Jump to content
Dogomania

Maja, mikro kudłatka w ds


kora78

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzwoniłam do potencjalnego domku wiele razy, ale niestety bezskutecznie.Kora78 ma pełną skrzynkę i nie odebrała mojego telefonu.Mimo szczerych chęci nie miałam jak pomóc.
Myślę,że sunię przed wydaniem lepiej ciachnąć.A DS może albo częściowo albo w całości pokryć koszty.

Link to comment
Share on other sites

poker, dzis mialam taka akcje, jak nigdy, 3 psy jednym transportem wysylalam na ds i dt. tyle telefonow, uzganiania z 5 osobami zaplatanymi w transport, odbior. ojjj plus posrednikami.
widocznie przeoczylam.
byl jakis obcy nr, sadzilam, ze to byl tel adopcyjny, no i zelazna zasada dogo, ze jak komus zalezy to oddzwoni :)

jutro sprobuje zadzwonic do pani. sprawdze pozniej, czy dobry nr Ci wyslalam, czy nie pomylilam 1 cyfry?


bardzo wazna sprawa= Maja powinna przytyc, jest wychudzona. robic jej na gwalt, jak jest pilna potrzeba to mozna te sterylke, ale lepiej poczekac, az przytyje i nabierze ciala i sil do operacji.
sa wg mnie 2 powazne argumenty za sterylka w ds, jesli tak szybko ds jest.
1. wychudzenie i bezpieczenstwo operacji
2. kasa dogomaniakow.

bo potrzeba na to 230zl, ja mam jedyne 30zl. panstwu lepiej tez dolozyc w wchu 200zl, a nie we wrocku placic 300zl, ale chyba nie bedzie dobrze wysylac obolałą sunie do znow nowego domu, zmiana, stres, sunia kolezanka=konkurentka.

no nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

sprawdzilam, numer wyslalam dobry. jutro od rana sprobuje sie tam dodzwonic.
pani byla dzis w pracy do 17stej, ale mowila,ze moze w pracy tel odbierac.
Poker prosze wiec o sms ze swoim nr tel, jakby jutr dogo znow nie dzialalo, zebym mogla dac szybko znac, co z wizyta, czy pani tel odebrala ode mnie.
tylko o 10tej mialam isc juz na badanie krwi.
jednak tz rano idzie do pracy i mam z tym lekki problem i tak... moze dla bezpieczenstwa przeloze ew sterylke na wtorek. jutro ten domek sprzwdzmy. Maja ma sporo obejrzen w ogloszeniach, a tylko ten 1 tel, jak na razie.
ale teraz jest goracy sezon adopcyjny, cudo psinka to domek superowy szybko bedzie :)

ona tak oczka mruzy, jak sie ja na kolnach trzymajac, smyra gdziekolwiek, tak jej sie podoba :)
a dzis rano na smyczy chciala sie rzucic na boksera na smyczy, z daleka :) taka twardzielka szalona :)
czasem lezy, jak zaba :)
dzis rano pieknie bawila sie z synkiem w ogrodzie, ktory z nia biegal trzymajac za smycz, a maja tez mycz trzymala i szarpala i tak razem biegali, bylo slodko.......... :)))))))) nie mialam aparatu przy sobie :(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Znam przypadki ,że ludzie zapewniali ,a potem były szczeniaki.[/QUOTE]i ja takie znam i telepie mnie na samą myśl jak sobie o nich przypomnę.

[QUOTE]a dzis rano na smyczy chciala sie rzucic na boksera na smyczy, z daleka :smile: taka twardzielka szalona :smile:[/QUOTE]
zadziora jedna, ja to się zawsze śmieję z takich szczekaczy, ma to dwa cm za kostkę a obszczekują moje psy na spacerach, że masakra. Nie daj boże Teq z Lolką zareagują na to chęcią przywitania się to spylają gdzie pieprz rośnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

kora78 - widzę, że bardzo Ci zależy na znalezieniu dobrego domu dla małej. Ale to Ci Państwo powinni się do Ciebie dobijać a nie Ty do nich. Jeżeli nie moga znaleźć chwili czasu na pogadanie, czy oddzwonienie - co będzie później? Jak dla mnie wielki minus za utrudniony kontakt z nimi.
Proponuję odświeżyć ogłoszenia i szukać innych chętych bo Ci nic, tylko sobie grabią...

Link to comment
Share on other sites

tak, juz nie dzwonie. czekam. nie mozna bylo sie na pcozte nagrac, bo jej nie ma, wiec wyslalam krotki sms.
wczoraj mialam takie zamieszanie, ze dopiero dzis mysle znow o codziennosci.

Maja ma jaja robakow w kale, trzeba ja odrobaczyc. dzwonilam dzis do weta, mowil, ze mozna odrobaczac ponownie, nawet jesli w schronie niedawno dostala jakas tabletke. tamta pewnie byla jednoskladnikowa.

Link to comment
Share on other sites

pytałam u sterylkę u mnie - sunia 5 kg, 5 lat - 275 zł z badaniami i ze ściąganiem szwów, lekami, czyli taki full serwis - bo kołnierze czy ubranka nie wchodzą do tej ceny są (niby) gratis.

Ale ja to telefonicznie z jakąś panią rozmawiałam, może jak poszłabym osobiście dało by się coś utargować. Bo ten wet mnie zna, prowadziłam do niego niejednego psa. Zawsze coś mi opuszczał z ceny. Tylko nie wiem czy gra warta świeczki - bo tu nawet jeśli mi coś opuści będzie trzeba wozić psa wrocek-wałbrzych....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]no u mnie 200 plus badanie krwi 40zl, co ponoc jest drogie dosc, zwlaszcza na takie miasto i osiedlowego weta.
mamy jedyne 35zl roznicy. [/QUOTE]

czyli różnica żadna, bo dochodzi jeszcze wożenie psa.
Nie wiem czy to ma sens, bo i tak nie mamy pieniędzy a i dt się nie odzywa ale popytam jeszcze gdzieś indziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Dałam Maję na ten wątek-może pomogą!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29/page127[/url][/QUOTE]
Nikt nie pociągnął tego tematu.Są pieniążki w skarbonce tylko trzeba podać adres Lecznicy w której ma być przeprowadzony zabieg.Ja niestety tego adresu nie znam.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki przepraszam za spam ale masakryczna sytuacja.Jeśli któraś ma pomysł to bardzo proszę o kontakt (1 post)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218416-Zaawansowana-nuzyca-ma%C5%82e-%C5%82yse-cia%C5%82ko-i-tylko-10-miesiecy/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/218416-Zaawansowana-nuzyca-ma%C5%82e-%C5%82yse-cia%C5%82ko-i-tylko-10-miesiecy/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nikt nie pociągnął tego tematu.Są pieniążki w skarbonce tylko trzeba podać adres Lecznicy w której ma być przeprowadzony zabieg.Ja niestety tego adresu nie znam. [/QUOTE]

[B]Anula[/B] super, że zgłosiłaś tam dziewczynkę - musimy poczekać na Korę, bo nie wiadomo czy ten ds się odezwał. I jak na razie u Kory jest taniej, więc jak coś to pewnie tam będzie mała ciachana.

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, jestem troche bez neta. pisze na szybko.
domek nie dzwonil, niech spada.
mam pytanie mailowe od pana z FB czy maja zostaje sama w domu odpowiedzialam. pan z Wawy.
dzis bylysmy u weta, krew pobrana za 8zl i wyniki w laborku 8zl.
wizyta u weta 15zl. w tym dehinel plus 1 szt- podalam jej dzis pol, bo ma jajka robakow w kale. pobranie krwi. maja przytyla 200g
koszty dzisiejsze to 15 plus 8 = 23zl
jutro wieczorem sterylka
wyniki krwi srednie, bo ma gesta krew, malo pije wody- je gotowane, wiec to wode wciaga, maja naprawde malo wody pije. dlatego ma gesta krew. wyniki jakies nie idealne, przez robaki i te gestosc. ale wet mowi,ze ok, ciachamy. dzis ciacha kota, a robi to wieczorami, po zamkneiciu, wiec dopiero jutro zabieg.
dzis dostala antybiotyk, zastrzyk metamox, na te krew.

bala sie u weta, przy zastrzyku juz probowala go ugryzc. spanikowala biedula.

poza tym wszystko ok, jest kochana i grzeczniutka :)


prosze walczyc o sterylkowa skarbonke. ja mam adres podac? to juz telefonicznie musze, bo net mi wysiadzie znow zaraz. mam brac fakture na to stwarzyszenie tak? wejde tam, jak bede miala juz neta normalnie

Link to comment
Share on other sites

mialam wczoraj tel o maje, z woj kuj-pomorskiego. w sumie sredni domek, bo sa 3 psy, to jest wies, dom z ogrodem. tamte psy spia w stodole, b sobie tak same wybaly, 2 sa staruszki, wszystkie znajdy. nie maja bud, tylko w stodole lub w garazu na kanapie. maja mialaby byc pieskiem pod kolderke. pani moglaby ja z Wawy odebrac. dom bez dzieci, 2 mlode panie mieszkaja.
w sumie nie wiem,czy na wizyte szukac w ogole kogos.

ja tak marze,ze jesli jest zainteresowanie Maja to szkoda jej zmiany fundowac i moze do wekendu ds znajdzie? a moze oglabym ja na dt u siebie zostawic, bo tz jakos nie burczy o Maje. bo ona szybko domek znajdzie, jak sadze.
trzeba jej sporo ogloszen zrobic, moze bedzie wieszy odzew. skoro pisza ludzie w innych woj,a ja typowo na dolny slask oglaszalam.


zglosilam Maje do sterylkowej skarbonki. na te chwile mam 30zl od Bogusik tylko :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...