Jump to content
Dogomania

Karo... Przepiękna sunia....! MA DOM!


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia1984']ja zagladam do Karuni...[/QUOTE]

Dzięki, Kiniuś! :loveu:

Jest mi przykro, bo wątek założyłam 10 listopada, czyli prawie miesiąc temu a dopiero dzisiaj weszłyśmy na drugą stronę!
Zawsze uważałam dogomanię za dobre "narzędzie pracy" w szukaniu domów dla psów.
Na zasadzie, że zakładamy wątek na którym wklejamy zdjęcia, filmiki i aktualne info o psiaku.
A potem takie "kompendium" wiedzy o psie wysyłamy do osoby zainteresowanej adopcją!
Ale w przypadku Karo mam wrażenie, że założyłam ten wątek dla własnego "lansiku" na dogo a nie po to, żeby pomóc znaleźć dom dla psa! :shake:
A tak naprawdę to nie mnie powinno zależeć na znalezieniu jej chaty! :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Dzięki, Kiniuś! :loveu:

Jest mi przykro, bo wątek założyłam 10 listopada, czyli prawie miesiąc temu a dopiero dzisiaj weszłyśmy na drugą stronę!
Zawsze uważałam dogomanię za dobre "narzędzie pracy" w szukaniu domów dla psów.
Na zasadzie, że zakładamy wątek na którym wklejamy zdjęcia, filmiki i aktualne info o psiaku.
A potem takie "kompendium" wiedzy o psie wysyłamy do osoby zainteresowanej adopcją!
Ale w przypadku Karo mam wrażenie, że założyłam ten wątek dla własnego "lansiku" na dogo a nie po to, żeby pomóc znaleźć dom dla psa! :shake:
A tak naprawdę to nie mnie powinno zależeć na znalezieniu jej chaty! :shake:[/QUOTE]

kochana nie dziwie sie,że Ci przykro,bo wygląda to tak jak wygląda niestety :shake: Ale uwierz mi,że rozkręcić wątek jest ciężko,czasem pojawią sie jakieś cioteczki zrobią ogłoszenia..ale niestety jeśli nie jest to przypadek tragiczny to wątki zazwyczaj świecą pustkami....:shake: Eh...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']kochana nie dziwie sie,że Ci przykro,bo wygląda to tak jak wygląda niestety Ale uwierz mi,że rozkręcić wątek jest ciężko,czasem pojawią sie jakieś cioteczki zrobią ogłoszenia..[B]ale niestety jeśli nie jest to przypadek tragiczny[/B] to wątki zazwyczaj świecą pustkami.... Eh...[/QUOTE]

Masz rację, Beatko!
"Niestety" Karuśka nie jest tragicznym przypadkiem!
Ot taki sobie, śliczny kundelek szukający domu!
Zdrowy, wesoły, troszkę wycofany. Ale przecież też zasługuje na szansę.....:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']ANIU czy mozgę poprosić cię o ciutkę więcej zdjęć suczynki , i jak byś mogła jeszcze coś więcej o niej napisać to była bym wdzięczna[/QUOTE]


Aguś! Ze zdjęciami ciężko, bo Karo jak widzi aparat to zmyka, chowa się, ucieka i wciska w najciemniejszy kąt. Ale postaram się zrobić, jakieś fajne....

Jeśli chodzi o charakter to się rozkręca. ;)
Dobrze jej robią zmiany psów w naszym hotelu.
Najpierw szalała z Basterem, potem Piorunkiem a teraz szaleje z Emo. Zresztą Emo nawet staruszka Pimpka potrafi rozruszać! :evil_lol:
Karo rewelacyjnie potrafi się bawić. Szaleje, biega, zaczepia zachęcając do zabawy inne psiaki! Jest szybka jak błyskawica i bardzo "zwrotna".
Przy innych psach, ale tych większych, jej lękliwość rozpływa się we mgle. Zresztą ogólnie stała się o wiele bardziej kontaktowa. Ciągle jest rozbiegana, energiczna i "rozmachana"! Nie chowa się po kątach i nie boi się własnego cienia.

Link to comment
Share on other sites

To może z takiej zabawy film dałoby się nakręcić, nie bardzo jest co pokazać czy napisać o Karo np. na fb a ona jest niestety nie za bardzo fotogeniczna. Duuużo ładniejsza jest na żywo, a podejrzewam, że teraz kiedy już jest "zaopiekowana" jest jeszcze ładniejsza :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety zrobiło mi się zrobić tylko takie zdjęcia ;(

[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3135/dscf2479o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5/dscf2478n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1565/dscf2474o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2158/dscf2473f.jpg[/IMG]

[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1148/dscf2472g.jpg[/IMG]


Szczerze Wam powiem, że chyba [B]NIGDY[/B] nie miałam w hotelu tak trudnego psa do fotografowania!:shake: Po prostu nie jestem w stanie zrobić jej ładnych zdjęć "pozowanych" tak jak innym psom.

Karo jak widzi aparat od razu robi dziwne oczy, chowa się, ucieka, odwraca głowę czy udaje, że wącha kwiatki których już nie ma od lata....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Zapisuje sie, by nie podpasc DIF!!![/QUOTE]


No..... :mad::loveu:

Kochane!
Czytałyście na wątku Muzia, że ważyłam psiaki w hotelu. Karo waży 17,9 kg, czyli schudła 1 kg. :-(
Jeśli dobrze pamiętam, jak do mnie przyjechała ważyła 18,9 kg. Dobrze mówię?

Nie mam pojęcia dlaczego straciła ten jeden kilogram.
Może dlatego, że tak szaleje z psami w ogrodzie.
Je Joserę Festival w ilości 260-270 g dziennie, czyli wg tabeli dla psa o wadze 20 kg. I pomimo tego schudła.
Nie bardzo mi się to podoba.....
Poza tym jest zdrowa, błyszcząca, rozbrykana, wesoła.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']
Edit:
Kurcze chyba jestem ślepa- nigdzie nie mogę znaleźć inf ile Karo ma lat?[/QUOTE]

Nie jesteś ślepa! Ja po prostu nie zamieściłam takiej informacji. Karo jest młoda. Daję głowę, że nie ma więcej niż dwa lata. Ząbki ładne, bialutkie i wariackie, prawie szczenięce zachowanie! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...