Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Miałam dziś plany mega zdjęciowe i nie wyszło:(

Zrobiłam tylko fotki nowemu psiakowi i Nei ...a miał być Fenuś i Matka z dzidziolami.

Ale trafiły 3 duże psy, w tym jeden dosyć agresywny i mieliśmy trochę pracy przy ich wypakowaniu. Zostały zabrane z posesji ( dziwne) jako agresywne psy bez opieki.

I obawiam się, że będę miała przez nie trochę kłopotów, bo jak pan -właściciel się dowie, to mogę mieć problemy:(

Pan ma teraz ciąg alkoholowy a jego żona , chyba są seperacji pozbyła się tak kłopotu ...

 

To lecę z fotkami.

 

Nowy Puszek  1,5 roczny grzeczny i łagodny, tylko boi się psów. Dałam go do uroczych dziewczynek, może go trochę uspokoją, bo 1, 5 dnia przesiedział obśliniony w jednym miejscu  jak był sam .

Dziś merdał już ogonkiem rozluźniony.  No i jak się okazało ..umie chodzić na smyczy.

Na zdjęciu Jagódka się też wdzięczyła:) moje słoneczko:)

 

IMG_1094 (417x800).jpg

IMG_1095 (779x800).jpg

IMG_1097 (800x697).jpg

IMG_1098 (800x533).jpg

IMG_1099 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dziś zdjęcia nowym psiakom, ale nie dam rady dziś ich wkleić.

Jutro mam ciężki dzień, trochę mnie to osłabia..:( chociaż jutro pewnie , będzie jeszcze gorzej:(

 

Ale mamusię z dzieciakami muszę dziś przedstawić.

Część zdjęć była robiona z ukrycia, bo Megan jak i maluchy na widok aparatu uciekają.

Druga część była robiona na rękach i po odrobaczeniu i muszę przyznać, że maluszki były bardzo grzeczne. Nawet im się to chyba podobało.

Mama Megan, bardzo mądra, troskliwa ok 4 letnia sunia.  Jest łagodna, ostrożna, spokojna i zrównoważona. Już cieszy się na nasz widok i daje się głaskać. Szuka kontaktu z człowiekiem, ale się nie narzuca . 

Jej zdjęcia zrobię później, jak przyzwyczai się do aparatu i mojej natrętnej z nim obecności.

 

 

IMG_1354 (800x533).jpg

IMG_1357 (800x533).jpg

IMG_1364 (800x533).jpg

IMG_1420 (800x533).jpg

IMG_1426 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...