Jump to content
Dogomania

XXXI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - CACIB - Opole , 28-29.04.2012


janosik.

Recommended Posts

[quote name='cockermanka']Ja już w Opolu widziałam sytuacje, gdy nie wpuszczano wystawcy z dodatkowym psem (niezgłoszonym) - więc lepiej się nie nastawiać na wejście...[/QUOTE]

W takim razie dziękuję i psa zostawię w domu ;) nie uśmiecha mi się potem kombinować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i widzę znowu informacje o tym że na hali zakaz wnoszenia klatek i stołów trymerskich - ciekawe???!!! Jak oni sobie to wyobrażają. Na całym świecie to widzowie siedza na ławeczkach a wystawcy sa na płycie ( Crafts, Westminster, a nawet u skromnych Niemcow ) a u nas jak zwykle od.....strony ;) hiiiii
Jasne już widzę siebie biegającą po schodach z 3 psami po kolei hiiiiii jasne jasne nop i moje pytanie co zrobić z rzeczami osobistymi ??? Złodziei w tych czasach nie brakuje.
WIEC DRODZY ORGANIZATORZY MOŻE POMYŚLCIE !!!! I ZRÓBCIE PO NORMALNEMU :) Na płycie wystawcy a widownia na antresoli ;) czy tak nie byłoby wygodniej dla wszystkich ????
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']No i widzę znowu informacje o tym że na hali zakaz wnoszenia klatek i stołów trymerskich - ciekawe???!!! Jak oni sobie to wyobrażają. Na całym świecie to widzowie siedza na ławeczkach a wystawcy sa na płycie ( Crafts, Westminster, a nawet u skromnych Niemcow ) a u nas jak zwykle od.....strony ;) hiiiii
Jasne już widzę siebie biegającą po schodach z 3 psami po kolei hiiiiii jasne jasne nop i moje pytanie co zrobić z rzeczami osobistymi ??? Złodziei w tych czasach nie brakuje.
WIEC DRODZY ORGANIZATORZY MOŻE POMYŚLCIE !!!! I ZRÓBCIE PO NORMALNEMU :) Na płycie wystawcy a widownia na antresoli ;) czy tak nie byłoby wygodniej dla wszystkich ????
Pozdrawiam[/QUOTE]


Sytuacja ta wynika ze względów bezpieczeństwa. W innym wypadku wystawa nie mogła by zostać zorganizowana na terenie hali bo takie są wymagania bezpieczeństwa przy organizacji jakichkolwiek imprez w tym miejscu. Niestety na razie nie zapowiada się na poprawę nawet na przyszły rok, ze względu na to że nowe centrum wystawiennicze ma przerwę w budowie i na pewno w tym roku nie zostanie ukończone. I nie ma co porównywać hal z całego świata... bo Okrąglak jest chyba jedną z hal w naszym kraju, która już dawno ze względu na warunki powinna być zamknięta. Tak czy siak w zeszłym roku sprawa wyglądała tak samo, wszyscy dali sobie jakoś radę, choć nie powiem mało komfortowa jest owa sytuacja ( szczególnie przy kilku wystawianych psach klasa po klasie).

A na razie pogoda zapowiada się na wystawę bardzo fajnie, więc na pewno o wiele lepiej będzie na dworze;)

Cockery z reguły były wystawiane na dworze, choć nie zawsze. Plan sędziowania zapewne za niedługo będzie zamieszczony jak zwykle na stronie Oddziału.

Link to comment
Share on other sites

Będę w oba dni na wystawie. W niedziele czysto rekreacyjnie, więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy wystawianiu proszę pisać.
Info o mnie na stronce [url]http://ventora.com.pl/handling.html[/url]

Nie mogę się już doczekać planu sędziowania. Dlaczego tak długo trzymają w niepewności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Cockery przez wiele lat były w hali ;)
Dopiero od chyba 3-4 są na dworze...[/QUOTE]
W tym roku też raczej będą, bo flaty są u tej samej sędziny. No a nas sporo tym razem :cool3: więc nas na halę chyba nie wrzucą.

Link to comment
Share on other sites

JA Proszę o ringa na dworze - wiem że to tylko marzenia ale zawsze można pomarzyć ;)
a fakt Opole zawsze zamawia ładna pogode - odkąd jeżdżę na tą wystawę zawsze wracam opalona - a raczej spalona ;)
No nic jak bezpieczeństwo to bezpieczeństwo ;)
Niech będzie a może w takim układzie lepiej byłoby wszystkich na dwór wyrzucić--- jak to ma być kwestia bezpieczeństwa ;)
achhhhhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']JA Proszę o ringa na dworze - wiem że to tylko marzenia ale zawsze można pomarzyć ;)
a fakt Opole zawsze zamawia ładna pogode - odkąd jeżdżę na tą wystawę zawsze wracam opalona - a raczej spalona ;)
No nic jak bezpieczeństwo to bezpieczeństwo ;)
Niech będzie a może w takim układzie lepiej byłoby wszystkich na dwór wyrzucić--- jak to ma być kwestia bezpieczeństwa ;)
achhhhhhh[/QUOTE]

oj nie zawsze taka ladna - ja pamietam wystawy w deszczu ba nawet w zimowych kurtkach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']To widać mam farta i te gorsze pogody mnie ominęły ;)
Wybieram się i w tym roku to znaczy że będzie SŁONECZKO i znowu upał ;)[/QUOTE]

[quote name='cockermanka']I tego będziemy się trzymać![/QUOTE]

Zdecydowanie tak ma być i będzie!

A przy okazji - czy ktoś się może orientuje czy ring (a właściwie dwa) będą w środku czy na zewnątrz? Jakieś przypuszczenia? ;) Byłabym wdzięczna ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy jedzie ktoś z Wrocławia i ma miejsce wolne dla jednego człowieka bez psa, ale z zastrzeżeniem że na cały dzień wystawowy (interesują mnie oba dni). Ewentualnie czy ktoś szuka transportu na wystawę - również z zastrzeżeniem, że na cały dzień (do końca finałów) to poproszę o kontakt na PW, bo ja i mój aparat bardzo pragniemy pojechać na wystawę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...