Jump to content
Dogomania

Misiek- wielki guz, amputacja, nawrót nowotworu - walczył .. odszedł kochany za TM


kama210

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='abra43']:-(:-(Kama spodziewałam się lepszych wieści, a widze że jest źle, pies cierpi, ten gnój który go wyrzucił powinnien też tak cierpieć[/QUOTE]

Zgadzam się w 100 % !!!!!
Tak mi przykro... :(:(:(
Może jednak opcja nr 1, o której pisze DT, będzie możliwa :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']smutne bardzo
a operacja? kiedy?[/QUOTE]

jak zejdzie gorączka - operacja JAK NAJSZYBCIEJ
Przed operacją rtg kręgosłupa aby spr czy po odjeciu lapy pies za poł roku nie "siądzie"
operacja tego samego dnia

i tak jak pisze DT
po otworzeniu lekarz zdecyduje co robić
PIES jest pod mega dobrą opieką
I JA DZIĘKUJĘ DT, ze wykonuje swoją prace należycie!
bo to jest praca
i długa droga przed nimi
Ja tego ni pisałam wcześniej
Jak DT pracowało zawodowo i mogło sobie pozwolić na bezpłatne tymczasowanie to trzymało psy za free...
Życie zmienne jest - DT musiało przejśc w stan uśpienia i nie pracuje...
nie ma pracy i nie ma kołaczy!
A ja i inni mamy pełne zaufanie do DT - bliskość sprawdzonych lekarzy
Ostatni raz powtórzę!!!!JAK TEN PIES PRZEŻYJE!!!!ewentualnie jak odejmą łapę PIES BĘDZIE DO ADOPCJI!!!Będzie to pies stary, schorowany i NIEPEŁNOSPRAWNY! wymagajacy opieki
DLACZEGO PIES JEST W DT W OKOLICACH WARSZAWY - BO jest o nim nagrywany program i poprzez telewizję będzimy szukać domu!
To jedyna szansa dla tego starego, smierdzącego, kulawego psa...
w hotelach mamy psy adopcyjne i siedzą!!TEN dostał szansę i moze sie ktoś poprzez TV zlituje!
warunek jeden - PIES MUSI BYĆ max 200 km od Wawy!
Koncze temat DT...
i na dzień dzisiejszy - nie zamierzamy zmieniać dt z powodu rozpoczętego leczenia...
pies to nie worek kartofli zeby go przerzucać z miejsca w miejsce.
Pies sie przyzwyczaja nie do miejsca - a do LUDZI!
w DT ma SUPER OPIEKĘ..spokój...i co dla nas najważniejsze DT koordynuje całe leczenie psa przy naszej aprobacie.

[quote name='DONnka']Zgadzam się w 100 % !!!!!
Tak mi przykro... :(:(:(
Może jednak opcja nr 1, o której pisze DT, będzie możliwa :modla: :modla: :modla:[/QUOTE]

OBY!
wet sam powiedział, ze amputacja łapy ma sens u psów do 30 kg - psom cięższym 30kg+ odjęcie łapy powoduje szybsze zwyrodnienei stawów
Dziadolino wazy 33 kg. Przytyje 5 kg bo ma niedowagę. czyli prawie 40 kg pies na 3 łapach - nie jest to wskazane z medycznego punktu widzenia


Dostaąłm przed chwilą info od DT...która okradziono w sklepie
Przyszła do domu i popłakała się...
[B]dawała jeść Dziadolinkowi, a on spojrzał się na nią i merdnał ogonem![/B]

Link to comment
Share on other sites

Z tego co czytam wynika, że przyszłość psiaka niepewna :shake:
Wszystko się może zdarzyć, z najczarniejszym scenariuszem włącznie :(:(:(
W tej sytuacji DZIĘKUJĘ BOGU, że może być tam gdzie jest, czyli w domu, z ludźmi, którzy się o Niego troszczą !!!
On na pewno to czuje i to jest dla mnie teraz najważniejsze !!!

Link to comment
Share on other sites

Dziadziuniu kochany cudny ....serce placze ....ale jest nadzieja przeciez , jest zawsze :modla::modla::iloveyou::iloveyou::thumbs: cudny dt , cudny i teraz niunio juz wie ze tam w domeczku jest kochany i bezpieczny , i wszystkie bole mniej bola :modla::modla:sciskamy tak mocno jak tylko sie da , za operacje , za wszystko!

Link to comment
Share on other sites

Może drugi raz zdarzy się cud , ONku przepraszam za offa

Pilnie potrzebny domowy DT dla szczeniaka z zapaleniem oskrzeli , roześlijcie proszę gdzie się da ...


[SIZE=4][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218427-Pi%C4%99kny-szczeniak-z-zapaleniem-oskrzeli-wyrzucony-albo-uciek%C5%82-Ma%C5%82ogoszcz."][COLOR=#FF6600]SZCZENIAK Z ZAPALENIEM OSKRZELI PILNIE POTRZEBNY DT -ŚWIĘTOKRZYSKIE- PROSIMY O POMOC [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanhoo']cytuje moja wypowiedz z fb i uwazam ze jesli mnie obrzuca sie blotem to moge swoje zdanie w temacie rowniez wypowiedziec. I jest to moja ostatnia wypowiedz w tym temacie. Czy ktoras z was ponownie poswieci 2 godziny na odpisywanie, czy nie to wasza sprawa, ja uwazam tak jak pisze ponizej :

tak jak napisalam, najwazniejsze ze pies ma dom. Mam nadzieje ze akcja TV przyniesie mu rowniez ten konieczny DS w ktorym bedzie mogl dozyc dni swoich. I dla mnie najwazniejsze jest ze pies otrzymal pomoc i nie koczuje w krzakach. A wasza decyzja jest czy robicie to w ten czy inny sposob, mnie natomiast wolno ten sposob postepowania komentowac. Notabene probowalam w dzien w ktorym Pani nie poszla do pracy, kolega na uczelnie itd. skontaktowac sie na podany w ogloszeniu numer ale niestety bezskutecznie. Skoro podjeliscie Panstwo takie a nie inne decyzje to wy bedziecie ponosic ich konsekwencje wiec nie moja sprawa.

I gwoli scislosci ja rowniez mam zycie zawodowe, trojke dzieci, cztery obecnie psy, czetry adopcyjne fretki, czwarte dziecko w drodze i do prowadzenia dom i rodzine. Wiec rowniez wiem jak wyglada pomaganie bezdomnym zwierzetom. I wbrew temu co Panie sugerujecie nie mam w zwyczaju siedzenia na dogo czy fb i produkowania wierszykow i pieknych wpisow, ci ktorzy ze mna wspolpracowali wiedza ze musi mnie juz cos doglebnie wkurzyc zebym sie udzielila na ktoryms z tych forow, wole dzialac niz klepac geba nad ach jak okropnym losem ach jak beidnych peiskow, kotkow itd..

I tak bylo w wypadku tego ON-ka. Chcialam pomoc bo wydawalo mi sie ze macie noz na gardle. Przy calym moim zaangazowaniu staram sie nie tracic z oczu aspektu, ze obojetnie jak nam to niewygodnie, ale gdzies sa granice mozliwosci finansowych, psychicznych czy fizycznych. I nie sztuka jest zajechac sie do oporu a potem rozpaczac co dalej, sztuka jest wyszukiwac optymalne mozliwosci i podejmowac wlasciwe decyzje.

I wybaczcie rowniez moje zdanie w kwestii platnych DT, uwazam ze dla wiekszosci jest to po prostu sposob na zycie. Nie pomoc, ale zarobek. Bo dostac 300 zl na miesiac + koszt karmy + koszt kazdego badania itd. itp. za uzyczenie kawalka kanapy czy dywanu? Bardzo was prosze, 4 takie tymczasy i ma sie zarobek w granicach sredniej krajowej. I wolno mi krytykowac bo u mnie takie niezsocjalizowane, wystraszone, niszczace, chore, smierdzace, zapchlone, ciezko adopcyjne lub inne zwierzaki mieszkaja za darmo.

I tez musze im podawac leki, sprzatac ich siusiu i kupy, dawac jesc, wychodzic na spacer itd itp. I jesli sie da pracujemy wszyscy w rodzinie nad nimi, moje dzieci ucza je ze czlowiek to fajny kompan do zabawy, moj TZ ze spacery na smyczy to nie koniec swiata, a ja wszystkiego innego. I gdyby mnie ktos zapytal ile za to chce to odpowiedzialabym za co? To samo robilam i robie dla moich psow, a czy robie to dla trzech czy dla pieciu, dajemy rade. Tyle w temacie.[/QUOTE]

Narobiłaś szamba? Narobiłaś. Gratuluję, na prawdę z całego serca. Dla mnie jesteś pieniaczką i trollem. Gdzie tego psa wziąć do BOKSU, na Twoje BDT??? Pies może być w fazie terminalnej, a Ty dalej pieprzysz o BDT. I Ty dalej piszesz, poniewierasz dziewczyny z Szydowca. Zastanawiam się po co to robisz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...