Jump to content
Dogomania

Wroclawskie pieski proszą o domy !!


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej. bylam w schronisku we wtorek i chocia zbylismy o 16 to taki bardzo nemily pan niesttey powiedzial ze zamkneie i ze pieskow nie mozna obejzec ;/ dziwna polityk,a ale spoko. po dluzszym robieniu mu dziury w brzuchu pozwolil pokazac szczeniaki choc niechetnie. w sumie etz nic o zadnym sie nie dowiedzielismy. prawdopodobnie jutro jedziemy tam jeszcze raz ale postaramy sie juz byc tam wczesniej. wlansie na stronie allegro znalalzam tego pseudo Yorka a na stronie schroniska jest zdjecie pieska ktory wabi sie bzik. etraz wiem ze ten a'la york jeszcze ejst a nie wiecie czy ten bzik tez?
mam 2 dzieci i chodzi mi o jakiegos naprawde malego pieska ktory kocha dzieci i najlepiej juz nauczony czystosci wiec podrosniety. zobaczymy jutro i moze zdecydujemy sie na jakiegos wiec trzymajcie kciuki :D a jak wiecie cos o tym bziku i zdazycie do jutra do poludnia napisac to prosze bo moze w schronisku znowu niczego sie nie dowiem a on biedny gdzies schowany i wyjsc nie chce czy cos

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Oj nie, Bzika juz nie ma.Strona oficjalna jest aktualizowana raz na ruski rok, więc nie ma co tam nawet wchodzić.
Zerknij prosze na strone Kingi - [URL]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/glowna.htm[/URL] - w co drugą sobotę koleżanka pstryka zdjęcia i robi opisy, więc info dużo aktualniejsze.[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Qrczaczek - powodzenia w wyborze pieska :loveu: :loveu: Mam nadzieje, ze jak juz bedzie po wszystkim podzielisz sie z nami swoim niewatpliwym szczesciem :loveu: :loveu:

Koper- a co Ty kombinujesz ?:diabloti: juz sie domyslam, czego owe pw do Qrczaczka dotyczy.Tylko na nic nie naciskaj :mad: .Chociaz Ty juz w sumie masz doswiadczenie moja ciotko kochana, moich rad nie potrzebujesz.

Tak więc nowy domek Qrczaczku ze strony Kingi ma tylko Gapik:

[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/gapik1.jpg[/IMG]

Gdybys miala pytania odnosnie konkretnego psiaka,to chetnie odpowiemy i doradzimy :loveu: :loveu:

Powodzenia raz jeszcze[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

modle sie tylko zeby moj facet mial luzy w pracy i zdazyl :O sama bym pojechala z dzieciakami ale on tez by chcial zobaczyc pieski i tez "wybrac" no i ciezko by mi bylo wrocic z pieskiem i dzieciakami autobusem :( no coz zobaczymy :D
mily prezent bylby na dzien kobiet :P

Link to comment
Share on other sites

hej. no bylismy ale neistety spoznilismy sie przez cholerne korki we wroclawiu i bylismy grubo po 16 :( niestety ten piesek ktory mi sie pdobal podobno nie nadaje sie dla dzieci no trudno ale zauwazylismy tam innego psiaka ktory trafil do schroniska wczoraj i musi odczekac tydzien lub dwa. biedny taki bokser jeszcze szczeniak. pogryziony juz przez inne psy :( tak blagal zeby go zabrac :( mojemu TZ strasznie sie spodobal i zla mu go bylo. jeszcze bylismy u szczeniaczkow bozie jakie one slodkie :(((((((( no wiec teraz jest dyskusja czy bierzemy tego bokserka czy jakiegos szczeniaczka. esli bokserka to musimy poczekac troszke

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[CENTER]I jak Qrczaczek sprawy stoją? To Ty zabrałaś bokserka??

ps.

szczęście uśmiechnęło się do tych psiaków..:loveu: :

[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/kamila1.jpg[/IMG]

[B]Kamila - 1,5 roku, suczka, maluteńka. Jest bardzo cicha. spokojna, grzeczna. Na razie bardzo przestraszona.[/B]

[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/jupi1.jpg[/IMG]

[B]Jupi - 6 lat, pies, niewielki. Bardzo źle znosi warunki w schronisku. Został już kilkakrotnie pogryziony przez inne psy. Jest bardzo przestraszony. Na boksach nie stara się zwrócić na siebie uwagi odwiedzających tylko wciska się w kąt i śpi. Jeżeli nowy właściciel poświęci mu czas i serce, piesek na pewno odzyska pewność siebie i stanie się wspaniałym towarzyszem. [/B]

[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/sara2.jpg[/IMG]

[B]Ta piękna 7 letnia sunia to Sara. Kiedyś mieszkała w ciepłym domku razem ze swoją starszą Panią i koleżanką Kropką<315/07>. Jednak Pani zachorowała. Jej syn nie czuł się odpowiedzialny za znalezienie pieskom nowego domu. Przyprowadził je do nas. Gdy usłyszał, że oddanie psa do schroniska to OSTATECZNOŚĆ wyszedł porzucając psy na terenie schroniska. Suczka jest bardzo przestraszona i zdezorientowana. Miła, kontaktowa i wylewna.. Będzie dla kogoś wspaniałym towarzyszem jeszcze przez długie lata. Zadziorna w stosunku do innych zwierząt. Suczki mogą mieszkać osobno.[/B]

Ten psiak dzieki aukcji allegro (?) jutro jedzie do nowego domku w Łodzi:

[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/c2.jpg[/IMG]

[B]2 lata, pies, dość duży. Bardzo spokojny i zrównoważony. Troszkę nieufny ale całkowicie łagodny. Będzie wspaniałym towarzyszem i przyjacielem.[/B] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

nie dziw się,że ludzie czytają i oglądają,nie chcą brać "kota w worku" i to jest normalne.Sama szukałam pieska zbliżonego do takiego jak lubie,chociaż kocham wszystkie psy.Przecież adopcja często następuje bez wcześniejszego kontaktu z pieskiem,prawie w ciemno.A jest to decyzja,która pociaga za sobą ileś lat wspólnego życia.TZ też chcemy poznać:evil_lol:,aby sie nie rozczarować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']nie dziw się,że ludzie czytają i oglądają,nie chcą brać "kota w worku" i to jest normalne.Sama szukałam pieska zbliżonego do takiego jak lubie,chociaż kocham wszystkie psy.Przecież adopcja często następuje bez wcześniejszego kontaktu z pieskiem,prawie w ciemno.A jest to decyzja,która pociaga za sobą ileś lat wspólnego życia.TZ też chcemy poznać:evil_lol:,aby sie nie rozczarować.[/quote]


Poker, przeczytałam uważnie słowa, które kierujesz do mnie i mam wrażenie, że nie wiesz o co mi chodziło. Pozwól zatem, że napiszę kilka słow tytułem wyjaśnienia. Nigdy w życiu nie ośmieliłabym się dziwić, że ludzie czytają i oglądają aukcję. Niech to czynią jak najczęściej. Niech dzwonią, piszą, niech zadają jak najwięcej pytań. Ja tworząc aukcję na allegro widzę ile taka aukcja ma wyświetleń czyli jakie jest zainteresowanie- to zresztą jest widoczne dla pozostałych użytkowników allegro. Dodatkowo jednak widzę jeszcze ile osób przeglądając aukcję dodaje ją do aukcji obserwowanych czyli wykazuje szczególne zainteresowanie co mi z kolei pozwala na złudzenie, że coś z tego może wyniknąć...Stąd też przy każdej aukcji piszę taki oto tekst
Jezeli nie mozesz, nie chcesz adoptowac, nie obserwuj, w ten sposob wzbudzasz niepotrzebne nadzieje.
Niestety mimo wyraznej prosby obserwatorow czesto jest od kilku do nawet kilkunastu. Gdyby to byla aukcja bluzki nie widzialabym problemu
[CENTER][SIZE=5][COLOR=black][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Wiesz Edi, jak to jest... Jak jedne odchodzą (zostają wyadoptowane) to inne przychodzą:shake: Ech... i kółko się zamyka.

Bylo ostatnio kilka specjalnie fajnych adopcji, bo fajne psy poszły, ale jeszcze dużo zostalo tych, co czekają po dwa, trzy lata i brak dalszych perspektyw...:-( Żadnego zainteresowania.

Będę we wtorek (next week) to postaram się porobić fotki tym co ich już długo widzę- za długo!

Np. "nasza" KOCHANA [B][SIZE=3][COLOR=magenta]GAMA[/COLOR] [/SIZE][/B](Gamusia:loveu: ) tyle jest już na dogo i tyle ogłoszeń ma różnych i taka NIESAMOWICIE WSPANIAŁA z niej suczka i siedzi maleństwo kochane już od maleńkości...:placz: Szlag może człowieka trafić!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja niestety nie odbieram naszej lokalnej TVP3, ale zastanawiam się czy mamy jakiś program, w którym szukamy domów dla bezdomnych zwierząt. Jeśli nie, to może wśród nas dogomaniaków jest ktoś, kto zna jakiegoś wrocławskiego dziennikarza/dziennikarkę czułych na krzywdę zwierząt i może udałoby się wystartować z takim programem. Z tego co się orientuję to ośrodki warszawski i krakowski emitują takie programy z udziałem zwierząt ze sporym powodzeniem w szukaniu domków. Zresztą nawet jeśli nie uda się za każdym razem wyadoptować pieska czy kotka to zawsze szansa przybliżenia ludziom schroniska i jego problemów

Link to comment
Share on other sites

hahaha, wiedziałam że ktoś się odezwie jak strzelę sobie byka w poście :evil_lol:

A tak na powaznie to cholera też nie znam nikogo, tak żeby wiedzieć że ma serce dla zwierząt i na pewno zadziała. Kiedyś moja koleżanka prowadziła jakieś programy katolickie, ale teraz nie odbieram TV3, Agaty też coś nie widuję...:shake: Jak ją spotkam to zapytam, może chociaż jakieś nazwisko by podpowiedziała. Czasem jeden mail wystarczy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...