek zaczął się trochę bać innych psów :WTF:
super, szkoda tylko ze nie pomyslała o tym ze moze ja bym chciała zeby moj piesek PRZESTAŁ się bać innych psów. Wiedziała, że agresja Nu ma podłoże lękowe.

A w drodze na pociąg Nana powąchała się z dość nachalnym psem i pomimo irokeza się na niego nie rzuciła :loveu:
I pare razy minełyśmy sie na luznej smyczy z psami niezainteresowanymi :cool3:

[quote name='Berneska']Rewelacyjne zdjęcia:loveu:
Uwielbiam oglądać jak takie małe psiaki łapią frisbee czy gonią po torze :smile::smile:[/QUOTE]
Witamy u nas :hand:
wpadaj częściej, pod koniec maja mamy iabc wiec pewnie bdzie kilka filmików :razz:

[quote name='lasoa']Piękne te zdjęcia Nany, gratulacje do fotografa za ujęcia :)[/QUOTE]
No fotograf trafił nam się świetny :cool1:




Tak sobie patrze na te zdjęcia.. i stwierdzam że nana ma fajne mięśnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']super ze te postepy dzisiaj mało co nie zostały popsute.. [/QUOTE]
Error: zostały doszczętnie zniszczone :angryy:


lasoa, moj pie sjest po prostu psychiczny i w lato sprintem biega wokół domu godzinami :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Foty po prostu boskie :cool3: [URL]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/2majaFRISBEE/IMG_1595_zpsbfbae9db.jpg[/URL][/QUOTE]
noo zgadzam się :eviltong:



ale upał mamy.. pies padnięty, a lusia w domu śpi xd
[IMG]http://s1326.photobucket.com/user/Kasia_Gryglas/media/a3ac0d54-9d73-4a94-b79f-020e7fc8174a_zpsdf7f23e3.jpg.html[/IMG][img]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/a3ac0d54-9d73-4a94-b79f-020e7fc8174a_zpsdf7f23e3.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Hej Wam ;)
Nana i frisbee, widzę super idzie, fajne fotki. A to zdjęcie: [url]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/2majaFRISBEE/IMG_1595_zpsbfbae9db.jpg[/url] no po prostu obłędne, oczy :loveu:
Wygłaskaj panienki :cool3: i miłego dnia życzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']współczuje :shake: wracaj szybko do zdrowia ;)[/QUOTE]
dzięki :)

[quote name='leónowa']Aż tak źle, że w szpitalu się musiało skończyć? Zdrowia życzę:lol:[/QUOTE]


ej to nie jest śmieszne :eviltong:




schudłam sobie 4 kilo :razz:
do wakacji jeszcze 6 i bdzie gitowo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']ojej, dużo zdrówka życze![/QUOTE]
dzięki :) już jest lepiej, wczoraj nawet na agi byłam ;P chociaz musiałam sie zatrzymywac w połowie torku zeby troche odsapnąć :lol:



eeej nana ma kleszczaa ;/
ale to w sumie i 'dobrze' sie zlozylo bo przy okazji moze zaczipujemy dziewczyny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

współczuję choróbska
idziesz z kleszczem do weta? ja sama wyciągam:eviltong: tzn wyciągałam, jakieś 2 lata kleszcza nie widziałam:multi:
a nauczyłam się je wyjmować w ekstremalnych warunkach - święto było jakieś a nie miałam pod ręką kogoś kto umiał albo raczej kto umiał i w czyje umiejętności wierzyłam (tata niby umie ale jak kiedyś umiał pazurki obcąć jak D był mały a ja się bałam to po 2 zabrałam mu narzędzie zbrodni - pies się ruszył i kałuża krwi:roll:, skończyłam sama) teorie niby znałam ale okropnie się bałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...