Jump to content
Dogomania

Rudy- bida 'z osiedla MA DOM! Zbieramy na kastrację i ew. karmę.


aśka-od-dagona

Recommended Posts

[quote name='piescofajnyjest']no to mamy 80 zl miesiecznie!! a potrzebujemy 300zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Z tego co wiem hotelik kosztował 250 zł?

Póki co zebrałam takie deklaracje:
watson01 10 zł
piescofajnyjest 20 zł (plus transport)
aśka-od-dagona 10 zł
Olga Urbańczyk 50 zł
Razem: 90 zł

[B]Asiu, czy mogłabyś umieścić to w pierwszym poście?[/B]

Napiszę na facebooku, że zbieramy pieniądze!
A jeśli chodzi o transport może uda mi się dowieźć go na własną rękę do Krakowa, a z Krakowa mam pewien pomysł jak zabrać go na Śląsk - ale o tym dopiero porozmawiam w poniedziałek z moim znajomym, który tu w Krakowie studiuje, a mieszka na Śląsku właśnie, ale jeszcze nie wiem dokładnie gdzie..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poprawione.

kontak to dziewczyny od hoteliku-> giselle4.

Ja przepraszam, ze tylko tak rzucam ale do środy praktycznie na nic nie ma czasu, a potem wyjeżdżam- bedę dostępna dopiero od wtorku, więc wole Wam zostawić info, niz trzymać dla siebie i załatwić cos dopiero za tydzień.

w ogóle coś tu cicho?

Olga jak Rudy?

Link to comment
Share on other sites

Rudy ma się całkiem dobrze, sypia dalej u mojej babci! :)
Nie odzywałam się kilka dni, ale pojawiła się mała szansa na dom u bardzo dobrych ludzi u mnie w miejscowości, z tym, że są to bardzo biedni, niepracujący ludzie i chyba będę musiała wspomóc ich finansowo. Ale moja mama ma dokładnie z nimi porozmawiać. Byłoby super, gdybyśmy oszczędzili Rudemu tej drogi.. Mogłabym mu zanosić jedzenie do tych państwa.. Oni mają już jednego psa, też wziętego spod mojego bloku i szukają dla niego towarzystwa.
Trzymajcie kciuki.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...