Jump to content
Dogomania

GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][B]2 letnia sunia owczarka niemieckiego Czila potrzebuje Państwa pomocy[/B][/SIZE]


[SIZE=3]Szukamy pomocy dla 2 letniej suni owczarka niemieckiego o imieniu [/SIZE][SIZE=3]CZILA.[/SIZE][SIZE=3] Ta piękna sunia trzymana była w kojcu[/SIZE] i wypuszczana na ogród, lecz niewiele miała kontaktu z ludźmi. Nikt nie wychodził z nią na spacery, nikt się z nią nie bawił, nie zajmował. Czila nie miała kontaktu z innymi psami, z nowymi zapachami. Z nudów i stresu zaczęła podgryzać swój własny ogon. W związku z tym musiał on zostać amputowany. Niestety właściciel nie umiał zadbać o zmianę opatrunku, podawanie antybiotyku, nie pojawiał się na kolejne wizyty u lekarza weterynarii Czila trafiała do kojca i pracowała nad ogonem do tego stopnia, że trzeba było go amputować do samego końca. W konsekwencji sunia została odebrana właścicielom. Obecnie przebywa w hoteliku dla psów, gdzie ma odpowiednią opiekę oraz socjalizację, szkolenie. Czila uczy się żyć wśród ludzi, innych zwierząt. Sunia jest bardzo grzeczna, słucha poleceń (np. siad, waruj). Uczy się chodzić przy nodze. Niestety będąc w kojcu nadal chodzi wzdłuż ogrodzenia, robi „ósemki”. Powoli poprzez drobne ćwiczenia w formie zabawy przebiega socjalizacja Czili.
Sunia potrzebuje pomocy w finansowaniu pobytu w tym hoteliku. Za pobyt w hotelu miesięcznie trzeba zapłacić 420 zł oraz kupować karmę.
Wpłaty prosimy kierować na konto:
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2][B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce[/B]
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56,
50-312 Wroclaw[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]
[U][B]konto:
[/B][/U]PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW
[COLOR=#ff0000]z dopiskiem: "dla Czili"[/COLOR][/SIZE][/FONT]


Z góry dziękujemy za serce okazane potrzebującym zwierzętom, które bez nas, ludzi, sobie nie poradzą!


[B]Kontakt ws suni: 726-714-598, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]


[B]SUNIA SZUKA DOMU![/B]

Link to comment
Share on other sites

do ogłoszeń:
[B]2 letnia suka owczarka niemieckiego szuka dobrego domu[/B]


[B]Sunia jest grzeczna i posłuszna. Wykonuje podstawowe polecenia. Chodzi za człowiekiem krok w krok. Obecnie przebywa w hoteliku ze szkoleniem. Jednak całe swoje życie spędziła w kojcu, i ponieważ jej właściciel zaniedbywał ją, sunia została mu odebrana. Z nudów i stresu sunia podgryzała swój ogon i trzeba było go amputować. Sunia szuka odpowiedzialnego domu, najlepiej domu z ogrodem, gdzie nowy opiekun będzie z sunią bawił się, wyprowadzał na dłuższe spacery. Może mieszkać z innymi psami. Koty niestety goni. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suni. [/B]
[B]Zainteresowanych adopcją pięknej suni, proszę o kontakt: 726714598 (po 15-tej) lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]

i nowe zdjęcia z hoteliku

zaraz wstawię to na 1-szą stronę w post nr 2, będzie łatwiej kopiować

Link to comment
Share on other sites

wiesz co, najlepiej.. ja wiem, ale co z kasą? trzeba pomyśleć jak zobaczę ile wpłynęło, ja mam dla niej 200 zł ze zbiórki ze szkoły hmm

Maja nie wiem, bo muszę w biurze sprawdzić, poproszę naszą panią prezes żeby wolnym czasie mi spisała kto ost wpłacił
daj znać gdzie ogłosiłaś to ja porobię resztę a potem rozejrzymy się za jakimś bazarem ogłoszeniowym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...