Jump to content
Dogomania

Luna dostała na święta prezent - własny domek :) Bądź szczęśliwa dobeczko nasza :)


Akrum

Recommended Posts

Siema Cioteczki!

Tak wolnej niedzieli jak dziś to od lat nie miałem!

Psy nażarte śpią przy kominku, na dworze 2 st.C więc i chęci na wyjście rodzą się powoli.

No to usiadłem z kawą i piszę.

Paksior nieopłakany, no bo wiecie, że po nastu latach nie da się opłakać przyjaciela. Ale już nie ślimtamy tylko wspominamy czule.

Lunusia też dała po sobie znać apatią, że kogoś zabrakło co niestety odbiło się na niechęci do spacerowania, a co za tym idzie przybraniem na wadze...

Po chwili namysłu decyzja podjęta - internety, telefony, wizyta w schronisku no i pojechaliśmy z Lunką po Brega :) - tu serdeczne podziękowania dla Berni!!!!!

Brego to przystojniaczek, bardzo grzeczny i szarmancki dla Damy Lunusi :) Żaden facet się nie przyzna ale ma cykora przed kobitą ;)

Świetnie się dogadują od samego początku, spacerujemy codziennie, bijemy rekordy (6 km marszu w średnim tempie 5,5 km/h! w tym siku, kupa, wąchanie krzaczorów)

Efekty już są - radość na psich pyskach i pół kilo mniej u Grubeła Luneczki.

 

za chwilę będzie 4 lata jak Lunka jest u nas, czaicie to w ogóle?!

 

https://www.youtube.com/watch?v=GcdRByprrNM

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fajnie Irku, że zawitałeś na wątek z wieściami :)

 

Smutno żegnać Przyjaciela po latach, oj trudno....

 

Ale życie płynie dalej i trzeba myśleć o tych co tutaj....

Dobrze, że Lunia ma już braciszka (podziękowania bardziej niż mnie należą się zapewne Bożence), czasami tak jest, że potrzeba łańcuszka ludzików, aby osiągnąć cel :)

Najważniejsze, że kolejny Psi sierotek ma Dom i to TAKI DOM!!!!!

Brego to super przystojny chłopak i choć dzisiaj jeszcze kosteczki można by liczyć, to czas spowoduje, że i z Niego będzie Wyżeł-Grubeł ;) , hehehe... i Luni będzie raźniej ;)

 

Zostawiam dla Was same dobre myśli, a dla Luni duuużo buziaczków :)

 

Joluś, dzięki, że zaglądasz do Luni...

Wiem, jak Ci trudno z powodu Senduni[*]... dobrze, że jest jeszcze cudowny Skipcio, który też zawładnął moim serduchem :)

(tak się zastanawiam, czy nie powinnam mieć tylko dobeczków - to takie CUDOWNE Stworzenia)!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...