Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dZIAŁKE KUPIŁAM PŁACE ZA NIĄ RAZ NA ROK , pisze po organizacjach zobaczymy maja taki regulamin zakaz trzymania zwierząt , gołębi itd nikt regulaminu nie przestrzega a ja musze ...Jak coś się dowiem dam znać Jagoda nie nadaje się do hoteliku nigdzie za bardzo się boi ludzi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']dZIAŁKE KUPIŁAM PŁACE ZA NIĄ RAZ NA ROK , pisze po organizacjach zobaczymy maja taki regulamin zakaz trzymania zwierząt , gołębi itd nikt regulaminu nie przestrzega a ja musze ...Jak coś się dowiem dam znać Jagoda nie nadaje się do hoteliku nigdzie za bardzo się boi ludzi..[/QUOTE]
no to się narobiło :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']dZIAŁKE KUPIŁAM PŁACE ZA NIĄ RAZ NA ROK , pisze po organizacjach zobaczymy maja taki regulamin zakaz trzymania zwierząt , gołębi itd nikt regulaminu nie przestrzega a ja musze ...Jak coś się dowiem dam znać Jagoda nie nadaje się do hoteliku nigdzie za bardzo się boi ludzi..[/QUOTE]

ludzie przebywaja na dzialkach zima? przeciez Komu psiaki tam przeszkadzaja jak to dzialki ogrodowe sa a nie mieszkalne tak to rozumiem..tym bardziej ze idzie na zime...tam pustki beda
a poza tym to faktycznie jak jest zakaz to dla wszystkich niech bedzie a nie wybiorczo co to ma byc/ tak chyba trzeba sie bedzie w ta strone ,,bronic"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Musi ktoś mi coś mądrego napisać żebym mogła to jakoś wykorzystać ......ale chyba będzie ciężko...Pisałam do Vivy nie są w stanie mi pomóc...Napisałam do .p Beaty Krupianik z Karuny ma się zorientowac...[/QUOTE]

Cholewcia... ale ktoś doniósł na Ciebie cioteczko, czy jak?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='paulina02']Z regulaminem działki nic nie zrobisz , a z Jagódką bez zmian ..Szukam domku tym dwóm co sie nie boją ludzi ...Chyba że macie kogoś bardzo cierpliwego do Jagódki ;( Wszystko mi sie popierniczyło a psą tak tam dobrze ;([/QUOTE]

Ja myślę, że fajnie by było wziąć Jagodę do domu i uczyć bycia w domu - ona na to zasługuje.

Link to comment
Share on other sites

Podniosę Jagódkę, a przy okazji zapraszam Was cioteczki na wątek dwóch psiaków, które trafiły z deszczu pod rynnę - czyli ze schronu do jakiegoś pseudo bdt :(

Pomóżcie!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249273-Wyci%C4%85gamy-psiaki-z-pseudo-BDT-zbieramy-na-hotelik-dla-Dzizysa-i-Szlemika!?p=21623171#post21623171[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...