Jump to content
Dogomania

Heks - ast uratowany przed uśpieniem WRÓCIŁ Z ADOPCJI, BŁAGAMY O POMOC!!!!! :(((


Noelle

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Avaloth']wpłaty od osób z poza dogo:
10zł Magdalena D. z Krakowa
30zł Danuta S. z Krakowa
50zł Jakub M. z Krakowa
20zł Katarzyna S. z Trzebnicy
20zł wolontariuszka Aga P.
25zł Agnieszka Aniela H. z Krakowa
20zł Beata K. z Warszawy
30,77zł Monika F. z Trzebnicy
300zł Monika Ł. z Bialegostoku
10zł Agata G. z Krakowa
30zł wol Żaneta P. z Krakowa
100zł Kajetan W. z Psarskie
20zł Beata W. z Krakowa
50zł Joanna K. z Kęt


i wpłynęła deklaracja od doroty1, dzięki! :)[/QUOTE] Z poza Dogo.:(. Wrrr.:)

Link to comment
Share on other sites

Na wątek psa wpadłam przez banerek .
Strasznie mi go żal i podziwiam walkę osób za niego odpowiedzialnych bo jest niemal heroiczna .
Nie wiem ,ale boje się ze kazda adopcja tak się skończy ..On po prostu jest odbezpieczonym granatem i nigdy nie wiadomo co się stanie w nowym domu .Na miejscu osób odpowiedzialnych nie spałbym w nocy na pewno gdy pójdzie do kolejnego Ds.
Nie ,nie chodzi mi o to ze go skreślam po prostu bardzo się zmartwiłam tym atakiem który nie jest przecież jego pierwszym .
Czasami zdarza się pies z taką psychiką ,której po prostu nie zmienimy .ALbo ta psychika wydaje nam się ,ze została zmieniona.
Bardzo podobały mi się filmiki i praca panów z Heksem ,ale zaraz widziałąm też potencjalny DS ,który mógłby sobie już tak dobrze nie poRADZIĆ .
Chciałabym bardzo ,zeby temu psu się udało i życzę tego z całego serca .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Na wątek psa wpadłam przez banerek .
Strasznie mi go żal i podziwiam walkę osób za niego odpowiedzialnych bo jest niemal heroiczna .
Nie wiem ,ale boje się ze kazda adopcja tak się skończy ..On po prostu jest odbezpieczonym granatem i nigdy nie wiadomo co się stanie w nowym domu .Na miejscu osób odpowiedzialnych nie spałbym w nocy na pewno gdy pójdzie do kolejnego Ds.
Nie ,nie chodzi mi o to ze go skreślam po prostu bardzo się zmartwiłam tym atakiem który nie jest przecież jego pierwszym .
Czasami zdarza się pies z taką psychiką ,której po prostu nie zmienimy .ALbo ta psychika wydaje nam się ,ze została zmieniona.
Bardzo podobały mi się filmiki i praca panów z Heksem ,ale zaraz widziałąm też potencjalny DS ,który mógłby sobie już tak dobrze nie poRADZIĆ .
Chciałabym bardzo ,zeby temu psu się udało i życzę tego z całego serca .[/QUOTE] Wystarczy zawleczkę wsadzić na miejsce.:)/ w tym granacie.:)/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Wystarczy zawleczkę wsadzić na miejsce.:)/ w tym granacie.:)/[/QUOTE]
Oby było tak jak mówisz Kajetanie .Bardzo ,bardzo bym tego chciała.
Trzymam więc kciuki by zawleczka znalazła sie na miejscu na zawsze .Chociaż mam obawy.
PZdr.

Link to comment
Share on other sites

Trochę nowości... Heks już został przewieziony do hoteliku w Głogoczowie. Po drodze musieliśmy zahaczyć też o weterynarza, gdyż psiak nie miał aktualnego szczepienia na wściekliznę, o czym nie zostałam wcześniej poinformowana........
Podróż przebiegła niezbyt ciekawie, na pewno wiele stresujących czynników wpłynęło na to, że Heks na kilka osób zareagował agresywnie... Heks niestety nie zrobił dużych postępów jeśli chodzi o agresję.
Weterynarz zauważył także, że psiak ma jakiś problem z powiekami, które zawijają się do środka i trą o gałkę oczną (ale nie mógł dokładnie sprawdzić), trzeba będzie prawdopodobnie przeprowadzić operację, jej koszt to ok. 350-400zł z lekami. Nie jest to najpilniejsza sprawa, ale raczej będzie w przyszłości konieczna.
Na P. Martę z hotelu Heks zareagował dobrze, wiadomo, że nie ma co tu mówić o jakiejś więzi, to dopiero drugi dzień, ale nie jest źle. Natomiast w stosunku do męża P. Marty Heks ma problemy, które stopniowo będą się starali rozwiązać. Liczę na to, że praca z P. Martą przyniesie efekty..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']To trzymajmy kciuki za Heksa. Może tym razem się uda. No i przynajmniej jest znacznie bliżej Krakowa.[/QUOTE]
dokładnie, to jest plusem, że mogę tam podjechać i zobaczyć ew. postępy ;)
oby jakieś zrobił, bo niestety ostatnio nie pokazał się z dobrej strony, na pewno potrzebuje domu na obrzeżach (gdzie jest spokój), bez innych zwierząt i dzieci, z doświadczonymi ludźmi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Noelle']Trochę nowości... Heks już został przewieziony do hoteliku w Głogoczowie. Po drodze musieliśmy zahaczyć też o weterynarza, gdyż psiak nie miał aktualnego szczepienia na wściekliznę, o czym nie zostałam wcześniej poinformowana........
Podróż przebiegła niezbyt ciekawie, na pewno wiele stresujących czynników wpłynęło na to, że Heks na kilka osób zareagował agresywnie... Heks niestety nie zrobił dużych postępów jeśli chodzi o agresję.
Weterynarz zauważył także, że psiak ma jakiś problem z powiekami, które zawijają się do środka i trą o gałkę oczną (ale nie mógł dokładnie sprawdzić), trzeba będzie prawdopodobnie przeprowadzić operację, jej koszt to ok. 350-400zł z lekami. Nie jest to najpilniejsza sprawa, ale raczej będzie w przyszłości konieczna.
Na P. Martę z hotelu Heks zareagował dobrze, wiadomo, że nie ma co tu mówić o jakiejś więzi, to dopiero drugi dzień, ale nie jest źle. Natomiast w stosunku do męża P. Marty Heks ma problemy, które stopniowo będą się starali rozwiązać. Liczę na to, że praca z P. Martą przyniesie efekty..[/QUOTE]


Zawijajace się powieki bardzo drażnią psa. Mielismy takiego ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Heks życzy wszystkim wesołych, spokojnych świąt i ma nadzieję, że nadal będziecie go wspierać!

[/FONT][/COLOR][URL=http://www.tinypic.pl/o9bo3rd9q8eg][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00483/o9bo3rd9q8eg_t.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248877-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY-Bazarkowy-misz-masz!-Na-Heksia-do-3-grudnia!?p=21564053#post21564053[/URL]
76zł z bazarku doliczam do konta Heksia ;)

---
nowe wpłaty:
10zł dorota1 za luty
15zł Kamila D
5zł Klaudia K
20zł itanka
30zł Sylwester G.
20zł Beata W
10zł Agata G. z Krk
50zł Noelle
30zł Danuta S.
25zł Łukasz C. z Krk

:loveu::loveu::loveu:

Edited by Avaloth
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...