Jump to content
Dogomania

Zacząłem przeszkadzać mojemu panu, chciał się mnie pozbyć. Uratowała mnie policja.


Drzagodha

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Drzagodha']Tego, ani ponad 100 innych pod naszą opieką...[/QUOTE]

:roll: Dziewczyny- nie Wasza to wina .Zwykle bardziej przyciągają uwagę wątki drastyczne lub przynajmniej takie,gdzie trzeba robić coś na cito.Wsze psinki na oko są bezpieczne i zaopiekowane :-( więc czekają w długiej kolejce.Zresztą co ja Wam tłumaczę- same wiecie...

Ja trafiłam tu przypadkiem ...ale szanse,że więcej osób wpadnie i w dodatku takich,które szukają psinki dla siebie są małe.Może więc poszukajcie kogoś kto ma konto na FB i tam rozreklamujcie swoich podopiecznych.Ja niestety zupełnie zielona jestem w FB i robieniu tego rodzaju ogłoszeń.

Nosy do góry ;):lol: i naradźcie się - może coś wymyślicie - trzymam kciuki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']ivette, wiemy, że na dogo pies raczej domu nie znajdzie ;) Gacuś jest ogłaszany na kilkudziesięciu portalach, [B]niestety nie wygląda jak rasowy owczarek czy labrador[/B] i jakoś nikt o niego nie pyta...[/QUOTE]

:angryy:;) co to znaczy "niestety" !!! [B]Pieski wieloowocowe[/B] lub jak kto woli - multigenetyczne są najkochańsze,najpiękniejsze a co ważne - [B]najmądrzejsze i wierne[/B] jak żaden inny rodzaj psiej rasy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']:angryy:;) co to znaczy "niestety" !!! [B]Pieski wieloowocowe[/B] lub jak kto woli - multigenetyczne są najkochańsze,najpiękniejsze a co ważne - [B]najmądrzejsze i wierne[/B] jak żaden inny rodzaj psiej rasy :loveu:[/QUOTE]

Nie mówię, że nie, sama mam trzy takowe w domu ;) Ale niestety sporo osób szuka sobie "rasowców"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...