Jump to content
Dogomania

Rudy- bida 'z osiedla MA DOM! Zbieramy na kastrację i ew. karmę.


aśka-od-dagona

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja napisałam co wiedzialam na fejsie, mogę przekleic tutaj coby wszyscy zainteresowani mieli ogląd:
Hmm, to zawsze jest jakaś szansa dla Rudego, szczególnie, ze nie można zbyt długo obciążać Twojej babci. Wiem, że to praktycznie definitywne rozstanie z nim, ale chyba nie można mu przez egoizm odbierać widoków na nowe życie. Dla mnie jedyną dyskusyjną kwestią jest jak będzie z jego utrzymaniem tam czyli sprawa finansowa, no i jak Wy przezyjecie rozstanie- ale, biorąc pod uwagę, ze i tak szukamy mu domu, takie w końcu by nadeszło. Zawsze można go stamtąd zabrać jakby coś się zmieniło... w każdym razie, z ciężkim sercem(normalnie czuję sie jakby miał wyjechać ode mnie) uważam, ze to dobre rozwiązanie.
No, chyba że chcemy jeszcze kombinować? Swoją drogą on tylko śpi u Twojej babci czy cały czas siedzi?

Link to comment
Share on other sites

Różnie z tym bywa, moja babcia jest praktycznie cały czas w domu, ale on nie chce w ciągu dnia z nią siedzieć, rano pcha się do drzwi, i najczęściej wraca wieczorem. Chyba z przyzwyczajenia? Wczoraj moja mama go wykąpała (żeby go wcześniej nie stresować) i zakropiła krople przeciw kleszczom i pchłom, może to jednak to było powodem drapania się?

Będzie mi baaardzo szkoda się z nim rozstać, ale najważniejsze to ciepły, kochający domek..
Najgorsze jest to, że nie będę mogła go odwiedzać.. Ale przecież będzie bezpieczny!

Czy mogłabym poprosić wszystkich, którzy wcześniej zaoferowali pomoc, o deklaracje, na razie słowne?

Link to comment
Share on other sites

ale zeby nie bylo nieporozumien-jezeli Rudzielec pojedzie do Giselle do hoteliku, to jest to tylko rozwiazanie tymczasowe, a nie domek! domku to trzeba mu bedzie szukac i to od samego poczatku:)
pamietajcie, ze trzeba caly czas placic i za weta, za wszystkie szczepienia i pewnie trzeba chlopaka jak najszybciej wykastrowac (za to tez musimy zaplacic!)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki hotelik u cioci Gissele to najlepsze rozwiązanie dla tego psiaka. U cioci był nasz Brunko ....odżył ...wyprzystojniał ;) lśniąca sierść :) na bieżąco informacje :) zdjęcia :) filmiki :) ( link do wątku noszę w awatarku) to ten rudasek z okaleczonym oczkiem.
Polecam z całego serca :)
Inną rzeczą są finanse ....musimy prosić o deklaracje aby mieć za co chłopaka w hoteliku utrzymać. No i pokryć koszty transportu.
Trzeba ściągnąć na wątek Rudaska więcej osób. W przeciwnym razie nigdy nie uzbieramy deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001084356512#!/event.php?eid=139903606117928[/URL] Na tym wydarzeniu jest coś o DT, ponoć dobrym, w którym przebywa piesek bohater wydarzenia. Pani Joanna Bućko też coś tam pisze na wydarzeniu o dobrym DT, który brdzo chwali, może warto sprawdzić, bo to może blisko Iłży. Pozdrawaim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga Urbańczyk']Ja ze swojej strony zadeklaruję póki co 50 zł. Moja mama pytała się sąsiadek, które pomagają bezdomnym, ale dokarmiają masę psów.. I chyba nie dadzą rady pomóc Rudemu :([/QUOTE]

Ciocia deklaracje możemy uzbierać tylko zapraszając ciocie na wątek. Straszne tu pustki :( Nikt nowy nie zagląda :( Porozsyłam jeszcze w wolnej chwili i Was cioteczki proszę o to samo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...