Jump to content
Dogomania

Cierpliwie czekałem pod szpitalem - dlaczego śmierć Cię zabrała...|ON-kowaty


Lobaria

Recommended Posts

[quote name='awaldi']Cóż, na fb jest informacja, że jakiemuś pieskowi z tego schroniska, który siedzi tam ponad rok szykuje się adopcja, więc pomyślałam o Tuliku. Życzę mu jak najlepszego domu.

Gdyby to nie chodziło o niego, to perspektywa DS u mnie raczej się przybliża, niż oddala, ponieważ z moim psem jest marnie. Żal na to patrzeć, serce się łamie. Ale jeszcze walczymy.[/QUOTE]

przykro mi z powodu Twojego piesia

[quote name='fona']Tuli, kto cię psituli?[/QUOTE]

ja przytulam Tulika, ale niestety tylko wirtualnie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']dzisiaj lub jutro podejście drugie: trzymajcie kciuki, żebym się z nim wczesniej nie pokłóciła....i czekajcie na wieści![/QUOTE]

A później będzie, że dogomania się przyczyniła do rozpadu małżeństwa :diabloti:

Oczywiście żartuję, trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj telefon z pytaniem o Tulika. Pan powiedział otwarcie, żeby się nie nastawiać zbytnio, że go weźmie, bo ma już dwa przygarnięte psy, które się ze sobą nie dogadują i musi je separować, więc z trzecim może sobie nie poradzić. Ale ma przemyśleć i przedyskutować z żoną, bo mu los Tulika na sercu bardzo leży ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Miałam wczoraj telefon z pytaniem o Tulika. Pan powiedział otwarcie, żeby się nie nastawiać zbytnio, że go weźmie, bo ma już dwa przygarnięte psy, które się ze sobą nie dogadują i musi je separować, więc z trzecim może sobie nie poradzić. Ale ma przemyśleć i przedyskutować z żoną, bo mu los Tulika na sercu bardzo leży ;)[/QUOTE]

Trzymamy kciuki. Tulik chyba dogaduje się z innymi psiakami ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Trzymamy kciuki. Tulik chyba dogaduje się z innymi psiakami ?[/QUOTE]

Tutaj jest bardziej problem tego typu, że te dwa które już są (z tego co zrozumiałam to oba samce chyba) się nie dogadują ze sobą, wiec i z Tulikiem niekoniecznie się dogadają.

Link to comment
Share on other sites

skoro pan nie radzi sobuie z ta dwójką, którą juz ma......:shake:
a tak w mojej sprawie: burza mózgów potrzebna! czy Tulikosław, jadąc do mnie ewentualnie do DT, zmieniając dotychczasowe otoczenie, po czym zmieniając DT na DS....,.czy to mu bardziej zaszkodzi czy pomoże...? patrzymy na sprawe naszymi oczyma, czy jego...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...