Jump to content
Dogomania

Zacząłem przeszkadzać mojemu panu, chciał się mnie pozbyć. Uratowała mnie policja.


Drzagodha

Recommended Posts

[quote name='tpzopoczno']Gacuś uroczy pies, mamy nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom. A możesz napisać dokładniej dlaczego policja go zabrała? W czasie tej kontroli właściciel przejawiał jakąś agresję w stosunku do niego?
Pozdrawiamy i zapraszamy na wątek naszego TPZ na Dogo (link w podpisie) :)[/QUOTE]

Przede wszystkim właściciel wraz z "kolegami" byli pijani, zostali zabrani na izbę wytrzeźwień. Zatrzymani zostali właśnie ze względu na nietrzeźwość kierowcy i pasażerów. Wyzywali psa, grozili mu śmiercią (co niestety u pijanych osób się często zdarza, nie myślą, co robią), ale trafił on do nas przede wszystkim dlatego, że trzeba go było gdzieś ulokować. Przecież nie zostawiliby go samego na ulicy, kiedy facet trzeźwiał. Następnego dnia właściciel został poinformowany gdzie przebywa pies, ale jakoś się tym nie przejął, policjanci ściągnęli mu problem z głowy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamila Proc']czemu tak malo osob wpada do tego fajniucha?[/QUOTE]


Też się zastanawiam :( Są wątki, które momentalnie są oblegane, a są takie, na które mało kto zagląda... Z tego co zauważyłam, to im więcej nieszczęścia tym więcej osób na wątku...

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam tu przez przypadek - przeglądając rozmaite wątki .
Gacuś jest śliczny i jego historia (pięknie opisana) jest bardzo smutna ale niestety powszechna :(.
Słusznie ktoś tu zauważył,że tam gdzie nie jest drastyczna sytuacja,piesek ma mniejsze zainteresowanie .Ja to nazywam mało medialnym wątkiem.No cóż- może trzeba cieszyć się,że wątek np. Gacusia nie jest medialny,bo to oznacza mniejszą jego krzywdę,mniejszy ból...Czyli coś optymistycznego przy kolejnym psim nieszczęściu.

Nie mogę pomóc Gacusiowi ani Wam na wątku raczej w niczym ale chętnie czasem zaglądnę aby odwiedzając podrzucić Gacusiowy wątek .
Głaski dla Gacusia ozorkowskiego ;) - bo ma jęzorek chyba najnajnajwiększy i najśliczniejszy na dogo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...