Jump to content
Dogomania

Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)


Iri

Recommended Posts

dzien dobry ernusiu, dzis dwa razy nazwalam maszke twoim imieniem, caly czas mysle o tobie, o twoim ostatnim wdechu, tak go pamietam:-(((( z jednej strony bol mi serce rozrywa, z drugiej strony moge byc dumna ze to wlasnie na moich rekach odeszlas, ze bylam przy tobie do ostatniej sekundy, do ostatniej mikroczasteki powietrza w twoich plucach... wybacz ze nikt ci nie zdolal pomoc, do dzis mnie to meczy, do dzis nie mialam odwago zapytac twojego weta czy mozna bylo cie uratowac, i do dzis nie moge sie pogodzic z tym ze go nie bylo przy tobie kiedy byl tak badzo p[otrzebny... wigilia.... magiczny dzien... dlaczego mi ciebie zabrali.... dlaczego tak sie meczylas....
ale jedno mnie pociesza i ciebie powinno tez-i tak kiedys bedziemy razem, tak bardzo mocno cie przytule wtedy.... kochany moj anioleczek, moj maly nosek....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniolku moj! Witaj Kochana Moja ... snilas mi sie ale nie pamietam dokladnie co i jak, pamietam ze Cie tulilam, nosilam na rekach..... strasznie sie poplakalam nagle wczoraj zaToba.... mam nadzieje ze jestes zdrowa i szczesliwa w swoim innym wcieleniu....
Kocham Cie i tesknie bardzo
Twoja na wieki Iri

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia są tak przewrotne, nasze kochane istotki sa na wyzciągnięcie ręki, ale jak bardzo jest to złudne przekonujemy się kiedy ręka odbija się od monitora... Iri ja też mam takie same myśli, nie przestaję myslec co jeszcze mozna było zrobić, czy na prawdę zrobiliśmy wszystko?? No i ta wigilia, cztery dni po odejściu Areska, niesamowity ból, pustak, poczucie niesprawiedliwości. miliony pytań, wszystkie zaczynające się - dlaczego......... Przeażało mnie to wszystko, myslałam że nie dam rady żyć dalej.... ja żyję jest mi bardzo ciężko, do tej pory nie umiem sie pozbierać, rozpamiętuję dzień po dniu, ale pocieszma się tym że zawsze mogę wejść tu na dogomanię, powiedzieć o wszystkim co czuję, zawsze znajdzie sie ktoś kto pocieszy i wysłucha, to jedyna pozytywna rzecz. Wiem jak to boli, pamiętać bedziemy do końca życia bo takiej miłości się ne zapomina.

Link to comment
Share on other sites

to prawda... nigdy nie przestaniemy ich kochac i pamietac, pamietac minuta po minucie ostatnie dni.... wlasciwie to u mnie to ostatni dzien, od 9 rano po 22 ....
a dzis odeszla Kulka, psinka mojejk kolezanki... musiala ja uspic...
<*> Kuleczko, Ernusia jest bardzo dzielna, pomoze Ci tam znalezc droge....

Link to comment
Share on other sites

wiedzialam ze bedzie mi ciezko na sama mysl o Wigilii... Ernusia! przezywam wszystko na nowo, przypominam kazdy szczegol Twoich ostatnich minut, Twoj wzrok, jaka bylas dzielna, tak bardzo ze zaskoczylas mnie jak odeszlas.... ja naprawde nie wiedzialam ...patrzylas sie na mnie, widzialam ze jest ci zle , ze zle sie czujesz , aleten wzrok i upor z jakim nie chcialas tlenu juz wiecej.... odwracalas sie ode mnie pozniej .... kochanie moje.... wybacz za bezsilnosc moja ... na wieki Twoja Iri... Twoja

Link to comment
Share on other sites

Kochanie... jutro jest ten dzien,,,, kiedy to sie stalo, ze zostawilas po sobie pustke i cisze...dzis bedzie ta noc kiedy sie budzilam kilak razy po slyszalam TWOJ DZIWNY ODDECH, TAKI KROTKI ODDECH, ALE JAK SPRAWDZALAM TO SPALAS, CHRAPALAS JAK ZAWSZE....
AZ O 9 RANO OKAZALO SIE JEDNAK OBJAWY NIE USTAPILY, POMYSLAALM ZE MASZ ZAPALEB\NIE PLUC I POJECHALYSMY RAZEM DO WETA...
NAPRAWDE NIE WIEDZIALAM ZE TO JUZ TWOJ CZAS ZEBY ODEJSC, STO RAZY TUTAJ POWTARZAM- ZASKOCZYLAS MNIE RYBKO MOJA, TAK NAGLE ZOSTAWILAS MNIE I MASZE, POSZLAS SOBIE DO NIEBA PSIEGO, ROZRABIAC W INNYM WYMIARZE, BEZE MNIE...
JUTRO JADE ZAPALIC SWIECZKE NA TWOJEJ MOGILCE, SPADL SNIEG, JEST PIEKNIE....
PAMIETASZ JAK JADLAS PIERWSZY W SWOIM ZYCIU SNIEG? JAK SZALALAS Z RADOSCI?
A JA RAZEM Z TOBA. DLACZEGO TAKIE PIEKNE CHWILE JUZ NIE WROCA? NA TO PYTANE NIKT MI NIE ODPOWIE,ALE JA TYLKO CHCE WIEDZIEC ZE JAK ODEJDE TO U NIEBA BRAM TO TY MNIE BEDZIESZ WITAC.....KOCHAM I TESKNIE, BARDZO TESKNIE....I ZAWSZE BEDE PLAKAC ZA TOBA!

Link to comment
Share on other sites

<***> A Te Swieczki Sa Dla Psinki Ktora Odeszla We Wtorek, Pare Dni Temu... Jej Pijany Wlasciciel (moze Nawet Jego Kumpel) Pobo\il I Wyrzucil Ja Przez Balkon, A Jaja Znalazlam, O 6 Rano... Miala 4 Misiaca, Sliczna Mala Suczka, Tak Cierpiala, Nie Moge Dojsc Do Siebie!!!!
Zadzwonilam Na Policje I Dogazety, Bylo W Faktach O Tym, Ale Kolesia Zamkneli Tylko Na 24, Potem Wypuscili, Widzialam Go.
Nie Wiem Co Zrobic, Musze Cos Zrobic,nie Moze Tak Byc- Sadysta P...ny Musi Poniesc Kare!!!

Link to comment
Share on other sites

Iri, ten człowiek na pewno poniesie karę za to co zrobił (na pewno policja wszczęła postępowanie).
Próbuję się pocieszać myślą, że sunia jest teraz szczęśliwa, ze udało jej sie uwolnic od tego zwyrodnialca.
Dla niej i dla Ernusi: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3181/wig61dy0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...