Jump to content
Dogomania

Rudy- bida 'z osiedla MA DOM! Zbieramy na kastrację i ew. karmę.


aśka-od-dagona

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, coraz nas więcej dla Rudzika^^

Trochę mnie martwi to co piszesz, Olga(w ogóle strasznie-strasznie Ci dziękuję, ze tu dotarłaś!), o tym szczekaniu- może mu ściągnąć na główkę kłopoty.
Ciotki trzeba się sprężać- spróbuje znaleźć moich starych dogo-znajomych i poprosić o pomoc.

Rudy prócz tego wątku i wydarzenia na fejsie ma założonych przeze mnie koło osmiu ogłoszeń(mogę podesłać linki), bazarek to doskonały pomysł ale obawiam się, ze mogę go nie ogarnąć sama (help?)
Swoja droga @Olga- dało radę z tym allegro?

Jeszcze mam do Was prośbę o rozesłanie tej suni-http://www.facebook.com/events/288867977814838/
Nie ma chwilowo czasu zrobić jej wątku na dogo także fejs musi wystarczyć.
Ogarnę na dniach jeśli i ona będzie nadal bezdomna.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dzwoniłam do mojej mamy, która aktualnie jest w moim rodzinnym mieście, czyli tam, gdzie jest Rudy. Zaangażowała w szukanie tymczasu swoich znajomych, ale póki co nie ma nic pewnego. Jutro u nas w mieście jest targ, tam ma popytać ludzi. Jeśli nic nie wypali, jutro po południu zadzwonię do fundacji, nie ma na co już czekać.. :( Nie wiem dlaczego jest tak ciężko, nawet o płatny DT?
PS. Rudy dalej na każdą noc ma załatwiony dach nad głową - śpi u mojej babci. Nie zostawimy biedaka na mrozie! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']nie zostawmy go!!! ja sie boje, ze jakis rzyczliwy mu cos zrobi....
ach stresy i tyle....
byle do jutra
moze trzeba mu hoteliku szukac........
co o tym myslisz Martika??[/QUOTE]
Jak najbardziej myślałam o hoteliku ciocia ...tylko żeby go umieścić w hoteliku nawet tym tańszym musimy mieć choć trochę deklaracji ...resztę mogłybyśmy dozbierać bazarkami :)
1000 zł za hotel na miesiąc ???????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Wbrew pozorom to dość często pojawiająca się cena- przynajmniej jak tak luźno przejrzałam ofert takowych to średnia za dobę 20-40 zł.
w tym konkretnym jeszcze chcieli żeby karmę samemu dostarczać...

To co mam zmienić tytuł tak żeby znalazlo sie w nim, ze prosimy o deklaracje?

Co Wy na jakieś bardziej aktualne fotki, o ile będzie to możliwe?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Poczekam jeszcze na info od olgi co z tymi dt/fundacjami i jak coś zmieniam nazwę tematu.

Co do deklaracji- coś będę w stanie przeznaczyć. Jak bedę znała cel to się określe. Niestety nie będzie to wielka kwota... no, ale to na razie nieważne.

btw. linkowałam tam wyżej Fionkę. Teraz nie szukamy jej juz DT, a DS. Dzis pół godziny przed powrotem do Korabiewic udało się ją wyciągnąć!;D

Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie...nie dam rady dać stałej bo mam już ponad 200zł deklaracji co miesiąc i moje bidoki bez kompletu na utrzymaniu....TZ by mnie zaciukał przy kolejnej deklaracji.... jest fajny dt....są tam psy z dogo....kojcowy, ale z dużym placem do biegania...pod Częstochową......w tamtym tygodniu wiozłam tam psiaka.... zobaczcie same jaką metamorfoze przeszedł u Pani Kamili....ona jest na wątku, zapytajcie na pw ile by skasowała...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217581-PSIAK-w-typie-PONA-od-2-lat-nie-wychodzi-z-kojca...POMOCY[/url]!!!!
u Rudego się zapisuje...kocham rude ogony:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...