Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

[quote name='paulina02']Co do budki która psiaki mają w lesie to do kartonu nie wchodzą zimą tak , teraz jest uleżona słoma w beczce ..A ja mam stresa przed łapaniem nie wiem jak tpo będzie jeden ok ale dwóch jeszcze nie łapałam na raz ...Dziękuje że jesteście wątek się ruszył bo sama tu tkwiłam ....[/QUOTE]
Ja też cały czas się martwię łapaniem...:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem hotelem komercyjnym,chociaż pomagam też psom w potrzebie jak mam wolne miejsce,nie jestem DT więc nie mam obowiązku robić i dodawać zdjęć.Jak mam czas to coś dodaje ale tylko na stronę hotelu-tutaj nie potrafię.Co do tych psów to jak rozmawiałam z Pauliną02 nie wyobrażam sobie żeby te psy mogły być w chwili obecnej zamknięte w domu.To nie ten etap.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Jestem hotelem komercyjnym,chociaż pomagam też psom w potrzebie jak mam wolne miejsce,nie jestem DT więc nie mam obowiązku robić i dodawać zdjęć.Jak mam czas to coś dodaje ale tylko na stronę hotelu-tutaj nie potrafię.Co do tych psów to jak rozmawiałam z Pauliną02 nie wyobrażam sobie żeby te psy mogły być w chwili obecnej zamknięte w domu.To nie ten etap.[/QUOTE]
No chyba jednak za wcześnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Jestem hotelem komercyjnym,chociaż pomagam też psom w potrzebie jak mam wolne miejsce,nie jestem DT więc nie mam obowiązku robić i dodawać zdjęć.Jak mam czas to coś dodaje ale tylko na stronę hotelu-tutaj nie potrafię.Co do tych psów to jak rozmawiałam z Pauliną02 nie wyobrażam sobie żeby te psy mogły być w chwili obecnej zamknięte w domu.To nie ten etap.[/QUOTE]

Dopiero teraz dojrzalam na wątku tego hoteliku link do stronki hoteliku 4 Łapy,przepraszam zatem . Nie skojarzylam nicka Amadorka z hotelikiem[B]" 4 łapy"[/B] a nazwa hoteliku nie byla tu jeszcze wymieniana,tylko gdzie się znajduje.Myslalam,że to nowy Platny DT-hotelik.Stąd takie różne zapytania z naszej strony.
[URL]http://hotel-4lapy.pl/[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Tani-hotelik-dla-zwierząt[/URL]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki co do hoteliku zrobicie jak zechcecie, jak sama Amadorka pisze jest hotelem komercyjnym. Słyszałam, że zwolni się miejsce u zuziM, to hotelik dogomanicki:) Wiem, że będą miały tam dobrze, jestem na wątku psa, który jest u Zuzi - pycha:) Jak coś, piszcie do Niej, może się uda. Tyle ode mnie w kwestii hotelikowania;). Trzymam kciuki za odłów dzikusków!!!

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga7']Dopiero teraz dojrzalam na wątku tego hoteliku link do stronki hoteliku 4 Łapy,przepraszam zatem . Nie skojarzylam nicka Amadorka z hotelikiem[B]" 4 łapy"[/B] a nazwa hoteliku nie byla tu jeszcze wymieniana,tylko gdzie się znajduje.Myslalam,że to nowy Platny DT-hotelik.Stąd takie różne zapytania z naszej strony.
[URL]http://hotel-4lapy.pl/[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Tani-hotelik-dla-zwierząt"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Tani-hotelik-dla-zwierząt[/URL][/QUOTE]

Olgo7 nie ma za co przepraszać, każdy kto kocha źwirze zrozumie, że nie ma nic złego w sprawdzeniu i dopytywaniu, była Arktyka i tym podobne, ograniczone zaufanie wskazane! Tu o psią dolę idzie, nie ambicje i urażoną dumę. Amadorka na bank zrozumie:)

Link to comment
Share on other sites

Szukanie po całym wątku rozliczenia maluchów jest zupełnie bez sensu ........rozliczenie powinno znajdować się w drugim poście ...napiszcie proszę do moda o zwolnienie drugiego postu. Będzie czytelnie i na bieżąco będziemy wiedziały jakie są wpływy i jakie wydatki no i oczywiście ile maluchom brakuje pieniążków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Ok, dostałam go, tylko technicznie nie wiem, jak ma wyglądać podawanie go... Czy w treści wydarzenie wolno? Chyba nie... Czyli ktoś prosi, ale ja nie mogę mu podać jeśli nie jest moim "znajomym", bo nie wyślę mu wiadomości...[/QUOTE]Nie mam pojecia sprawdz czy uda Ci sie wyslac wiadomosc.

Link to comment
Share on other sites

Tę jedną, mam nadzieję, że pierwszą ;) osobę dodałam do znajomych i wysłałam nr konta. Podałam jej również linka do wątku na Dogomanii.
I w związku z tym prośba- to są obce osoby i maja prawo wiedzieć, co się dzieje z ich pieniędzmi. Dlatego koniecznie należy uporządkować finanse psiaków. To jest bardzo ważne, ja też w tym pośredniczę i rozliczenia muszą się znaleźć w pierwszy lub drugim poście. Należy napisać do moda jak najszybciej, w trybie pilnym. Jak ja mam prowadzić to wydarzenie na FB w takiej sytuacji? Musze wklejać rozliczenia z Dogomanii, a tak się nie da, nie mogę ich szukać po całym wątku, który już teraz liczy 20 stron...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02'].........................................................................................[/QUOTE]


Jest tylko chyba jeden post pusty na poczatku -zostawiony .Trzeba choć tego posta wykorzystać ,poki co ,jako rozliczeniowy ? Chyba ,że ze 2-3 inne opróżnić na rozliczenia a treść przenieść do innych,najbliższych postów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...