Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

Koszt operacji to 450zł przy okazji wet zbada co się dzieje bo Czesia często sika ......Szukam domku do Czesława tego rudego dt to kochny radosny bezproblemowy psiak...Był u mnie jeden pan bo mu sunia staruszka zgineła 14 dni temu i chciał jakiegoś pieska płakał szukał swojej wszędzie i nic..Zaprowadziłam wczoraj Czesia a sunia wróciła więc Czesław trafił na działke ..Czesław ma niesamowity charakter kocha małych i duzych kocha psy i koty , jak z nim szłam cieszył się na każdego serce pęka...CZY TO PRAWDA ZE PSY ZE SCHRONISKA W INOWROCŁAWIU BĘDĄ PRZEWIEZIONE DO WOJTYSZEK...;(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak male? myślalam, ze duze psy . .
hotelik, w ktorym ocelot trzyma kilka psow - za jeden boks 300 zl a mozna w nim trzymac np 2 psow co wychodzi 150zl za jednego, a skoro te psy sa male . . .to moze trzy do jednego boksu ? zawsze to lepsze niz taki schron . . . .
ale nie wiem czy psy sie ze soba zgadzaja ?

Link to comment
Share on other sites

na jakims filmiku byly wszystkie pieski pauliny02 widac,ze to szkraby sa male :)
na pewno sie zgodza ciagle przebywaja razem i nie ma zadnych konfliktow miedzy nimi,sa przyjazne ,to moglyby isc razem do boksu..

trzeba kase zbierac na operacje Czesi
szkoda,ze sie z domkiem Czeslawa nie udalo...

paulina02 a jak stoisz z finansami z tymi co przelane sa na Twoje konto mozesz to jakos rozliczyc..?

Link to comment
Share on other sites

Tak myśle gdyby dla Czesława znalazł się domek ktoś na fb zaproponował dt w Katowicach musze pogadać z babką na jak długo i zapytać gdzie by był itd ....To Czesie po operacji zabrała bym do siebie do domu bo musi być po operacji 14 dni w domu jak by się dogadała u mnie ze stadem bo mam też niewidome koty to może bym ją zostawiła wiem że ona brudzi i niszczy nigdzie domku nie znajdzie ..To wtedy by Jagoda była sama na działce i spróbowała bym napisać do prezesów że znalazłam do dwóch domek i proszę o zgode na pozostawienie jednego pieska na działce bo mi jej pilnuje przed złodziejami .....Z finansami kiepsko bo od trzech miesięcy maż nie pracuje ja nie pracuje córa też nie pracowała.Teraz córa od pierwszego poszła do pracy..Więc mam ciężko a zwierząt dużo , tamte pieniążki co dostałam poszły na karme ..Jeszcze w tym miesiącu brakuje mi 160zł do psa co mam w hoteliku tego starego owczarka....Nie jest wesoło....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Już wiem co to za pani to weterynarza z Katowic , moja znajoma u niej leczy koty super babka..Dałam już jej trzy kociaki wyleczyła i znalazła im domek ;)daje tylko z umową adopcyjną i nie byle komu .Moze będe wiedziała coś więcej.To napisze.[/QUOTE]

czyli jest światełko w tunelu ? :) no to czekamy na dalszy rozwój sytuacji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Ok Czesiu jedzie do Katowic na dt do pani Eweliny ;), tylko ten transport .........
Czesia ma jutro operacje wet mi zrobi na razie na kreche mam nadzieje że się uzbiera , bo łapa ją boli nie ma co czekac...[/QUOTE]

wspaniale! szukamy transportu Inowroclaw-Katowice .
Doda_ dasz rade ?

paulina masz fajnego weta ,u nas na kreche nie dadza...
trzymam mocno kciuki za jutrzejsza operacje Czesi :)

moze zmienisz tytul watku na: szukamy pilnie transportu Inowroclaw-Katowice i zbieramy pieniazki na operacje Czesi. czy cos w tym stylu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']wspaniale! szukamy transportu Inowroclaw-Katowice .
Doda_ dasz rade ?

paulina masz fajnego weta ,u nas na kreche nie dadza...
trzymam mocno kciuki za jutrzejsza operacje Czesi :)

moze zmienisz tytul watku na: szukamy pilnie transportu Inowroclaw-Katowice i zbieramy pieniazki na operacje Czesi. czy cos w tym stylu[/QUOTE]

mój wet też złoty człowiek ;) zawsze ciągnę na smyczy na kreskę a potem spłacamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Ok Czesiu jedzie do Katowic na dt do pani Eweliny ;), tylko ten transport .........
Czesia ma jutro operacje wet mi zrobi na razie na kreche mam nadzieje że się uzbiera , bo łapa ją boli nie ma co czekac...[/QUOTE]

mam namiary na transport . tylko kontenerek potrzebny bo Pan przewozi swoje 2 psy z tylu autka, a drugi namiar tak samo z kontenerkiem...
czy wogole bylaby mozliwosc przewiezienia Czesia np do Wloclawka?
podam Ci na pw moj nr tel- to szybciej to ogarniemy logistycznie.

paulina o ktorej ta operacja dzis Czesi.?
doczytalam na fejsie -o 13.tej.
trzymam kciuki mocno..!

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...