Jump to content
Dogomania

XXXI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - CACIB - Opole , 28-29.04.2012


janosik.

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już jets :multi:

Plan sędziowania - Klubowa wystawa psów do towarzystwa 28.04.2012
[URL]http://www.zkwp-opole.pl/wystawy-opole/2012/2012_TOW_plan.pdf[/URL]

Plan sędziowania -[SIZE=3][SIZE=2] I Wystawa Welsh Corgi i Lancashire Heelerów
organizowana przez Klub Welsh Corgi (Wybieralny) przy ZG ZKwP
Moszna, 29.04.2012
[/SIZE][URL="http://www.zkwp-opole.pl/wystawy-opole/2012/2012_Klub_WC_plan.pdf"]http://www.zkwp-opole.pl/wystawy-opole/[SIZE=2]2012/2012_Klub[/SIZE]_[SIZE=2]WC_plan.pdf[/SIZE][/URL][/SIZE][SIZE=2]


[/SIZE]

Edited by izabela.szczepaniak
Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy w rozpaczliwej sytuacji - wystawa opłacona a transportu brak :(

Czy ktoś z osób jadących ma wolne miejsce w aucie na niedzielę i jedzie z Lublina lub okolic albo przejeżdża przez okolice Lublina?
Albo może ktoś chciałby pojechać własnym samochodem ale ze względu na koszty waha się - "wesprę" finansowo byleby nas zabrał.

Kontakt do mnie : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Witam. Szukam wolnego miejsca na wystawę do Opola w niedziele. Niestety posypały nam się samochody...aż 3....[/COLOR]
[COLOR=#000000]W takiej sytuacji jestem zmuszona szukać transportu. Jadę z 2 Gryfonikami. Mieszkam w Sycowie( 60 km. od Wrocławia w kier. na Łódz). Oczywiście dokładam się na paliwo. Bardzo proszę o kontakt, jeżeli miałby ktoś wolne miejsce. Z góry dziękuję. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Pozdrawiam serdecznie . Dagmara. tel. 790 649 711, lub [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

My juz po wystawie. Nasz Keru JCAC i JBOB, skonczyl Mlodziezowy CH. PL. Wystawa dobrze zorganizowana, moze zbyt nachalna kontrola przy wejsciu, ale poza tym byly duze ringi, ladna pogoda, duzo sklepow ;) na BIS niestety nie zostalismy, z tego co wiem, byla obsuwa 40-minutowa...

Jedyny minus byl taki, ze zaplacilismy 110 zl, a sedzina kompletnie nie bylo przygotowana do sedziowania mojej rasy. W opisie napisala mi takie glupoty, ze... naprawde, jest to chore, ze sedzia miedzynarodowy nawet nie zapozna sie ze standardem rasy psow, ktore pierwszy raz w zyciu ocenia. Wchodzi terier japonski, a ona mysli, ze ocenia Parsona, wchodzi pies, a daje opis do suki...do tego, na koncu w ocenach nie mialem nic wypelnionego. Musialem sie prosic o wpisanie ocen...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...