Jump to content
Dogomania

Sunia po 8 latach w schronie.


mroze

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety ludzie kupuja za ciezkie pieniadze rasowce sam widze po sasiadach na mnie jak idziemy na spacer ze swoimi dwoma schroniskowymi to niby chwala ze mamy serce itp ale ostatnio uslyszalem teorie ze schroniskowe sa spaczone psychicznie i jest z nimi klopot tacy sa ludzie musi byc ladny drogi na pokaz dlatego tak ciezko znalesc dom .Chodowle maja pozamawiane szczeniaki na dlugi czas naprzod dziwne to polskie spoleczenstwo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='caryca26']U suni z tego co wiem bez zmian... Robię jej ogłoszenia ale już straciłam nadzieję...[/QUOTE]

:( u nas w schronisku też są takie psiaki - siedzą latami :( ale pocieszę się cioteczko, ostatnio został adoptowany psiak po 7 latach, pojechał do dt i po 2 dniach znalazł domek, trzeba wierzyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

[IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/akcje-i-imprezy/bg-krakvet.png[/IMG]

Podopieczni schroniska w Koninie starują w lipcowej akcji KrakVetu.

Gdyby ktoś zechciał pomóc bezdomnym psiakom w zdobyciu drugiej miski jedzenia w ciągu dnia
prosimy o oddanie głosu na SCHRONISKO W KONINIE na stronie [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=17742[/URL]

Dzięki WAM psiaki z Konina przez cały miesiąc mogą dostać drugą miskę karmy - teraz dzienny przydział to jedna o 8 rano :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Kochani niestety mam przykre wieści - kochana Sunia parę dni temu przekroczyła Tęczowy Most [*]

Pojawiły się problemy neurologiczne, trafiła do kliniki - niestety nie udało się już nic dla niej więcej zrobić..

Dziękuje wszystkim, którzy angażowali się w pomoc Suni, także wolontariuszom, którzy regularnie wyprowadzali Sunię i dbali o nią.

Żegnaj psinko [*]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cos mnie tknelo i zagladnolem ,boze strasznie mi zal tak jej kibicowalem nawet wyslalem kiedys pomoc jak ktos ja przygarnol a potem znowu oddal ,to straszne nigdy nie miala domu ,zegnaj Sunio pewnie bedzie ci lepiej na tamtym swiecie, biegaj razem z Tobikiem i Beza mam nadzieje ze w ostanich chwilach nie cierpiala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...